Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Sylvan Wielki napisał:


W opcjach można włączyć angielski dubbing. Jest też możliwość włączenia napisów. Te drugie działają tak, że nawet przy polskim dubbingu można je wyświetlać. Wówczas nawet jak ktoś coś burknie pod nosem, jest to odznaczone w tekście. Dobra, bo czytelna sprawa - jak ktoś lubi. Natomiast chciałem ci sprawdzić, jak to wypada z j. ang. ale gdy go włączam, otrzymuje komunikat, że należy do menu wyjść, wówczas się załącza (gdy zmieniamy tryby graficzne, to uruchomiają się cofając przy tym postać do ostatniego punktu kontrolnego). Niestety spróbowałem tak dwukrotnie i wciąż PL jest. :unknown:

@MEVEK, a jak tam z tym u ciebie, bo kolega Moldar pyta.

Dotarlem do domu dopiero i bede obiad robil, bo kobieta na shopingu. Sprawdze jak tylko wezme pada do reki :lapka:

Odnośnik do komentarza
No i jak tam duża różnica między performance rt i quality w grafice? Nie mam jak obejrzeć filmiku, a jestem ciekaw co DF na to.
Nie wiem czemu, ale w Fidelity (nacisk na grafikę) gra ma dziwne spowolnienia klatek, może temu że przełączyłem w trakcie gry i coś doczytywalo jeszcze. Granie w Performance + Ray Tracing nie ma większej różnicy pod względem grafiki, a gra jest mega płynna i wygląda niewiele inaczej.

Tutaj screeny z trybu Performance RT, prosto z gry, żadne Photo Mode:

ee998960b6937eeb347d0d34d9d10ea6.jpg

508af87d8683eca26c76303e087faabc.jpg

(Przesłałem przez Twitter, jednak strata jakości jest spora).
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Patricko napisał:

Nie wiem czemu, ale w Fidelity (nacisk na grafikę) gra ma dziwne spowolnienia klatek, może temu że przełączyłem w trakcie gry i coś doczytywalo jeszcze. Granie w Performance + Ray Tracing nie ma większej różnicy pod względem grafiki, a gra jest mega płynna i wygląda niewiele inaczej.

Tutaj screeny z trybu Performance RT, prosto z gry, żadne Photo Mode:

ee998960b6937eeb347d0d34d9d10ea6.jpg

508af87d8683eca26c76303e087faabc.jpg

(Przesłałem przez Twitter, jednak strata jakości jest spora).

Ktory to swiat? Co za kunszt i magia :fsg:

Odnośnik do komentarza

Ja juz w sumie chyba powoli gre koncze bo mam 85% Completion 

 

Gra nie jest warta pelnej ceny zejdzie pewnie mniej niz 20h na 100% gra jest banalnie prosta na najwyzszym poziomie trudnosci. Nie sprawdzalem trofek ale jak jest za 100% na wszystkich broniach to pewnie tylko na to czas zejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Ja juz w sumie chyba powoli gre koncze bo mam 85% Completion 
 
Gra nie jest warta pelnej ceny zejdzie pewnie mniej niz 20h na 100% gra jest banalnie prosta na najwyzszym poziomie trudnosci. Nie sprawdzalem trofek ale jak jest za 100% na wszystkich broniach to pewnie tylko na to czas zejdzie. 
No, ale który Ratchet był trudny? To nie ma być Ninja Gaiden. Od tej gry oczekuje przyjemnej i relaksującej rozgrywki i to dostaje.
Odnośnik do komentarza

No wydaje mi się, że Janusz z dzieckiem, który gra od wielkiego dzwona nie będzie grał na najwyższym poziomie trudności, dla takich jest ten pierwszy rekrut czy jak on się tam nazywa w którym nie można zginąć w trakcie walki. Po to jest wybór poziomu trudności, aby każdy dopasował pod siebie.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, wet_willy napisał:

Ja juz w sumie chyba powoli gre koncze bo mam 85% Completion 

 

Gra nie jest warta pelnej ceny zejdzie pewnie mniej niz 20h na 100% gra jest banalnie prosta na najwyzszym poziomie trudnosci. Nie sprawdzalem trofek ale jak jest za 100% na wszystkich broniach to pewnie tylko na to czas zejdzie. 

Przecież platyna w tej grze to 10h... 

Odnośnik do komentarza

Pozatym Sekiro gra roku Ratchet to moze dostac max Graficzke roku i to tyle. 

 

Wiedzialem ze to nie bedzie epic zabawa na 50h ale nie liczylem na to ze bede celowo lizal sciany zeby nie skonczyc gry ponizej 15h na najwyzszym poziomie trudnosci i czuc sie wyruchanym jak nigdy przedtem. 

 

To jest dalej dobra gierka ale z Gameplayem na 10h tylko dobra a szkoda bo mogla byc bardzo dobra albo wybitna.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...