Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, adasiulko napisał:

 

Dodać można, że pada można ładować nawet wtedy kiedy konsola jest całkowicie wyłączona, a ponadto wtyczka do pada ma diodę, która świeci w dwóch kolorach i informuje o naładowaniu pada.

 

Muszę sprostować: dioda była w play & charge dedykowanym do Xboxa One, mam już wersję dedykowaną do Xboxa Series X i niestety diody nie ma. Ładuje się normalnie przy konsoli wyłączonej całkowicie.

Odnośnik do komentarza

Matko bosko kochano, odpaliłem Forza Horizon, pierwsza część... Ale to obłędnie wygląda. To nie przypomina gry sprzed dwóch generacji. Coś oni poprawili pod Series X? Ślicznie wygląda. Aż się boję włączyć FH4.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LiŚciu napisał:

Przez ostatnie kilka miechów byłem nazywany "klapreskim nasieniem" czy jakoś tak ale wziałem XsX i po prawie 3 dniach zabawy jesem mega oczarowany sprzętem. Wszystko tu jest, od wyglądu pudła i spakowania, wyglądu samej konsoli, poprzez kulture pracy po gry wreszcie w 4k! Konsola jest niesamowita. Quick Resume to coś rewelacyjnego - ja sobie gram w Ori ale wpadam córka i chce w kulki (Peggle) to wtedy dwa naciśnięcia i strzelamy kulkami, poezja. 

 

Plus:

- delivery (głównie XAA)

- konsola (wygląd i kulturka pracy)

- GamePass ryje garnek (wiele gier nie ograłem bo brak czasu albo były to exy dla X-a)

- szybki dash

- pad mega wygodny

- SSD

 

Na razie jestem w cholere zajarany!!!

 

Klękaj do berła królowi Spencerowi, bo nie wierzyłeś! 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Xoltro napisał:

Od jakich gearsow polecacie przygodę dla osoby która nigdy w nie nie grają i od 2 dni jest szczęśliwym posiadaczem xboxa. Oczywiście game pass na pokładzie

Od najlepszej czyli jedynki, a teraz to jako ultimate edition. 

Czwórka to już inna ekipa. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...