Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Inferi napisał:

Oczywiscie Vesir, ale temat jest do dyskusji. Ja moze dla was przesadnie podeszlem do XSX, ale jak poczytasz ostatnie strony to wy jaracie sie za mocno - bardziej jak dzieci, a nie doswiadczeni gracze ktorzy wymagaja.

 

no przykład PS4 i biedy wydawniczej z pierwszego 1.5 roku konsoli pokazał, że gracze wybaczą wszystko jak kochają, więc naprawdę ch,uj Ci do tego kto się czym jara

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co to jest za tekst w ogóle "jarać się za bardzo"? Widzisz sens w swoim zdaniu @Inferi Przecież to jest jedno z głupszych zdań jakie można tutaj napisać. To forum dla zapaleńców, większość z nas jara się gierkami na co dzień, więc normalne, że kupując konsole nową konsolę, na premierę, ludzie się jarają. I zaje/biście. Poprzednia generacja na Xbox'ie była smutna, a ja tutaj mam taki vajbik jak za czasów 360tki.

Odnośnik do komentarza

Nie znam tego forum jeszcze. Jakbym wiedzial to poczekalbym z moimi komentarzami jakis czas jak emocje opadna i zacznie sie realne spogladanie na sprawe.

Ja sie ciesze razem z wami, bo sam ogolnie sie tak jaram w premiere czegos na co bardzo czekam. 

Pomarudzilem, zapewne dlatego, ze nie zalapalem sie na preorder PS5 (gram na PC, wiec tutaj PS5 dodatkowo bardziej pasuje niz XSX) 

Wybaczcie, nie mialem na celu wam psuc tego szczescia. Po prostu wybralem zly moment na swoje wywody.

Edytowane przez Inferi
Odnośnik do komentarza

Mi sie dobrze czyta takie jaranie sie sprzetem. Widzialem filmik z impezy u Maniak Gaming i choc bekowa, to daje za to plus. Nowa generacja zaczyna sie raz na wiele lat, wiec dla graczy to swieto. Sam zamowilem na razie jedynie PS5, bo nie ogarne dwoch konsol na raz przez brak czasu, ale Series X pewnie wleci gdzies w styczniu.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam nad tym quick resume bo jak pisaliście w FH4 nie działa więc słabo, mam nadzieję że lada chwila będzie to standard w KAŻDEJ grze, a nie że tylko jakieś indyki można quick redukować, bo słabo by to wyglądało. Ja się z menu dalej męczę, jak nowy użytkownik Xboxa to powiem szczerze jest to dla mnie mało czytelne ale wszystko się wcześniej czy później znajdzie

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ZgredIT napisał:

Witam

Jestem już wiekowym człowiekiem i nie posiadałem nigdy tej konsoli. 

Nie ogarniam jak podłączyć 2 pad w tej nowej zabawce. 

Będę wdzięczny za podpowiedź i łagodne potraktowanie :)

Pozdrawiam 

 

Nie wiem czy dostałeś odp., jak był to sorry.

Parowanie tak samo jak pierwszy pad, albo podłączenie kablem USB na chwilę - uruchamiasz pad gdy miga logo podpinasz kabel USB konsola-pad, jak przestanie migać logo znaczy, że jest połączone z konsolą i można odłączyć kabelek. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, creatinfreak napisał:

 

IMG_20201111_161446.jpg

Niestety w takim ustawieniu jest audio lag. Zmień sobie i ustaw w Dźwięk Hdmi Bitstream wył, na opcje - stereo bez kompresji. Nawet chodząc po kafelkach w menu słychać jaka jest różnica w opóźnieniu dźwięku między tymi dwoma ustawieniami. Niestety chyba na obecny moment nic się nie da z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Xoltro napisał:

Ja się zastanawiam nad tym quick resume bo jak pisaliście w FH4 nie działa więc słabo, mam nadzieję że lada chwila będzie to standard w KAŻDEJ grze, a nie że tylko jakieś indyki można quick redukować, bo słabo by to wyglądało. Ja się z menu dalej męczę, jak nowy użytkownik Xboxa to powiem szczerze jest to dla mnie mało czytelne ale wszystko się wcześniej czy później znajdzie

Przecież to nie działa w grach sieciowych, a z tego co wiem FH4 łączy się z internetem. Jak odpali się tam w jakiś sposób tryb offline to Quick Resume powinno normalnie śmigać. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Xoltro napisał:

Ja się zastanawiam nad tym quick resume bo jak pisaliście w FH4 nie działa więc słabo, mam nadzieję że lada chwila będzie to standard w KAŻDEJ grze, a nie że tylko jakieś indyki można quick redukować, bo słabo by to wyglądało. Ja się z menu dalej męczę, jak nowy użytkownik Xboxa to powiem szczerze jest to dla mnie mało czytelne ale wszystko się wcześniej czy później znajdzie

tak jak napisał matekDM, FH4 łączy się z serwerami, na mapie mamy innych graczy i aktywności online, jak to ma Ci zapisać grę xD

 

13 minut temu, Hanza71 napisał:

Siemanko, mam pytanie jak wlaczyc  drugiego pada w grze chcialem pograc z synem w minecraf dungeon , trzeba jakis profil zakladac czy jak pad mruga ale nie odpala, nie bijcie wczesniej tylko PlayStation.

musisz pada sparować z konsolą a profilu nie zakładasz nowego, tylko logujesz się na drugim padzie jako ''gość''  

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Krzysztof Tomczak napisał:

Dziwi mnie, ze tak malo gier z gamepass dostalo jakies wsparcie xsx. Rozumiem, ze tylko te gdzie jest znaczek xsx? Bo odpalilem kilka gier to rozdzielczosc i zabki az bija po oczach. Tyle to chyba szlo ogarnac w kazdej grze?

Kto miał ogarnąć? Przecież aktualizacje robią developerzy, a nie Microsoft.

Edytowane przez Mike
Odnośnik do komentarza

No to gry Xbox Game Studios dostały aktualizacje, a reszta robi jak uważa. Jak sobie to wyobrażasz - mieli zmuszać inne firmy do robienia za free?

 

To, że taki Tekken 7 chodzi na Series X w 720p, to tylko pokazuje, że dev ma użytkowników tej platformy w du.pie.

Edytowane przez Mike
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...