Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Poszli na grubo z tym trailerem. Jedyna obawa to jak to wszystko będzie działać na Switchuniu bo sama gra zapowiada sie na potężne sztosiwo. Game Awards można odwołać w tym roku. Kolejny rok u czerwonych najlepszy. Jak dobrze pójdzie i mi nie wykupią wszystkich kopii to będę ogrywać Zeldunie wygodnie w Shinkansenie z Osaki do Tokio :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja radzę sobie odświeżyć analogiczny trailer z botw, który też zwiastował wielką epicką wręcz fabularną opowieść, a tak na prawdę był w większości zlepkiem scen z snów czyli tych 10min animacji na całe 100h gierki xdddd

 

W każdym bądź razie wreszcie chwyciłem po trailerze hype na totk

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, grałem we wszystkie Zeldy 3D, ale nie wszystkie skończyłem, największe wrażenie zrobiła na mnie kiedyś Ocarina.

 

Dziś niestety stare Zeldy są zbyt archaiczne, jeszcze tylko WW się jakoś broni, dzięki stylistyce i motywie eksplorowania łódeczką, co zawsze jest na propsie, bo SS to był sygnał, że czas na rewolucję.

 

Poza tym każdej Zeldzie poświęcili 2-3 lata na developing, a BOTW ponad 5, sequelowi również. No i lubię Anoumę, gość jest skromny i z wielkim entuzjazmem opowiadał o TOTK.

 

Do tego to jeden z najlepszych okresów Nintendo, w SMO pozwolono devom ponieść się fantazji, twórca SSB.U dostał swojej 5 minut i mógł stworzyć dopasioną zawartością bijatykę, z 80 fighterami i nawet kampanią dla jednego playera, podobnie Aonuma.

 

Nic nie wywróżyłem, bo wszystko opierałem na logice, gotowy silnik, czas developingu, znakomity fundament (BOTW). Wiedziałem również, że wszystko na co narzekali gracze w BOTW, w którym devi podjęli ryzyko na wielu płaszczyznach, zostanie zmienione, bądź ulepszone: niszczenie broni > fuse.

 

Natomiast teksty typu, że ta sama mapka to idiotyzmy, to że ktoś nie chce za dużo pokazać nie oznacza, że nie ma nowości.

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, bebbop napisał:

Ze 2 dni temu byl jakis leak, ze niby...

  Ukryj zawartość

Ma byc 7 dungeonow, kazdy zakonczony bossem, a podziemia to jakies 1/4 normalnej mapy.

Ciekawe, czy okaze sie to prawda. 

 

Masz linka do tego leaka?

 

Tak myślałem, że oprócz zawieszonych wysp będą też…, ale nie że aż tyle? Liczyłem również na wyspy dookoła głównej mapki i miałem nadzieję na nurkowanie, w co wątpię, może będą w BOTW3:WW2 na „tej samej mapce”.

 

@Homelander jak tam, dalej twierdzisz, że będzie tylko kilka wysp? Bo ja podtrzymuję swoje zdanie, że będą ich setki, małe, średnie, duże, różne.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...