Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Srednie to duzo powiedziane. Nie zachowujcie sie jak fanboye. Gracie na 12 teraflopach w starocie w 60fps - wow. Czytam ten temat i widze same skargi, ze cos nie dziala, albo sa problemy. Taka prawda.
Minusowalbym te wasze marudzenie o quick resume, padach i calej reszcze o ktorej piszecie, bo przeciez w tym temacie nie mozna pisac negatywnie. 
:yao:
Od PS3 byłem u Sony i na razie jedyne moje narzekania są takie że trudno się przestawić co chwilę się pytam gdzie co i jak do tego nowy pad . Rzeczywiście wielkie mi problemy
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, SG1-ZIELU said:
14 minutes ago, Inferi said:
Srednie to duzo powiedziane. Nie zachowujcie sie jak fanboye. Gracie na 12 teraflopach w starocie w 60fps - wow. Czytam ten temat i widze same skargi, ze cos nie dziala, albo sa problemy. Taka prawda.
Minusowalbym te wasze marudzenie o quick resume, padach i calej reszcze o ktorej piszecie, bo przeciez w tym temacie nie mozna pisac negatywnie. 
:yao:

Od PS3 byłem u Sony i na razie jedyne moje narzekania są takie że trudno się przestawić co chwilę się pytam gdzie co i jak do tego nowy pad . Rzeczywiście wielkie mi problemy

Ja Cie rozumiem. Jedyne osoby ktore na ta chwile moga byc bardzo zadowolone to byli posiadacze konsoli Sony ktorzy odrobia sobie zaleglosci. 

Natomiast reszta ktora gra - dawno ma hity Xboxowe ograne i musi czekac na gry pod XSX - ktorych jeszcze niema. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Donatello1991 napisał:

Do końca tygodnia emocje opadną jak się zrozumie, że nie ma w co grać. Dobrze, że ten AC wyszedł, bo już kompletnie by to było śmiechu warte.

Wczoraj dostałem konsole z Asasynem, oprócz tego zainstalowałem jeszcze Gears Tactics, Tetris Effect, NFS Jest, Destiny Beyond Light jedyną "stara grą"  jest Need For Speed wszystkie inne do premierowe gry które trafiły do gamepassa w dzień premiery.

 

A oprócz tego czeka na jeszcze dziesiątki innych gier w abonamencie których nie zdążyłem ograć zanim sprzedałem KOXa, a w następnym miesiącu następna dostawą gierek do gamepassa,

 

i ty serio uważasz że nie ma w co grać? Porównaj sobie tę sytuację z premierą PS4 kiedy ludzie byli zmuszeni 6 razy przechodzić Knacka, to nieba i ziemia

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, ASX said:

Wczoraj dostałem konsole z Asasynem, oprócz tego zainstalowałem jeszcze Gears Tactics, Tetris Effect, NFS Jest, Destiny Beyond Light jedyną "stara grą"  jest Need For Speed wszystkie inne do premierowe gry które trafiły do gamepassa w dzień premiery.

 

Tyle tego, ze NFS napisales 2 razy, sorry jesli jednak to inny tytul z takim samym skrotem.

No i szanujmy sie. Tetris? Brawo.

 

Grasz to masz to wszystko ograne w dniu premiery lub troche po. Dla mnie nic tam niema. Ja chce nextgena i nextgenowe gry, a na ten moment Demonsy i Spider pokazuja namiastke tego. XSX ma zero. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Inferi napisał:

Jak nie umieja dyskutowac to niech minusuja - to swiadczy o nich.

Ja nie jestem fanboyem Microsoftu ani Sony. Jestem graczem ktory gra i ktory pracuje w konkurencji, a prawda jest taka, ze na starcie obu konsol niema na ten moment w co grac. Na PS5 jest chociaz Spider, Remake Demonsow - podkreslam remake plus Astro. 

 

 

 

spider jutro wychodzi, wiekszosc ogra wiec bedzie wart tyle co te gearsy 5

Odnośnik do komentarza

Napisałem po prostu że Xbox X jest pierwszą konsolą od czasów bazarowych Pegasusów i pamiętnej kolekcji 999in1, która oferuje w niskiej cenie setki gier na start z tym że tym razem to nie jest ściema jak w przypadku podróbki Nesa.

 

Pisanie w kontekście takiej oferty "że nie ma w co grać" to jakiś absurd. Bo nawet najbardziej wymagający gracze znajdą w gamepassie granie na długie miesiące. A już w następnym miesiącu czeka nas kolejna dostawa nowych tytułów.

 

Druga sprawa jest to że konsola nie ma pokazujących jej moc gier startowych, co jest oczywistym problem i z tym nikt racjonalny tego nie neguje. Tutaj Xbox dał ciała po całości. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, ASX napisał:

Wczoraj dostałem konsole z Asasynem, oprócz tego zainstalowałem jeszcze Gears Tactics, Tetris Effect, NFS Jest, Destiny Beyond Light jedyną "stara grą"  jest Need For Speed wszystkie inne do premierowe gry które trafiły do gamepassa w dzień premiery.

 

A oprócz tego czeka na jeszcze dziesiątki innych gier w abonamencie których nie zdążyłem ograć zanim sprzedałem KOXa, a w następnym miesiącu następna dostawą gierek do gamepassa,

 

i ty serio uważasz że nie ma w co grać? Porównaj sobie tę sytuację z premierą PS4 kiedy ludzie byli zmuszeni 6 razy przechodzić Knacka, to nieba i ziemia

 

Teraz tak naprawdę wychodzi, że wiele osób za prawdziwe gry uważa tylko często przehajpowane tytuły AAA. ;)

 

Dobrze jest jednak mieć szersze horyzonty i dostrzegać też te mniejsze produkcje. Być może dlatego w mojej topce 2020 są Ori i Hades. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...