Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, 20inchDT napisał:

Co do mojego pytania o dzwiek przy wlaczeniu konsoli - znalazlem temat na reddicie z filmikiem. Click tez tak macie?

Przecież tam słychać tylko napęd sprawdzający, czy jest płyta w konsoli, nic więcej. Odpowiadając na pytanie, w Series S dźwięk nie występuje :cool:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Konsolka sztosik i wszystko działa jak należy. Wydaje mi się tylko, że quick resume nie działa jak należy albo coś. CHodzi o gierki z klasycznego klocka - mam np conkera zainstalowanego na ssd'ku ale po wyłączeniu konsoli, czy przełączeniu się na inną grę i znów na conkera - gra za każdym razem wczytuje się na nowo a nie od miejsca w którym zakończyłem rozgrywkę. Czy ta opcja działa tylko przy nowszych tytułach? Bo taki Alan Wake wczytuje się bez problemu tam, gdzie skońćzyłem.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Musisz mieć zawsze zapas, bo to zwykłe paluszki. Najgorzej jak jakieś święto, a tobie braknie baterii, to pograne.

Nie żeby można było np. wyjąć baterie i podłączyć się kablem do konsoli w sytuacji awaryjnej. Wiem, nie jest to optymalne rozwiązanie, ale jak już naprawdę "jest święto i tobie braknie baterii" to można przez chwilę założyć niebieską koszulkę i pograć na kablu. A potem zapytać samego siebie przed lustrem: "dlaczego nie mam akumulatorków z ładowarką albo Play&Charge?".

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Faka napisał:

Mam pytanie odnośnie bateryjek, co dostaliśmy w zestawie. Można je ładować, to są jakieś eneloopy, czy jakieś zwykłe paluszki? 

Najlepsza, najtańsza opcja to 4 akumulatorki + ładowarka. Wszyscy tak się niesamowicie uczepili tych Enelopów jak nie przymierzając świętego Graala, a prawda jest taka, że nawet jakieś tanie nołnejmy wystarczą, nie mówiąc o świetnych Energizerach.

Odnośnik do komentarza

Są trzy proste rozwiązania: 1. Kup zestaw eneloopów - z ładowarka niech to będzie 100zł. 2. Kup play and charge - jakieś  120zł. 3. Kup tanich paluszków za 120 zł kupisz nawet 100 sztuk :D 

 

PS. Tak tanie akumulatorki też się sprawdzą, po prostu eneloopy są najbardziej wytrzymałe, mam kilka kompletów najstarszy ma z 8 lat i wciąż działa bez problemu. 

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał:

Najlepsza, najtańsza opcja to 4 akumulatorki + ładowarka. Wszyscy tak się niesamowicie uczepili tych Enelopów jak nie przymierzając świętego Graala, a prawda jest taka, że nawet jakieś tanie nołnejmy wystarczą, nie mówiąc o świetnych Energizerach.

 

No ja wziąłem sobie ten zestaw z Ikea, ladda z ładowarką, które będzie można ładować, stąd też padło moje pytanie o baterie z zestawu, bo odpowiedź jest taka, że to zwykłe i jak padną to do wywalenia. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

 

No ja wziąłem sobie ten zestaw z Ikea, ladda z ładowarką, które będzie można ładować, stąd też padło moje pytanie o baterie z zestawu, bo odpowiedź jest taka, że to zwykłe i jak padną to do wywalenia. 

A to Sorry, nie wiem co tam Ikea oferuje:dunno:Musisz spojrzeć na oznaczenie na baterii. Jeśli pisze AA Rechargeable i jeszcze dodatkowo pojemność np 2500 mHa to wówczas masz prawidłowe akumulatorki.

 

Aha i nie goń na siłę za Eneloopami. To co otrzymujesz w zamian nie jest warte aż takiego przepłacania.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
A to Sorry, nie wiem co tam Ikea oferuje:dunno:Musisz spojrzeć na oznaczenie na baterii. Jeśli pisze AA Rechargeable i jeszcze dodatkowo pojemność np 2500 mHa to wówczas masz prawidłowe akumulatorki.
 
Aha i nie goń na siłę za Eneloopami. To co otrzymujesz w zamian nie jest warte aż takiego przepłacania.
To produkuje ta sama firma czyli Panasonic.
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, devilbot napisał:

Pewnie m$ przyciął na napędach.

W sumie opierając się tylko na przypadku Valhalli, gdzie z płyty instaluje się tylko 1gb danych, to jeśli z innymi grami będzie podobnie, to tak naprawdę mamy dwie konsole w wersji digital.

 

Ile instaluje się z płyty Dirta 5?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, krzysiekp392 napisał:

W sumie opierając się tylko na przypadku Valhalli, gdzie z płyty instaluje się tylko 1gb danych, to jeśli z innymi grami będzie podobnie, to tak naprawdę mamy dwie konsole w wersji digital.

 

Ile instaluje się z płyty Dirta 5?

 

Z plyty instaluje jakies 5gb, potem costam sciaga, costam przeksztalca - zajelo to dlugie godziny :pawel:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...