Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wredny napisał:

OK, trafiłem na pierwszą lipę - o ile zawieszenie konsoli (a w zasadzie jej całkowite wyłączenie) w przypadku Grounded brałem pod uwagę (bo gierka w early access, info o crashach systemu na stronie tytułowej itp), tak już Halo Master Chief Collection (a konkretnie pierwsza część) wyłącza mi konsolę od samego początku - ledwo Master Chief się obudził i lipa - muszę wstać i wcisnąć przycisk, bo na pada nie reaguje.
Czytałem, że ta kolekcja robiła to samo z XBOX ONE X, więc trochę lipa, że taki babol wciąż w gierce jest.

Drugą lipą jest dźwięk na słuchawkach - Astro a50 Gen 3, prawie 600zł, a tu trzaski (wireless) i zupełny brak dźwięku przestrzennego (tak, mam Dolby Atmos).
Powiem, że niezła lipa, bo specjalnie pobrałem PUBG, jako mój osobisty tester dźwięku no i nie wiem, jak można w ogóle grać w ten sposób - czuję się jak dziecko we mgle.
Czy Microsoft posiada jakiś sposób na emulację 7.1 jak Sony? Bo w grach multi stereo nie wystarczy.

Z pozytywów to stareńka Forza Horizon 2 wygląda i brzmi świetnie - aż chce się jeździć i levelować - czysta frajda :banderas:

Tutaj jest jakaś lipa, pisałem o tym w temacie o słuchawkach. Na xox było git jak podłączyło się optykiem. 

Odnośnik do komentarza

Panowie nie do końca kumam to quick resume. Gram w gearsy. Wyłączam konsolę przyciskiem. Włączam konsolę z pada. Odpalam gearsy i wczytuje mi grę od początku. To chyba nie tak powinno działać co? :) Konsola ustawiona w instant on. W czym może być problem?

 

W Warhamerze działa.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Emtebe napisał:

Jak z temperaturą u Was? Przykładacie łapę do góry i jak oceniacie?

 

U mnie po dłuższym graniu góra jest ciepła ale nie wrzątek. Czyli chyba tak jak być powinno.

 

Poza tym ile bym nie grał to konsola jest niesłyszalna. To jest jakiś yebany cud techniki :banderas:

Wylatujące ciepłe powietrze świadczy o bardzo wydajnym systemie chłodzenia. 

 

U mnie jeszcze ani razu konsola nie podkręciła wiatraka na jakieś wyższe jak w dashu obroty, a chodziła wczoraj od 14 do bodaj 2 w nocy i jeszcze do rana w standby ściągając gry. Przy totalnej ciszy nocnej tego nie słychać, dopiero po przyłożeniu ucha w wiatrak. 

Sprzetowy majstersztyk :lapka:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Emtebe napisał:

Jak z temperaturą u Was? Przykładacie łapę do góry i jak oceniacie?

Cichutko, temperatura wylatującego powietrza porównywalna do XOX podczas grania w jakąś grę Enhanced. Sama konsola jest miejscami ciepła w dotyku, zapewne w punktach, które pracują najmocniej podczas grania w gierki (APU chociażby). Ogółem kultura pracy to jakiś kosmos/10.

Odnośnik do komentarza

Panowie jak jest teraz z pudełkowymi grami na Xbox Series X/Xbox One? Z tego co wiem Call of Duty Black Ops Cold War ma oddzielną wersje na Xbox One i Series X z ta różnicą że kupujac wersję na Xbox One odpalimy gre w gorszej jakości na XSX a wersja na XSX jest drozsza ale bedzie ja można odpalic na XSX w lepszej jakości. A co z takim AC: Valhalla gdzie w pudelko z XSX jest wersja z napisanym na pudełku Xbox One / Xbox Series X? 

Odnośnik do komentarza
Teraz, BuRRRza napisał:

Panowie jak jest teraz z pudełkowymi grami na Xbox Series X/Xbox One? Z tego co wiem Call of Duty Black Ops Cold War ma oddzielną wersje na Xbox One i Series X z ta różnicą że kupujac wersję na Xbox One odpalimy gre w gorszej jakości na XSX a wersja na XSX jest drozsza ale bedzie ja można odpalic na XSX w lepszej jakości. A co z takim AC: Valhalla gdzie w pudelko z XSX jest wersja z napisanym na pudełku Xbox One / Xbox Series X? 

Ubi gry mają tylko jedno pudełko tak samo yakuza. Będą śmigać z updatem na xsx i bez update na xone

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, ZgredIT napisał:

Witam

Jestem już wiekowym człowiekiem i nie posiadałem nigdy tej konsoli. 

Nie ogarniam jak podłączyć 2 pad w tej nowej zabawce. 

Będę wdzięczny za podpowiedź i łagodne potraktowanie :)

Pozdrawiam 

 

 

 

Po prostu powinieneś go sparować tak samo jak zrobiłeś to z pierwszym. Jeśli będziesz miał grę która obsługuje dwa pady, powinna ona rozpoznać drugiego i logujesz tego pada jako konto gościa. Przynajmniej tak to wyglądało na Oni'e, a że system jest chyba ten sam, to wydaje mi się że będzie podobnie. Natomiast jeśli nie, to niech ktoś mnie poprawie, kto ma Series X'a

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, lekki napisał:

Możesz wysłać zdjęcie jak dokładnie masz ustawione opcje dźwięku w konsoli ? Mam również słuchawki TB i jak podłącze optykiem do TV i włączę DD to mam ok 0,5 sekundowego laga.  A jak ustawie stereo to dźwięk idealnie jest zsynchronizowany z obrazem. 

 

IMG_20201111_161446.jpg

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, yOGI79 napisał:

Czy ktoś z Was ma Steelseries 9x połączone z XSX? Po problemach z parowaniem przyszedł czas na problemy z używaniem - moje co chwila zrywają dźwięk (na XOX nie miałem tego probemu).

 

ja mam Arctixy 9x i po sparowaniu żadnych problemów. Spróbuj zresetować słuchawki i znowu sparować.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, _Forum_ said:

To jak panowie, jest ewolucja jak z każdym kolejnym Xboxem czy jednak można nazwać XSX bardziej rewolucja?

 Jak do tej pory niema jeszcze gier next-gen, konsole dymia i duzo rzeczy nie dziala. W necie wrazenia srednie, a tutaj od kilku stron o problemach. Kolorowo nie jest.

  • Smutny 1
  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza

Srednie to duzo powiedziane. Nie zachowujcie sie jak fanboye. Gracie na 12 teraflopach w starocie w 60fps - wow. Czytam ten temat i widze same skargi, ze cos nie dziala, albo sa problemy. Taka prawda.

Minusowalbym te wasze marudzenie o quick resume, padach i calej reszcze o ktorej piszecie, bo przeciez w tym temacie nie mozna pisac negatywnie. 

:yao:

  • Plusik 1
  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.