Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam odpalać 120hz bo to zniszczy wasze życie xD

 

dzisiaj grałem pół dnia w Gearsy 5, odpaliłem 1080p@120fps (niestety B8 ma HDMI 2.0) i zauważyłem ewidentnie że gra działa płynniej, niestety brak HDRu jest od razu widoczny, nawet bardziej niż niska rozdzielczość.

 

Na koniec dnia postanowiłem wrócić do 4k@60fps i myślałem że gra mi się spierdoliła, tak obraz klatkował. Aż zresetowałem grę, ale to nic nie dało - mój mózg sie zepsuł i 60fps mi klatkuje.

 

Jestem pewien że jutro jak wstane i odpale to już będzie ok, ale te 120hz to jest mega ficzer, chyba najważniejszy w tej konsoli IMO. Ahh jak szkoda że nie mam HDMI 2.1 i muszę wybierać między 4k HDR a 120fps :( jeśli gry w 120fps to będzie stały trend to mam argument żeby zmienić TV za 2-3 lata.

 

Gearsy Tactics bardzo fajne i wygląda ślicznie.

 

Forza 4 oczywiście zyskała nowe życie w ustawieniach ultra i 60fps.

 

Testowałem też Call of Duty MW i Warzone i betonowe 60fps i ponoć w pełni natywne 4K - to ważne szczególnie w Warzone, bo na One X dropy były ewidentne.

 

Jutro przetestuje sobie nowe Ori.

 

Sama konsola - zero problemów poza tym błędem z parowaniem padów z rana. Nie ogłasza nowego papieża, nie grzeje się i nie wiszczy. Pięknie!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MaZZeo napisał:

Nie polecam odpalać 120hz bo to zniszczy wasze życie xD

 

dzisiaj grałem pół dnia w Gearsy 5, odpaliłem 1080p@120fps (niestety B8 ma HDMI 2.0) i zauważyłem ewidentnie że gra działa płynniej, niestety brak HDRu jest od razu widoczny, nawet bardziej niż niska rozdzielczość.

 

To fakt, 120 klatek to jest niszczyciel, kompletnie zmienia doświadczenia z multika. Ten respons i kontrola nad postacią wprawiają w osłupienie. 

 

Dzisiaj sprawdzaliśmy z chłopakami jak to wygląda i tam jest serio brak HDR? Nie było tego widać w żaden sposób. Gram na Samsungu Q80T, który ma złącze HDMI 2.1 i pomijając fakt, że VRR w tego typu grach BARDZO się przydaje (w każdej płynnie jak z jakimś G-Sync, to jest piękny bajer) to wszyscy mieliśmy wrażenie, że te Gearsy chodzą w rozdzielczości sporo wyższej niż 1080p w 120 klatkach. Nie wiem, wyglądało to obłędnie dobrze.

 

Piękny, ostry jak żyleta obraz i niewiarygodna płynność. To trzeba na własne oczy zobaczyć. Mocno polecam wymianę TV. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Dud.ek napisał:

Mam przypiety gamepass do glównego menu, o ile moge zobaczyc ostatnio dodane gry, tak wszyskich nie moge. Musze wejsc na store i tam szukać gier. Na xone to u mnie działało . 

Wystarczy kliknąć i wejść w ten kafelek Gamepassa który masz w głównym menu

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Inferi napisał:

czy ty jesteś normalny? nie ma elektroniki z awaryjnością na poziomie 0%, zawsze komuś gdzieś na świecie coś szwankuje. parę przypadków nie tworzy reguły, tutaj na forum nikt nie narzeka.

Odnośnik do komentarza

Apro0o dyskusji 120 fps vs 60. Często czytałem że to tam bez różnicy i w 30 FPS też się fajnie gra. Takie rzeczy to chyba tylko ludzie mogą powiedzieć co nie widzieli monitora 144 Hz na oczy. Ja jak się przestawiłem to od razu zrobiłem ogromne oczy, bo wszystko działa lepiej, nawet głupie gry taktyczne typu karcianki, a co dopiero fpsy... Chociaż czy opłaca się kupić specjalnie telewizor 4k i 120 Hz z HDMI 2.1 jak ma się np. starszego oleda. Sam mam oleda lg55 B7 i nie zamierzam go zmieniać. Dla mnie i tak żadna gra AAA nie pójdzie w 4k i 120 FPS w sprzęcie za 2300 zł, nie oszukujmy się, nie ma na to szans. Osiąganie 120 FPS i 4k dla indyków i to pewnie nie wszystkich to dla mnie bardzo wątpliwe wydatek

Edytowane przez Xoltro
Odnośnik do komentarza

Dziwny ten plastik konsoli, wygląda ładnie, ale wystarczy delikatnie dotknąć i od razu plamy zostawia, wycieranie z kurzu to teraz jak z jajkiem aby nie zostawiać plam.

 

Co do apek, chyba gamer dvr lepiej działa i używam cały czas.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...