Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, orion50 said:

Dzięki za tipa. Myślałem że gry offline nie powodują tego.

Niestety jest olbrzymia różnica. Wczoraj miałem odpalone CoD w menu głównym, pobieranie szło koło 30 Mbps, wyłączyłem grę i od razu skoczyło do ponad 300. Przy okazji, XSX osiąga u mnie lepsze prędkości pobierania niż XOX, XOX zwykle pokazywał powyżej 200, XSX spokojnie ponad 300, widziałem też 400 coś. Nie wiem czy kwestia karty sieciowej czy dysku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mustang napisał:

Niestety jest olbrzymia różnica. Wczoraj miałem odpalone CoD w menu głównym, pobieranie szło koło 30 Mbps, wyłączyłem grę i od razu skoczyło do ponad 300.

Przecież tak było w poprzedniej generacji też.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie po tych dwóch dniach narazie mam poczucie że nowej generacji brak, ok loadingi krótsze, ale i tak się niecierpliwe że są i wcale nie są super krótkie, ok konsola jest cicha, ale u mnie i tak stoi za ścianą więc xox czy ps4pro też nie słyszałem i w sumie jedyne co zauważyłem to tona danych do ściągnięcia i to że wszystko jest odrobine szybciej... i mam wrażenie że przez to że wszystko jest szybciej, to częściej się coś (pipi)ie :) -np. dziś QR w FM7 zrobiło hard reset konsoli.

 

PS. Do 60 klatek się człowiek szybko przyzwyczaja, ale odkryłem że uczę się na nowo jeździć w FH4.

 

 

edit: Podsumowując nie żałuje zakupu tylko czekam na coś co pokaże w końcu moc nowej generacji. 

 

 

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, u55r napisał:

U mnie konsola działa póki co bez problemów. W napędzie kręci się płytka z Valhallą a a sama gra śmiga idealnie. 

 

Obecnie jestem na etapie poszukiwań słuchawek bezprzewodowych do Xboxa Series X. Może ktoś coś poleci tak w granicach do 8oo pln max.

 

 

Steelseries Arctis 9x, chyba że planujesz PS5, to 7x, będą obsługiwać obie konsole. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, bluber napisał:

Dobra a powiedzcie u was XSX też ciepły jest nawet po dłuższym czasie nieużywania? Wczoraj w nocy wyłączyłem go po skończeniu grania i teraz obracałem klocka żeby zobaczyć numer seryjny i jakiś taki cieplutki (XOX też pamietam, że długo ciepło trzymał). 

Moj to dość chłodny pomimo ze był przez ostatnie 3 godziny wyłączony za to wiatrak nonstop się w nim kręci xD

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, bluber napisał:

Dobra a powiedzcie u was XSX też ciepły jest nawet po dłuższym czasie nieużywania? Wczoraj w nocy wyłączyłem go po skończeniu grania i teraz obracałem klocka żeby zobaczyć numer seryjny i jakiś taki cieplutki (XOX też pamietam, że długo ciepło trzymał). 

U mnie zimna, ale w sumie wentylator cały czas sobie lekko dmucha. Tylko ja mam ustawioną nieoszczędną opcję wyłączania/usypiania konsoli - nie wiem czy to od tego zależy.

 

Ktoś wie czy przy tej bardziej oszczędnej/eko opcji quick resume nadal działa? Czy wszystkie gry już się wtedy wyłączają?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MBeniek napisał:

U mnie zimna, ale w sumie wentylator cały czas sobie lekko dmucha. Tylko ja mam ustawioną nieoszczędną opcję wyłączania/usypiania konsoli - nie wiem czy to od tego zależy.

 

Ktoś wie czy przy tej bardziej oszczędnej/eko opcji quick resume nadal działa? Czy wszystkie gry już się wtedy wyłączają?

 

QR jak już działa ;) to działa nawet jak listwę wyłączysz.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ins napisał:

Ktoś wie czy jest planowy jakiś bezprzewodowy headset na jedno ucho, służący tylko do gadania? Coś w tym stylu:

 

hjhgjhfjhgjhfgjfgj.jpg.5c5b12a437c5f0d9190e2f94c677b70b.jpg


Ewentualnie czy jest jakaś dobra przejściówka na zwykłą słuchawkę bluetooth od telefonu.

 

 

O jezu jakby coś takiego zrobili to bym całował stopy, tych słuchawek mi brakowało na PS4 i XO

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Koleś88 napisał:


1. Arctisy 7X beda dzialaly tez na PS5? Bo na ich stronie jest napisane, ze kompatybilne z xsx, xo, pc, androi i nintendo.

2. Da sie je gdzies wyrwac w Polsce czy tylko z ich oficjalnej strony?

Są kompatybilne z xem Ps5 i switchem, a P nie są. Obecnie tylko oficjalna strona, nie widziałem ich nigdzie. Zamówiłem ale cos długo idą ;/. Wysyłka free i 15% rabatu można wygooglować .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...