Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mikami chyba wiedział, co się kroi, że spierdolił wcześniej. Tango wielka strata, szczególnie w kontekście TEW3. Jednakże te rzeczy, które robili, to nigdy nie była jakaś wielka masówka, więc tutaj nie ma sentymentów, nawet multiplatformy ich nie ratowały, ani wcześniej, ani najwidoczniej teraz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, drozdu7 napisał:

Szkoda, tego Tango. Bo tych dziadów za Redfalla to powinni rozwiązać Day One. 

Oby co bardziej utalentowane jednostki przeniesiono do innych projektów 

O tym nie piszą, ale jakoś wątpię, żeby ludziom z Tango pozwolili po prostu odejść, raczej ich gry zawsze miał jakość. Pytanie, czy w takim razie horror od Tango został skasowany całkowicie, czy robi go ktoś pod inną nazwą. 

Odnośnik do komentarza

Dość ostro dobrali się do Bethesdy, o ile nie dziwi zamknięcie Arkane Austin i dwójki mniejszych studiów bo te pewnie zostaną wchłonięte przez pozostałe zespoły i większość ludzi zostanie w firmie.

Tango chyba nieźle sobie radziło, ale widocznie prognozy co do ich projektów nie były obiecujące a sprzedaż ostatnich gier też chyba nie powalała.

No cóż branża się zwija powoli i nie ma sentymentów.

 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dalhi napisał:

Dość ostro dobrali się do Bethesdy, o ile nie dziwi zamknięcie Arkane Austin i dwójki mniejszych studiów bo te pewnie zostaną wchłonięte przez pozostałe zespoły i większość ludzi zostanie w firmie.

Tango chyba nieźle sobie radziło, ale widocznie prognozy co do ich projektów nie były obiecujące a sprzedaż ostatnich gier też chyba nie powalała.

No cóż branża się zwija powoli i nie ma sentymentów.

 

Nie tyle zwija się branża, co korpo, które uważają gaming za side business się zwijają z tej branży, lub skupiają się na robieniu "raczej gówna". 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Mikami i Colantonio wiedzieli, ze chleba nie bedzie jak zostana w tym bezdusznym korpo i zawczasu odeszli. Nosz kurwa, zamknac arkane... co za firma nieudaczników. Kupuja devow, nie potrafia nimi zarzadzac, a na koniec zamykaja. Mam nadzieje, ze Harvey Smith założy jakas nowa firme.

Odnośnik do komentarza

Zamknięcie Arkane Austin jeszcze do wytłumaczenia jeśli przed premierą mieli plan na rozwijanie Redfalla przez kolejne lata ale Tango? Nawet jeśli Hi-Fi Rush nie dostarczył ciężarówek pieniędzy to jest to jedyna ich gra z ostatnich lat która była bardzo dobrze przyjęta (bez kontrowersji czy potknięć) zarówno przez graczy jak i recenzentów . I jeszcze wydali port 2 miesiące temu na PS5 czyli liczyli na to że coś tam sprzeda.

Edytowane przez łom
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, łom napisał:

Zamknięcie Arkane Austin jeszcze do wytłumaczenia jeśli przed premierą mieli plan na rozwijanie Redfalla przez kolejne lata ale Tango? Nawet jeśli Hi-Fi Rush nie dostarczył ciężarówek pieniędzy to jest to jedyna ich gra z ostatnich lat która była bardzo dobrze przyjęta (bez kontrowersji czy potknięć) zarówno przez graczy jak i recenzentów . I jeszcze wydali port 2 miesiące temu na PS5 czyli liczyli na to że coś tam sprzeda.

Może zabrakło niewiele w excelu, ale zabrakło.

 

CO do Austin Redfall przecież powinien być scancelowany w internal review, a oni go jeszcze przez rok próbowali ratować po premierze, gdzie było 5 osób na serwerze. 

 

Poprzednia gra Arcane Austin to był rewelacyjny Immersive Sim, lepszy niż jakakolwiek gra Arcane Lyon, typowe gówno przejęcie przez miliardowe korpo i niedogadanie zabiło to studio, a nie brak talentu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie dziwi mnie żadne zamknięcie. Ostatnie gry Tango nie były jakieś super pod względem sprzedaży, ostatnia duża gra Tango też nie poradziła sobie zbyt dobrze, więc liczenie że mały HiFi coś zmieni? No nie wiem, nie wiem. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Nie dziwi mnie żadne zamknięcie. Ostatnie gry Tango nie były jakieś super pod względem sprzedaży, ostatnia duża gra Tango też nie poradziła sobie zbyt dobrze, więc liczenie że mały HiFi coś zmieni? No nie wiem, nie wiem. 

images?q=tbn:ANd9GcRS1FHpZCGBihvi3YNhkwo

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...