Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

A to demo to nie jest ten sam fragment który ogrywali dziennikarze? Więc może być albo z końca października albo z początku lutego (czyli właściwie ze stycznia). Na 90% nie jest to najnowszy build. Z resztą jak ktoś koniecznie chce sprawdzić to zawsze może odpalić wersję pudełkową bez patcha i porównać z demem, powinno być to samo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

No przecież nie wyskakuje pasożyt tylko tak jak łom napisał po dostaniu obrażeń chłop dostaje padaczki i dostaje boosta ale wygląda dalej tak samo

Nie, miałem w demku po wyjściu z chatki ale jeszcze przed wioska chłopa co po headshocie z głowy wyrósł mu pasazyt i też się zastanawiałem czy w oryginale już na tym etapie było to możliwe 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Daddy napisał:

RT w RE4 również na PC jest upośledzony, jedyne różnice to odbicia w kałużach gdzie w połowie przypadków wygląda to lepiej bez RT  :kaz:

 

No najwybitniejsza implementacja RT to to nie jest, ale już bez przesady,  na pewno kałuże wyglądają lepiej z RT niż bez ;)

 

BElxjjt.jpg

  • Haha 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

lmao to są jakieś jaja, bo po lewej wyglada to lepiej

 

Myślę, że tu na tych moich screenach lepiej widać o co mi chodziło.

 

7ytsVgW.jpg

 

Tak jak pisałem, wybitne to nie jest, ale na pewno 100x lepsze niż SSRy w tej grze.

 

 

37 minut temu, Daddy napisał:

szkoda czasu na ficzer którego nie widać poza jedną kałużą 

 

W tym demie tak, ale w takim zamku to już nie będzie "jedna kałuża", a jak pokazały poprzednie rimejki, SSRy są tu tragiczne.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Czyli RT jest jak w poprzednich dwóch rimejkach, głównie do poprawy słabego SSR.

 

W 2 i 3 remake (ale też w RE 7 i 8) poza odbiciami RT jest jeszcze bardzo fajne RT global illumination znacznie poprawiające oświetlenie, dziwne jakby tu tego nie zaimplementowali.

 

Wracając do gry to próbowałem przejść w Mad CHM, ale póki co kilka podejść w dupkę :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...