Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

w koncu to przelazlem i jestem z seria na biezaco.

 

pelne spektrum doznan. poczatek swietny, pomysl z wioska swietny, zamek swietny, domek swietny a potem JEB coraz gorzej. koncowka juz IMO fatalna, nie chce spoilowac ale powiedzmy od tej twierdzy do konca.

 

no, ale ogolnie spoko gierka. klimat momentami dobry, historia no troche over the top, ale jak to w pozniejszych residentach.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gra do fabryki Heisenberga :banderas:

Gra od fabryki Heisenberga :wujaszek:

 

Absolutnie fatalna końcówka, całkowicie odzierająca grę, po klimatyczym początku i środku, (wioskę, zamek, DOM BENEVIENTO) z wszelkich banderasów rzucanych przeze mnie w jej stronę. No nie wiem co palili twórcy.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

Gra do fabryki Heisenberga :banderas:

Gra od fabryki Heisenberga :wujaszek:

 

Absolutnie fatalna końcówka, całkowicie odzierająca grę, po klimatyczym początku i środku, (wioskę, zamek, DOM BENEVIENTO) z wszelkich banderasów rzucanych przeze mnie w jej stronę. No nie wiem co palili twórcy.

No co ty nie grałeś w call of duty xd

Odnośnik do komentarza

W zasadzie już od warowni zaczyna się zjazd i pójście w akcyjniaka. Widać, że ta część to był swoisty trening przed czwórką(tematycznie i gameplayowo, ale niestety z domieszką kapiszonów), która też jest zwykłą strzelanką, ale przynajmniej nie udaje czegoś innego w pierwszej połowie. W sumie trochę tradycja w serii, że im dalej w las, tym co raz gorzej, ale ta połówka wystarczy, żeby być zadowolonym. Domek to najstraszniejsza rzecz w serii, a zamek też robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rtooj napisał:

Nie podobało Ci się że Chris w ukryciu przed tysiącami robo-zombie robi głośne stuk-puk, wrrum, wrrrum, i buduje kiczowaty pojazd dla dzieci w piwinicy dla głównego bohatera?

Poszedłem od razu do windy, nie chciała się włączyć, a potem zobaczyłem, że muszę do tego wejść :(

 

A w ogóle Ethan to jebany debil.

Odnośnik do komentarza

Mnie sie bardzo podobalo jak gra cie odcina od najlepszej lokacji po 2h grania xD

 

Do tego ta roznorodnosc przeciwnikow... Masz Chujolaka i Chujolaka, Psa i Pana Robota dziekuje pa xD

 

Ta gra to byla najgorsza inwestycja tego roku solidne 5/10 nawet przez 3h bylo jaranko a wyszlo jak wyszlo xD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Imo warto, dla mnie to chyba Remejk 4>Remejk2>i właśnie ósemeczka. Na samym dole to gówno RE6, które musiałem skoczyć, bo to jedyna gra z serii, której nie skończyłem. 

 

yapierdolę, tego się nie da zremejkować nawet 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Zwyrodnialec napisał:

A grałeś w jakieś inne Residenty? Bo poza perspektywą to bliżej tej grze do RE4. Jest tu więcej strzelania. 7 jest bardziej w stylu klasycznego RE1. 

Grałem we wszystkie części poza 8. No i 4 ogrywana na ps2 a nie niedawno wydanym remake’u.

Zamawiam w takim razie. 

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza

Gram sobie już deugą godzinę i podoba mi się to, ale nasuwa się jedno pytanie. W 7 o ile dobrze pamietam to mogłem sobie łazić pod całej posesji bakerów, znajdując klucze i otwierając co chwile jakieś nowe segmenty mapy. Ogóle idę było chyba trochę swobody, ale może mnie już pamięć myli. Tutaj natomiast jest bardzo korytarzowo, niby trzeba znaleźć jakiś klucz czy coś żeby otworzyć jakieś drzwi, do których wcześniej się nie dało wejść, ale to wszystko tak na dobrą sprawę w obrębie kilku metrów. Brakuje mi łażenia po całej wiosce czy zamku i odkrywaniu nowych miejscówek. Teraz nasuwa się pytanie, czy cała gra taka będzie czy dostanę trochę swobody?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...