Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam te wszystkie opinie o Series X i trochę żałuję, że przesiadając się na ósmą generację z X360 na PS4 sprzedałem wszystkie swoje gry i zastąpiłem je wersjami z PS3. Kto by pomyślał, że za siedem lat Microsoft wróci na prostą. 

 

Dla gracza takiego jak ja, który ma masę zaległości Series X jest znakomitym wyborem, bo wsteczna kompatybilność pozwala na ogranie naprawdę sporej biblioteki. Ponowne sprzedawanie gier z PS3 i zastępowanie ich wersjami z X360 nie wchodzi w grę. Liczę jednak na to, że z czasem sporo gier z 360 będzie dostępna za grosze to wtedy się zobaczy. 

 

Xbox Series X kusi mocno, ale chyba i tak ze względu na moją obecną bibliotekę tytułów, pierwszym zakupem będzie PS5. 

 

Niemniej jednak jestem pod wrażeniem kultury pracy konsoli Microsoftu. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, lpcl napisał:

Mogliby dać więcej animowanych motywów w dashu, coś chyba o tym wspominali. 

 

Jak dołączysz do programu Xbox Insider, to masz wersję beta systemu i tam jest chyba 7 czy 8 animowanych dashów do wyboru. 

W oficjalnej, publicznej wersji mają być dostępne lada moment. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, MatekDM napisał:

 

Jak dołączysz do programu Xbox Insider, to masz wersję beta systemu i tam jest chyba 7 czy 8 animowanych dashów do wyboru. 

W oficjalnej, publicznej wersji mają być dostępne lada moment. 

Daj spokój z tym programem, byłem w nim na xox to czasem codziennie miałem updaty, jak chciałem godz. pograć w multi to 30 min. update mi zabierał. Nigdy więcej. 

W każdym razie dobrze, bo niedługo je wrzucą w takim razie do dasha. 

1 godzinę temu, ASX napisał:

Też zauważyłem że jakoś szybciej się wszystko pobiera

No właśnie może ta karta sieciowa jakaś lepsza jest w tym xsx, w ogóle wydaje się, że lag też mniejszy w multi, myślałem, że to może dzięki poprawionemu połączeniu bluetooth na padzie ale może też być coś z siecią. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, LukeSpidey napisał:

Tak sobie czytam te wszystkie opinie o Series X i trochę żałuję, że przesiadając się na ósmą generację z X360 na PS4 sprzedałem wszystkie swoje gry i zastąpiłem je wersjami z PS3. Kto by pomyślał, że za siedem lat Microsoft wróci na prostą. 

 

Dla gracza takiego jak ja, który ma masę zaległości Series X jest znakomitym wyborem, bo wsteczna kompatybilność pozwala na ogranie naprawdę sporej biblioteki. Ponowne sprzedawanie gier z PS3 i zastępowanie ich wersjami z X360 nie wchodzi w grę. Liczę jednak na to, że z czasem sporo gier z 360 będzie dostępna za grosze to wtedy się zobaczy. 

 

Xbox Series X kusi mocno, ale chyba i tak ze względu na moją obecną bibliotekę tytułów, pierwszym zakupem będzie PS5. 

 

Niemniej jednak jestem pod wrażeniem kultury pracy konsoli Microsoftu. 

Przecież te gry są teraz za grosze, czasem za mniej niż paczka fajek można je zgarnąć. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, LukeSpidey napisał:

Tak, wiem. Jednak nie chce mi się póki co przechodzić przez ten proces sprzedawania wersji PS3 i zastępowania go wersją X360. Jak już kupię konsole M$, o ile to zrobię to wtedy będę się martwił. :lapka:

Ja czasem kupuję coś przez neta, czasem w cyfrze na promo, a czasem wrzucają jakieś stare gierki do golda. Jakoś przez ostatni rok nachodzi mnie chęć na ogrywanie starych tytułów, chociaż nigdy o tym nie myślałem, chyba sentyment mnie dopada na starość. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, devilbot napisał:

Ta gra została dobrze przyjęta ogólnie?

Generalnie zmiany w gameplayu się podobały, multi uważa się za jedne z najlepszych w serii, ale mocno oberwało się gierce za głupią fabułę i brak kilku podstawowych funkcji jak np. Forge który został dodany dopiero po premierze

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
41 minutes ago, devilbot said:

Ogrywam sobie singla halo 5 i całkiem niezła to gra. Świetne robiące wrażenie miejscówki. Jestem na sanghelios:banderas:

Ta gra została dobrze przyjęta ogólnie? Bo mi się w(pipi) podoba ale to może dlatego że miałem ps4 i szczelanek takich tam nie było. Znam lore i grałem we wszystko co wyszło oprócz właśnie 5.

No też trochę od(pipi)ali z wywaleniem split-screena, dla mnie to akurat ważne bo wszystkie poprzednie części tak przechodziłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Soul napisał:

Panowie jak to jest z tym quick resume? bo raz mi to działa raz nie, nie używam trybu instant on i rozumiem, że jak zmieniam gry to nie zamykam ich tylko po prostu z menu odpalam druga?

 

 

Co do drugiej części pytanie no to chyba logiczne, że jak chcesz zatrzymać grę w aktualnym miejscu to jej nie zamykasz tylko odpalasz coś innego :sapek: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Generalnie nie warto gier wyłączać, lepiej wychodzić do menu, zawsze szansa, ze odpali się w tym samym momencie. Aktualnie ciągle mi automat w głowie siedzi, więc zapominam o tym, ale z czasem już wejdzie w nawyk.

 

No i przydałoby się jakieś info, które gry aktualnie są "zawieszone"

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Soban napisał:

@Souljeśli gierka jest online to nie obsługuje quick resume. FH4 przez to, że jest w sumie always online nie ma quick resume.

 

Nie o to chodzi w przypadku FH 4 jezus. Mówione było sto razy, wkleiłem wam twitta od typa który PMem w Xboxie od technologii i naprawią QR w większości tytułów. Forze jak bootujesz z instant on to i tak jesteś w tym samym miejscu na mapie tylko łączy się ponownie z sesją online i tyle i jest do na luzie do wykonania aby ta gra wspierała quick resume. 

 

7 minut temu, benito82pl napisał:

Apex legends ma qr ale zawsze potem wywala do ekranu z wyborem serwera

 

No to jest gra online w nich tak zawsze to będzie wygladać bo nikt was nie bedzie trzymał na serwerze 

 

7 minut temu, benito82pl napisał:

Ile najtaniej kosztował na xboksie?

 

59,99 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...