Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na jakiej podstawie można by było oczekiwać, że będzie inaczej. Dla nich to czysty zysk. Nie pamiętam żadnej z gier aby jakieś większe DLC było dodawane do podstawowej wersji gry. Ostatnio tak było przy Horizonie w wersji kompletnej. Dobrze, że jeszcze podstawowa wersja gry jest dodawana w formie płyty...

 

Pograłem trochę w to demko i jakoś kompletnie nie leży mi ten widok. Nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale w tych ostatnich grach bardziej pasuje mi widok FPP. Nie wiem z czego to wynika, w sumie demko w FPP na początku też mi się słabo podobało, a gra chwyciła dopiero jak zagrałem w pełną wersję od samego początku. Może w tym przypadku byłoby podobnie ale nie zagram za taką kwotę...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Elitesse napisał:

Nie wiem na jakiej podstawie można by było oczekiwać, że będzie inaczej. Dla nich to czysty zysk. Nie pamiętam żadnej z gier aby jakieś większe DLC było dodawane do podstawowej wersji gry. Ostatnio tak było przy Horizonie w wersji kompletnej. Dobrze, że jeszcze podstawowa wersja gry jest dodawana w formie płyty...

 

Pograłem trochę w to demko i jakoś kompletnie nie leży mi ten widok. Nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale w tych ostatnich grach bardziej pasuje mi widok FPP. Nie wiem z czego to wynika, w sumie demko w FPP na początku też mi się słabo podobało, a gra chwyciła dopiero jak zagrałem w pełną wersję od samego początku. Może w tym przypadku byłoby podobnie ale nie zagram za taką kwotę...

Podstawka nie była nigdy przystosowana do TPP, dodano to na prośbę fanów. 

 

DLC już tak, i do tego tylko w TPP (nie ma opcji FPP w dlc) dzisiaj zagram to wrzucę opinię. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DLC ogarnę jak przejdę sobie jeszcze raz fabułkę w TPP, pograłem trochę, jestem przed zamkiem i jest super, gra IMO dużo zyskuje i wolę jednak takie Residenty. No chociaż w VII to siadło nieźle. Tylko wkurwiają potwory gąbki na pociski, niemiłosiernie mnie to irytuje w każym RE, strzelanie jest akurat słabe to nie będę sobie psuł drugiego przejścia i przelecę szybciej na Casualu. W DLC już się pomęczę :D 
Zdjęcie

Odnośnik do komentarza

Ograłem wczoraj "Shadows of Rose" za jednym posiedzeniem, było warto.

 

Świetnie DLC. 

 

Plusy:

-Moce Rose

- duże nastawienie na eksploracje, mniejsze na walkę (ta nie sprawiała problemów na poziomie Standard)

- mało amunicji na początku

- długość: DLC zajęło mi 3.7h, co uważam jest bardzo dobrym wynikiem, zważywszy, że to nie jedyny element całego pakietu

- dosyć straszna, aczkolwiek byłem na mocnym prądzie podczas swojego playthrough wczorajszej nocy 

- po raz kolejny świetna oprawa i performance dużo lepszy niż podstawka na premierę (to pewnie nie za sprawą dlc, tylko wcześniejszych patchy, ale chcę podkreślić, że wersja PC wreszcie działa jak powinna, bez micro stutteringu). Capcom robi fantastyczna robotę 100 fps w ultrawide 1440p z max ustawieniami i RT na high to tylko u nich...

 

Minusy:

- zakończenie niewiele przesuwa nas do RE9, aczkolwiek w zasadzie takim wstępem jest, jednakże liczyłem na więcej 

- trochę szkoda, że większość lokacji reużyta z podstawki, aczkolwiek, było kilka nowych

- brak trybu FPP (DLC jest tylko w TPP) jest to też wyraźne przesłanie, że Capcom zrywa z FPP na jakiś czas, dla mnie minus, kocham RE7 i RE8 w FPP :/

 

8/10 jedno z lepszych DLC fabularnych do Residenta

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Spoko ale jak dla mnie to jeszcze trochę za drogo za niecałe 4 godziny gry. Swoją kopię na XSX nabyłem za 100 zł, a zabawy było tam jednak więcej i na dłużej ;)

Zainteresowany byłem tylko tym dodatkiem, bo tryb TPP traktowałem jako nic niewnoszący dodatek, a tryb najemnika mi nie podszedł.

Poczekam na promocje.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Ograłem wczoraj "Shadows of Rose" za jednym posiedzeniem, było warto.

 

Świetnie DLC. 

 

Plusy:

-Moce Rose

- duże nastawienie na eksploracje, mniejsze na walkę (ta nie sprawiała problemów na poziomie Standard)

- mało amunicji na początku

- długość: DLC zajęło mi 3.7h, co uważam jest bardzo dobrym wynikiem, zważywszy, że to nie jedyny element całego pakietu

- dosyć straszna, aczkolwiek byłem na mocnym prądzie podczas swojego playthrough wczorajszej nocy 

- po raz kolejny świetna oprawa i performance dużo lepszy niż podstawka na premierę (to pewnie nie za sprawą dlc, tylko wcześniejszych patchy, ale chcę podkreślić, że wersja PC wreszcie działa jak powinna, bez micro stutteringu). Capcom robi fantastyczna robotę 100 fps w ultrawide 1440p z max ustawieniami i RT na high to tylko u nich...

 

Minusy:

- zakończenie niewiele przesuwa nas do RE9, aczkolwiek w zasadzie takim wstępem jest, jednakże liczyłem na więcej 

- trochę szkoda, że większość lokacji reużyta z podstawki, aczkolwiek, było kilka nowych

- brak trybu FPP (DLC jest tylko w TPP) jest to też wyraźne przesłanie, że Capcom zrywa z FPP na jakiś czas, dla mnie minus, kocham RE7 i RE8 w FPP :/

 

8/10 jedno z lepszych DLC fabularnych do Residenta

Jeszcze mi się coś przypomniało jak już wytrzyźwiałem,  co mnie tak przestraszyło. Pod koniec dlc:

Spoiler

Weeping Angels <3.

 

Jeżeli w takich klimatach będzie RE9, to SH2 Remake od Bloobera może się czuć obesrane xD.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Koledzy jestem w momencie po pokonaniu 

Spoiler

rybki, a w wiosce pojawiły się znaki w którą stronę mam iść 

Mniej więcej ile mi zostało do (niestety) końca?  Wiem, że przede mną jeszcze jedna większa lokacja, a chciałbym skończyć grę w sobotę, za jednym posiedzeniem i nie wiem czy to możliwe. 

Póki co 9/10. Będzie to jeden z moich ulubionych Residentów. Wszystko w nim zagrało i nawet  podskoczyłem w fotelu kilka razy, co rzadko się zdarza. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...