Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

To moja pierwsza konsola MS. Po przesiadce na LG CX + XSX można zapomnieć, że te gry nie są true nextgen. A spróbowałem jedynie pierwsze Ori i Horizon 4. Dla osoby, która nie miała wcześniej X i/lub mają jakieś zaległości, to gier w samym GP jest tyle, że nie ogram tego co chcę przez dwa lata :xboss:Sama konsola i pad po poprzednich doświadczeniach rewelacja - wygląd, spasowanie, kultura pracy. Nawet sam karton i spakowanie konsoli, kabli - widać, że zadbali o każdy najmniejszy szczegół :notbad:

ŻYCZĘ WSZYSTKIM BEZAWARYJNOŚĆ i czasu na te wszystkie gry. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, kislawa napisał:

I tak nie ma co instalować gier z płyt przynajmniej tych zoptymalizowanych na series bo pobieramy i tak cała grę. U mnie wczoraj ponad 130gb na lte dzisiaj w kolejce kolejne 100.... 

mogę cie dodać do znajomych? Xdd tez lte i wczoraj 130gb pękło. Takie problemy w 21 wieku

ac po wrzuceniu płyty wypluł aktualizacje 45gb to zainstalowałem z płyty offline ale i tak aktualizował 45gb z netu. Cudownie 

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miałem problem z logowaniem. Musiałem na www wejść i potwierdzić dane smsem. Sprawdziłem w historii logowwania i tak jakby było jedno którego nie kojarze z wczoraj w tym samym momencie z innym logowaniem (tak jakby zdublowało logowania ale jedno przypisało mojemu IP a drugie inaczej). Pytanie czy często się to zdarza i czy te strony MS sa w miare bezpieczne?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MichAelis napisał:

mogę cie dodać do znajomych? Xdd tez lte i wczoraj 130gb pękło. Takie problemy w 21 wieku

ac po wrzuceniu płyty wypluł aktualizacje 45gb to zainstalowałem z płyty offline ale i tak aktualizował 45gb z netu. Cudownie 

 


Jasne, dodawaj. Bez dobrego internetu nie ma co podchodzić, chciałem odpalić wczoraj borderlandsy 3 bo gramy z żona a tu mały patch 61gb :D. A z assasynem miałem dokładnie to samo. Najbardziej jednak wkurzyło mnie gears tarcics, zrobiłem preload na one x i co i (pipi) ściąganie od początku :).

Odnośnik do komentarza
Teraz, LiŚciu napisał:

Dzisiaj miałem problem z logowaniem. Musiałem na www wejść i potwierdzić dane smsem. Sprawdziłem w historii logowwania i tak jakby było jedno którego nie kojarze z wczoraj w tym samym momencie z innym logowaniem (tak jakby zdublowało logowania ale jedno przypisało mojemu IP a drugie inaczej). Pytanie czy często się to zdarza i czy te strony MS sa w miare bezpieczne?

Miałem dokładnie to samo. Na konsoli nie mogłem się zalogować, a przez account.live.com po zalogowaniu dostałem komunikat że konto zablokowane z powodu "dziwnego ruchu na koncie" i musiałem kod z sms wpisać żeby odblokować.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kislawa napisał:


Jasne, dodawaj. Bez dobrego internetu nie ma co podchodzić, chciałem odpalić wczoraj borderlandsy 3 bo gramy z żona a tu mały patch 61gb :D. A z assasynem miałem dokładnie to samo. Najbardziej jednak wkurzyło mnie gears tarcics, zrobiłem preload na one x i co i (pipi) ściąganie od początku :).

To ile masz limitu?

Edytowane przez MichAelis
Odnośnik do komentarza

Wczoraj były cyrki z livem więc obstawiam ze z tego wynika nietypowy ruch na koncie.

 

@MichAelis

Mam 300gb w tmobile niestety, wiec wspieram się prepaidowymi z Orange ale i wychodzi 360zl za 1tb. Na szczęście jest szansa na światłowód w ciągu pół roku. Uroki przeprowadzki do domu :)

Edytowane przez kislawa
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, LiŚciu napisał:

Dzisiaj miałem problem z logowaniem. Musiałem na www wejść i potwierdzić dane smsem. Sprawdziłem w historii logowwania i tak jakby było jedno którego nie kojarze z wczoraj w tym samym momencie z innym logowaniem (tak jakby zdublowało logowania ale jedno przypisało mojemu IP a drugie inaczej). Pytanie czy często się to zdarza i czy te strony MS sa w miare bezpieczne?

Wczoraj wieczorem wywalal blad logowania do konta, a dzisiaj rano pokazywalo mi ze nie mam subskrypcji (mam aktywny ultimate). Zrobilem zwykly restart konsoli z poziomu softu i juz wszystko smiga.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kislawa napisał:

chciałem odpalić wczoraj borderlandsy 3 bo gramy z żona a tu mały patch 61gb :D

Failbox zawiódł mocno w optymalizacji z tego co widziałem. 15 sekund na załadowanie mapy to nie jest to czego człowiek oczekiwał. Ale menusy teraz chociaż chodzą bez zająknięcia.

Jak już sprawdzisz osobiście to zdaj relacje jak w temacie gry.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, LiŚciu napisał:

Odpaliełm DS i wygląda na to lepszyy klatkarz. 

Witaj we wstecznej by ms. Ogólnie każdga gra która nie trzymała swoich klatek na 360 czy xbox one powinna trzymać na series x. Dodatkowo jak klatki gra miała odblokowane to ooooo panie i do 60 może dojść. Niektóre gry mają też patcha poprawiającego jakość w bc. A i auto hdr potestuj bo w niektórych tytułach podobno daje radę. Konsola automatycznie powinna auto hdr uruchamiać chyba że tytuł nic na tym nie zyskuje albo i traci wtedy ms wyłączył tą funkcjonalność w danym tytule.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MichAelis napisał:

ac po wrzuceniu płyty wypluł aktualizacje 45gb to zainstalowałem z płyty offline ale i tak aktualizował 45gb z netu. Cudownie 

 

póki będzie crossegenowo, to będzie norma, bo na płycie jest pewnie tylko wersja na one s i xox enhanced, a i później nie spodziewałbym się czegoś innego, bo prawdziwie nextgenowe gry też będą swoje ważyć i wszystko na płytę nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.