Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, kislawa napisał:

Są trzy proste rozwiązania: 1. Kup zestaw eneloopów - z ładowarka niech to będzie 100zł. 2. Kup play and charge - jakieś  120zł. 3. Kup tanich paluszków za 120 zł kupisz nawet 100 sztuk :D 

 

PS. Tak tanie akumulatorki też się sprawdzą, po prostu eneloopy są najbardziej wytrzymałe, mam kilka kompletów najstarszy ma z 8 lat i wciąż działa bez problemu. 

 

Play&charge to wydatek 99 złotych w euro z darmową dostawą do paczkomatu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minutes ago, devilbot said:

Co do kultury pracy napędu CD to u mnie zależy od płyty, zainstalowałem wczoraj kilka gier i jedna płyta powodowała że chodził mega głośno. Sam napęd chyba też mega wolny bo dane zgrywa cała wiecznosc, np zwykłe ps4 instaluje dużo szybciej.

 

Pewnie m$ przyciął na napędach.

Na One X było podobnie. Napęd jest głośny przy instalacji gier, ale działa tylko wtedy i zaraz po włączaniu gry. Podczas grania nie jest już potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Nie kumam u mnie ac był zainstalowany w 10 min a yakuza jeszcze szybciej....  A to że płyta jest tylko na potwierdzenie że mamy oryginalna grę to już norma. Słyszę że miles morales na ps5 w formie kodu.... także przyzwyczajajcie się. Cieszcie się że jeszcze na xbox możecie gry odsprzedawać po przejściu. Xbox nie ma gorszego odtwarzacza to wina waszego neta. Konsola jednocześnie z instalacją ściąga dane z neta. Jak w przypadku ac macie 46 gb do ściągnięcia to się nie dziwie że to trwa u kogoś ze słabym netem. Offline tu nie pomoże bo gry bez patcha pod xsx nie ruszą (te z update) a gry np w bc są ściągane a płyta tylko jest na potwierdzenie że macie. Nic z 360 się nie instaluje z płyty. Może gry bez patcha z xbox one się instalują tego nie wiem nie mam takiej. Yakuza i AC wymagają patcha aby się uruchomić odpowiednio 46 gb i chyba 21

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Na, ale bodajże  16 listopada ma wyjść aktualizacja do MCC która doda m.in 120fpsow

Do mcc tak ale czy tam h5 też jest brane po uwagę, bo ostatnio jak patrzyłem to w mcc było tylko do h4?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

Nie, tylko Halo MCC, Halo 5 zostaje po staremu

Tak myślałem, lipa chociaż i tak to już pewnie nikogo oprócz 5 osób na świecie nie interesuje. 

Jakoś wątpię czy oprócz kilku świrów ktoś kto kupił xsx to właśnie do grania w h5. ;)

Apropo zauważyłem glitcha w h5 na xsx tzn. jak grasz mecz i w trakcje naciśniesz na padzie przycisk xbox (ja tak robię jak sprawdzam godzinę) , to za moment gra się freezuje, postać gdzieś sobie lezie i tak po 5 sek. wraca do normy. To chyba jakiś błąd wstecznej, bo to jakoś emulowane jest na xsx cnie? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Na ten moment oprócz fake z dymem, to widać, że problem mają ludzie z napędem i jego kulturą pracy. Sam musze przetestować jakąś płytkę.

Na ten moment widać, że największy problem mają ludzie, którzy nie posiadają tej konsoli.  :master:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwa dnia z Series X za mną na szybko plusy i minusy.

 

Na plus

- SSD jezu jak to wszystko się tu wczytuje, zero zamuły

- Quick Resume, mega sprawa, akurat jestem jedną z tych osób co czasami gra nawet 2-3 gry, więc dla mnie bajka. 

- Kultura pracy, ciche to jak nie wiem co

- Dashboard w końcu śmiga jak szalony 

- 60 fps to cudowna sprawa, sprawdzałem też WD z RT i szczerze jak będą miał wybór zawsze dam 60 fps a RT tylko dla ciekawości zobaczę.

 

Na minus 

- menu tylko 1080p

- dalej długi instalowanie gier

- brak gier, które pokażą faktycznie prawdziwą moc sprzętu

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 


Pierwsza konsola na premierę :xboss:

Drugi Xbox (bo chwilę miałem X360)

Najlepsze opakowanie konsoli ever!


Elegancki sprzęt do salonu 30latka

Idealnie pasująca do szafki RTV - szafka jakby czekała na XSX
Za(pipi)iste wykonanie konsoli i pada - czuć jakość premium.

Gampass odpalony, gry się instalują, urlop w pracy - tak można żyć.


Witam, po zielonej stronie mocy. Jaram się jak ksiądz na nowego ministranta i Przyjmę wszystkie zaproszenia do znajomych :yakubu:

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, orion50 napisał:

Macie jakiegoś tipa jak skonfigurować net e konsoli żeby gry się ściągały pełna szybkością łączą ? Mam 600 Mbit, na kompie czasem leci 80 mb/s a na konsoli jak leci 10 to jest święto. SeX podłączony kablem. 

 

A masz coś odpalone w tle z gier? Jak coś ściagasz to najlepiej wyłączyć bo konsola wtedy ogranicza prędkości

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.