Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Emtebe napisał:

Matko bosko kochano, odpaliłem Forza Horizon, pierwsza część... Ale to obłędnie wygląda. To nie przypomina gry sprzed dwóch generacji. Coś oni poprawili pod Series X? Ślicznie wygląda. Aż się boję włączyć FH4.


Ja zacząłem od dwójki, ale jakoś mi z tym było nieswojo i zamówiłem sobie wczoraj na allegro pudełkową jedyneczkę (bo niestety na Store już nie można kupić żadnej oprócz FH4), żeby prawilnie jechać po kolei.
 

38 minut temu, Xoltro napisał:

Od jakich gearsow polecacie przygodę dla osoby która nigdy w nie nie grają i od 2 dni jest szczęśliwym posiadaczem xboxa. Oczywiście game pass na pokładzie


No jak nie grałeś w żadne to wiadomix, że od jedynki, najlepiej w wersji Ultimate - wczoraj przeszedłem pierwszy Akt i muszę przyznać, że wygląda i brzmi świetnie, no i ma niesamowity klimacik. Nie wyobrażam sobie zaczynania jakiejkolwiek serii fabularnej od środka czy końca - muszę elegancko poznać, o co tu kuźwa chodzi :xboss:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, u55r napisał:

U mnie konsola działa póki co bez problemów. W napędzie kręci się płytka z Valhallą a a sama gra śmiga idealnie. 

 

Obecnie jestem na etapie poszukiwań słuchawek bezprzewodowych do Xboxa Series X. Może ktoś coś poleci tak w granicach do 8oo pln max.

 

Steel Series 7x tez je kupię ale na czarny piatek moze urwe ze 100zeta XD cebula motzno.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, lpcl napisał:

W 30 ale i tak klimat i postacie to najlepsze co widziała ta seria. 

Dawno temu ukończyłem tę grę w wersji PC, która już wtedy była poprawiona graficznie i mimo, że było to ładnych kilka lat temu, bardzo dobrze ją pamiętam. Te 60 klatek mogłoby mnie przekonać do odświeżenia, a tak to nie za bardzo mi się chce grać w to samo w 30 klatkach.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, krzysiekp392 napisał:

Dawno temu ukończyłem tę grę w wersji PC, która już wtedy była poprawiona graficznie i mimo, że było to ładnych kilka lat temu, bardzo dobrze ją pamiętam. Te 60 klatek mogłoby mnie przekonać do odświeżenia, a tak to nie za bardzo mi się chce grać w to samo w 30 klatkach.

Ja mam zamiar niedługo ją przejść jeszcze na xsx. Lubię wracać do tej części. Wszystko jest tam na najwyższym poziomie, zwłaszcza, że gow UE jest dosyć mocno podrasowasowany graficznie, ale jakich patch 4k i 60 fps by się przydał na nowej generacji. 

"Damn Cole they're almost as big as you. Yeah almost." :)

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Quick resume mi nie robił, nie gram w kilka gier naraz, więc mi to zbędne. Ale nie wiedziałem, że to nawet tak działa...

Mianowicie we wtorek sprawdzałem czy Gearsy ultimate dostały łatkę do 4k, nie dostały, no to wyłączyłem. W międzyczasie inne gierki były grane, konsola wyłączana, włączana. Minął wtorek, minęła środa, dzisiaj odpalę na chwilę aby coś sprawdzić w grze i....

No odpaliła się w tym momencie w którym zostawiłem, po dwóch dniach xD

Awesome

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, LiŚciu napisał:

Pytanie o jakość. Np. Gearsy 4 na XoX miały do wyboru tryb lepszej grafiki lub lepszej płynności. Na XsX będzie tak samo że albo - albo? Czy jak wybiorę tryb płynności to obraz i tak będzie natywny 4k w związku z podbitką? 

 

 

mozesz wybrac tryb 120hz, w 1440p nie widze roznicy w grafice na moim tv, ale za to plynniej jest

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Lokomotywa napisał:

 

 

mozesz wybrac tryb 120hz, w 1440p nie widze roznicy w grafice na moim tv, ale za to plynniej jest

Ale on pyta o czwórkę. Ciężko powiedzieć, jeśli tam była dynamiczna rozdziałka to powinien trzymać max poziom tej rozdziałki. Widzę, że tam jest tylko 1080p w 60 fps. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie, dawno przy konsoli nie spędziłem tyle czasu, najgorsze a zarazem najlepsze jest to ze nie moge się zdecydować w co grać....z jednej strony FH4, tu konkurs w FM7, młody mnie dusi o Fortnite, na stres przygrywa Doom Eternal, już mnie korciło odpalić Ori, no masakra, ale to dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...