Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kislawa napisał:

Wczoraj były cyrki z livem więc obstawiam ze z tego wynika nietypowy ruch na koncie.

 

@MichAelis

Mam 300gb w tmobile niestety, wiec wspieram się prepaidowymi z Orange ale i wychodzi 360zl za 1tb. Na szczęście jest szansa na światłowód w ciągu pół roku. Uroki przeprowadzki do domu :)

Współczuje. Ja przez noc i wieczór zassałem z 400 giga gierek z GPU:problem:

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

jak wczoraj kurier podrzucił mi konsole to była cała zimna, i mokra/zaparowana, godzinę czekałem żeby wyschła zanim podłączyłem, bo skoro na zewnątrz była zaparowana, to i w środku. na szczęście wszystko git i działa.

 

niczego nie usprawiedliwiam, bo kto tam wie, ale też nie zdziwiłbym się, gdyby oni celowo je psuli po zakupie, bo wiadomo, że to dobry temat na materiał na youtube i oglądalność. youtubowe świry są do tego zdolne, byleby złapać troche fejmu.

Odnośnik do komentarza

No wczoraj od h 14 ściągalem pierwsza część Oriego. Zacząłem grać od 19 (super gierka). Przez 3 h instalowalo mi się Horizon 3 a przez noc do tej pory ściągnąłem 40 giga H5 xD w tym tępię zanim ściągnę Gearsy lub Forze będzie grudzień. 

No ale sama konsola to :banderas:padzik bardzo dobrze mi leży, wszystko zapitala, powoli zaczynam odnajdywać się w menu a qiuck resume jak w ciągu 5 sekund przeskakuje z baśniowego do australijskiego świata kosmos. 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

no ten padzik mimo kosmetycznych, niewielkich zmian, wyszedł na plus bardziej niż się spodziewałem po materiałach zanim sam wziąłem go w ręce. faktura pod spodem i na triggerach bardzo przyjemna, a same bumpery chyba klikają trochę lepiej niż w padach od one

Odnośnik do komentarza

Stabilność systemu to niestety narazie poważna wada. Często nagle przestają działać jakieś funkcje typu quick resume, nie mogę się zalogować nawet w trybie offline, na moim profilu nie moge ustawić dynamicznego motywu itp ust albo konsola po ponownym uruchomieniu wywala czarny ekran i trzeba zrobić reset kablem. 

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o przykrywaniu góry konsoli kiedy jest nieużywana? Na logikę przez te dziury do wnętrza musi wpadać kurz. Może przy codziennym włączaniu konsola byłaby w stanie wszystko wydmuchać, ale podejrzewam, że już po kilku dniach może tego trochę wpaść. Sam planuję wstępnie wyciąć kwadrat z tego materiału, w który owinięta była konsola i przykrywać nim ją po graniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...