Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, SetoPL napisał:

Panowie nie do końca kumam to quick resume. Gram w gearsy. Wyłączam konsolę przyciskiem. Włączam konsolę z pada. Odpalam gearsy i wczytuje mi grę od początku. To chyba nie tak powinno działać co? :) Konsola ustawiona w instant on. W czym może być problem?

 

W Warhamerze działa.

 

W części gier QR jest wyłączone bo się bugowało, Jason Ronald z MS pisał o tym na tt, że pracują nad łatką. 

 

4 godziny temu, ZgredIT napisał:

Witam

Jestem już wiekowym człowiekiem i nie posiadałem nigdy tej konsoli. 

Nie ogarniam jak podłączyć 2 pad w tej nowej zabawce. 

Będę wdzięczny za podpowiedź i łagodne potraktowanie :)

Pozdrawiam 

 

 

Musisz nacisnąć okrągły przycisk z prawej strony xboxa aż zacznie migać dioda xboxa a na padzie przytrzymujesz przycisk synchronizowania 

 

5d9cb7400977cd51307f22c6?width=1100&form

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Daddy napisał:

tak jak napisał matekDM, FH4 łączy się z serwerami, na mapie mamy innych graczy i aktywności online, jak to ma Ci zapisać grę xD

 


Ty no nie wiem jak odpalasz na XO czy XSX Forze z instant on jest w tym samym momencie gdzie ją zostawiłeś tylko nawiązuje połączenie z serwerami znów. 

 

MS wyłaczył QR w kilku grach bo powodowały bugi, spokojnie będzie działać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, kudlaty88 napisał:

Ani mnie niestraszcie bo wlasnie miałem pytac czy u was jak konsola sie troszkę zagrzeje też tak jakoś dziwnie smierdzi.Nie że dym czy cos ale troszkę mnie to zmartwiło az konsole wylączyłem a tu taki news :/

 

 

Graj. 

Takiego dymu tam nie ma co wygenerować. Pojedyncze kondensatory to strzał i lekki dymek. Reszta wlutowana na płycie. Jak procek (pipi)nie albo układ graficzny, to nic z tej konsoli nie zostanie. 

No układ chłodzenia "wytłacza" rozgrzane powietrze na zewnątrz żeby nie było w środku obudowy. Jest jak powinno być. 

Odnośnik do komentarza

U Was w Klocku też coś ledwo, minimalnie słychać, po przystawieniu ucha do góry konsoli - po jej całkowitym wyłączeniu, ale nie odłączeniu od prądu?

 

Wydaję mi się, że to od zasilacza. W X One po wyłączeniu jak przystawiało się ucho do zasilacza, to coś tam było ledwie słychać.

Odnośnik do komentarza

U mnie przy kolejnej gierce się wyłączyło - tym razem pierwsze State of Decay (swoją drogą świetnie wygląda, jak na takiego starocia).
Póki co więc każda z odpalanych przeze mnie gier z X360 powoduje takie problemy (czyli póki co dwie - Halo CEA i właśnie State of Decay).
Gearsy Ultimate to już gierka z XONE i tutaj bez problemu, podobnie jak Forza Horizon 2 i PUBG.
Z nowszych to samo spotkało mnie w Grounded, ale tutaj od razu ostrzegają, że gra jest w opłakanym stanie i może powodować crashe, więc jej nie liczę.

Jeśli chodzi o temperaturę, zapachy czy głośność to wszystko na zero - konsola zimna po prawie całym dniu działania, zero zapachów, zero odgłosów.

Odnośnik do komentarza

Jak sprawdzałem to konsola jest dosyć ciepła. Nie wiem czy ustawienie jej w częściowo zabudowanej szafce (przód otwarty) i z 10 cm od ścianki bocznej to dobry pomysł. Z drugiej strony xox też się przecież grzał. No i czuć to nagrzane powietrze. Za to jest cicha jak diabli. 

Eh może panikuje z tym ciepłem.

Dziś w większości w asasynie.

A wykrzaczenie miałem, ale to już zasługa ubi ;)

Odnośnik do komentarza

Konsola ciepła się robi w miejscach gdzie jest radiator co zrozumiałe, powietrze wydmuchiwane jest podobnej temp co konsola w nagrzanych punktach. Musi wydmuchiwać ciepłe powietrze, martwiłbym się jakby wydmuchiwała zimne.  Zajebisty jest ten klocuszek, na renderach i filmikach nie podobał mi się tak samo jak pierwszy XO, ale po wypakowaniu :fsg: no kurwa prawie w każde miejsce pionowo postawiony będzie pasował bo poziomo to padaka ja cholera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...