Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Bigby napisał:

 

Teraz tak naprawdę wychodzi, że wiele osób za prawdziwe gry uważa tylko często przehajpowane tytuły AAA. ;)

 

Dobrze jest jednak mieć szersze horyzonty i dostrzegać też te mniejsze produkcje. Być może dlatego w mojej topce 2020 są Ori i Hades. 

Spróbuj zagrać w Season after fall, lub never allone, małe gierki a ile radości dają. 

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, ASX said:

Napisałem po prostu że Xbox X jest pierwszą konsolą od czasów bazarowych Pegasusów i pamiętnej kolekcji 999in1, która oferuje w niskiej cenie setki gier na start z tym że tym razem to nie jest ściema jak w przypadku podróbki Nesa.

 

Pisanie w kontekście takiej oferty "że nie ma w co grać" to jakiś absurd. Bo nawet najbardziej wymagający gracze znajdą w gamepassie granie na długie miesiące. A już w następnym miesiącu czeka nas kolejna dostawa nowych tytułów.

 

Druga sprawa jest to że konsola nie ma pokazujących jej moc gier startowych, co jest oczywistym problem i z tym nikt racjonalny tego nie neguje. Tutaj Xbox dał ciała po całości. 

Do tego by grac w te gry wystarczy Ci Xbox One X. 

Ostatni akapit - to jest wlasnie jedyny, ale najwazniejszy problem i dlatego nie ciesze sie, bo niema z czego. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie ogralem Gearsow 5 dla mnie to jak nowa gra, graficzka jak życie. Patrzyłem na materiał DF to opad kopary co chwilę, a co będzie na TV? :obama:

 

Żyć nie umierać.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
Just now, 20inchDT said:

Dla osób, które kupiły konsolę nie ma żadnego problemu. Ty nie chcesz, to nie kupuj. Każdy tu jest dorosły i wie co kupił i nie potrzebujemy dwóch trolli przekonujących nas, że źle zrobiliśmy.

Ja nie pisze, ze zle zrobiliscie. Tylko, ze plony przyjda za jakis czas jak inwestycje Microsoftu w devow zaczna wychodzic. Wtedy bede sie bardzo jaral, bo sporo dobrych exow na XSX wyjdzie - te firmy ktore Microsoft wykupil to nie ogorki - potrafia zrobic swietna gre. 

Dla mnie dziwne jest, ze wszyscy nagle chwala Microsoft za stare gry w lepszej rozdzialce - i hurrr durr wymieniaja juz nawet Tetrisy. 

Oczywiscie tez lepszym rozwiazaniem jest grac w te starsze tytuly ktorych sie jeszcze nie skonczylo na nowej, mocniejszej konsoli. Mi jednak chodzi o start, gdzie brak chocby jednej gry pokazujacej juz cos z tej Xboxowej mocy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja nie ogralem Gearsow 5 dla mnie to jak nowa gra, graficzka jak życie. Patrzyłem na materiał DF to opad kopary co chwilę, a co będzie na TV? :obama:

 

Żyć nie umierać.

 

 

właśnie porównanem sobie w koopie z dwoma konsolami naraz, na XSX wygląda duzo lepiej chociaz na One X dalej jest bardzo ladnie

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Inferi napisał:

Do tego by grac w te gry wystarczy Ci Xbox One X. 

Ostatni akapit - to jest wlasnie jedyny, ale najwazniejszy problem i dlatego nie ciesze sie, bo niema z czego. 

 

 

Gdybym chciał grać w słabej jakości to wystarczyłby mi też  mój PC, albo telefon z xcloudem którego opłacam. Ale mimo to zdecydowałem się na najmocniejszą konsole bo cenię sobie wygodę związana z graniem na konsoli i chce ogrywać gry w lepszej jakości niż to potrafi mój pc, KOX czy chmura

Odnośnik do komentarza

Tak szczerze, widzę któryś post o tym daszu w 1080p. Kurde, jeśli to ma pozwolić uwolnić dodatkową pamięć dla twórców gier, to jestem za. W dashboardzie i tak człowiek spędza ułamek czasu i ja naprawdę dziwię się, że komuś może przeszkadzać, że działa on w niższej rozdzielczości, jeśli zasoby są wykorzystywane na gierki. 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, ASX said:

 

 

Gdybym chciał grać w słabej jakości to wystarczyłby mi też  mój PC, albo telefon z xcloudem którego opłacam. Ale mimo to zdecydowałem się na najmocniejszą konsole bo cenię sobie wygodę związana z graniem na konsoli i chce ogrywać gry w lepszej jakości niż to potrafi mój pc, KOX czy chmura

Rozumiem to, napisalem wyzej.

Po prostu dla mnie moze Twoj ostatni akapit w poprzednim poscie znaczy wiecej niz dla was. I brak crashera na starcie boli mnie bardziej niz was. 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Inferi napisał:

W Gearsy z 2019 ktore fani dawno ograli. Demonsy to remake - tam czy grales czy nie, efekt wow jest. Tam jest remake i next gen. 

 

Taki nextgen żę wygląda gorzej od rocznego tytułu z poprzedniej generacji jakim są Gearsy 5.

 

I to jest JEDNA gra + Astrobot na cztery godziny. Do ogrania Spidermana i Sackboya wystarczy ci PS4.

 

Kruszysz kopię i latasz z cieczką do tematu o konsoli z powodu półtorej gry różnicy, jaką dzieli PS5 i Series X. Daruj sobie i wypad z tematu.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Mnie nie jarają ani Gearsy ani Soulsy (żadne - nie tylko Demon Souls). Każdy lubi co innego. Ja uwielbiam wyścigi, a wiem, że takich gier będę mieć więcej na Xboxie.. od wyścigów wolę tylko platformówki i mam obłędne Ori 2 na premierę, które dla mnie jest najładniejszą grą jaką kiedykolwiek widziałem na konsoli. Takiego wrażenia nie zrobiły na mnie ani Forza Horizon 4 ani TLOU 2 ani Tsushima ani Assasiny. Nie widziałem Milesa Moralesa na żywo, więc tu się nie wypowiadam. Z gier, które są na PC jest jeden jeszcze bardziej zachwycający mnie tytuł - Microsoft Flight Simulator.. i on też będzie na mojej konsoli.. nie wiem czy kiedyś nie kupię PS5, ale na ten moment, mając do wyboru obie konsole zdecydowanie wolałem brać Series X 

Odnośnik do komentarza

Ja jako nowy użytkownik XSX chyba mam najlepiej, za 8 zł przez pierwsze dwa miesiące ogram tytuły które zawsze chciałem zagrać na ps4 ale jakoś nigdy nie wyszło.

Gearsy, Dirt, StarWarsy, Tekken, SoulCalibur, Forza, MirrorEdge 2, jak na razie 400 gb gier się ściąga.

Co do pracy konsoli, jak na razie cudo, chodzi już ponad 30 godzin. i lekkie ciepełko z niej się wydobywa, ale powiem wam że można nawet ogrzać ręce podczas gry :)

Jako nowy użytkownik nie podoba mi się menu konsoli, ale to kwestia przyzwyczajenia.

 

Teraz czekać na premierę PS5 bo także planuje zakupić. Bo pięć lat temu pozbyłem się swojej ps4 i czas wrócić.

Myślę że teraz najważniejsze cieszyć się dobrym sprzętem i miło spędzać czas ogrywając różne tytuły bez hejtu

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zloto napisał:

 

 

Po prostu powinieneś go sparować tak samo jak zrobiłeś to z pierwszym. Jeśli będziesz miał grę która obsługuje dwa pady, powinna ona rozpoznać drugiego i logujesz tego pada jako konto gościa. Przynajmniej tak to wyglądało na Oni'e, a że system jest chyba ten sam, to wydaje mi się że będzie podobnie. Natomiast jeśli nie, to niech ktoś mnie poprawie, kto ma Series X'a

Udało się. Ale trochę inaczej. Trzeba było nacisnąć przycisk nad portem USB na froncie konsoli a następnie przycisk z przodu pada. 

Dzięki, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

A może tego człowiek potrzebuje? Poczuć trochę tej magii? Nacieszyć się nowym sprzętem? Jak często kupuje się konsolę za 2.5? TV za 6k etc. Człowiek chce się tym podzielić z innymi, bo wtedy czuję większą satysfakcję z nabytku. Więc ciesze się wraz z ludzmi z forum, że mamy fajny sprzęt, dobrze się na nim gra i niech długo służy. Wszyscy mają dość starego sprzętu poprzedniej generacji. Pewnie za 3 lata będzie narzekanie, że za słabe itp, ale teraz? Korzystać póki jest

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...