Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak ze Spider Manem, najbardziej rozsądne jest granie w trybie Performance RT. Roznice są w rozdzialce (zamiast 4K jest 1440p przez większość czasu) i takie, które dopiero widać na zastopowanych klatkach, w ferworze gry i tego ile dzieje się na ekranie nie ma to zadnego znaczenia. A za to otrzymujemy betonowe 60 klatek, które kurde ale robią robotę. 
 

A co do dlugosci to jestem zaniepokojony, ale zobaczymy ile wyjdzie. Jak zawsze pierwsze przejscie Ratcheta gram na najwyższym, a potem Challenge Mode nastawiam się na speedrun. Jak będę miał 15 godzin to będę zadowolony, bo takiej dlugosci oczekiwałem przed premiera. 

Odnośnik do komentarza

Dobra udało mi się pograć dziś 40 min. Co za sztos. Na najtrudniejszym poziomie nie jest jakoś łatwo. Patrząc na moje 30-60 min sesje i to, że maskuje zawsze takie gierki to starczy gdzieś na 3-4 tyg na pierwsze przejście XD 


Ten początek jak się skacze po wymiarach i nagle wpada do piratów :banderas:

No i uzmysłowiłem sobie, jak fajni byli piraci. Teraz pytanie do tych co są dalej. Będzie jakiś cały lvl z piratami?

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, wet_willy napisał:

Jest roznica pomiedzy platyna w 25h a graniem na sile powoli zeby nie bylo ze odpalilem rano a wieczorem napisy i platynka.

 

Starsze Ratchety nie byly grami na 10/12h zeby je zmaxowac.

Pytanie czy źle się bawiłeś? Ja to pewnie będę przechodził miesiąc bo jak wygospodaruje 1-2h wieczorem to wszystko. Więc dla mnie gry max do 20h to idealne pozycję, do AC nawet nie podchodzę bo rok bym przechodził jak nie lepiej.  Za dzieciaka pewnie czas gry niemiałby dla mnie znaczenia, ale teraz niestety czas na grę jest tylko wieczorem jak dzieci pójdą spać. 

Odnośnik do komentarza

Konsola mi pokazuje 10h, licznik ukończenia chyba ok 50% więc nie mam się co martwić, bo pewnie dobije do 18-20h spokojnie, a później Challenge Mode.

Platyna niby może wpaść szybko, bo nie ma jak w poprzednich częściach zbierania wszystkich śrubek i chyba innych rzeczy, ale i tak te 10h to niezły troll.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra świetna, ale polskie tłumaczenie i dubing to jak w 80% produkcji, gówno obesrane - przekłamany teks/nazewnictwo, żle dobrane głosy i w wielu przypadkach nietrafianie z intonacją  - owszem można się męczyć, jednak będąc kumatym graczem, mówię, po co.

Także dzieciaczki i ulungi niech se grają z polskim dubingiem bo i tak nie zauważą różnicy i nie wyłapią mnóstwa smaczków, z których znana jest seria.

 Ja - jako fan serii, wybieram oryginał, bo chcę wycisnąć z gry, wszystko co najlepsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@easye Tutaj nie chodzi o dlugosc sama w sobie tylko o kolektyw Dlugosc + Brak wyzwania + w sumie zadnych nowosci sprawia ze Insomniac stracil przywilej kupowania ich gierek w ciemno. Spiderman byl gierka na 20h ale zrobiona z polotem dajaca sporo frajdy z "nicnierobie" 

 

W R&C co bede robil po skonczeniu biegal po malej mapce i one shootowal wszystko z Peacemakera? XD

Odnośnik do komentarza

Opowiesci o platynie w 10h godzin to miedzy bajki mozna wlozyc, skonczylem dopiero 4 swiat (i tak zadnego nie wyczyscilem na 100%) a konsola pokazuje 6h, chociaz faktycznie gralem z 30min mniej. W niektorych lokacjach mam podobny opad szczeki jak sympatyczny lombaks, chociaz te jasniejsze jak np dzungla az tak mnie nie pozamiataly. Jestem ciekawy jak bedzie dalej ale zaraz popoludnie z Euro ,szczurek musi znac miejsce w szeregu. Gram caly czas 60fps + RT ale moze sprawdze jeszcze ten bardziej jakosciowy tryb czy jest roznica, chociaz na chwile. Aha, i Rivet to bardzo fajna postac :cool:

 

tWeBXtW.jpeg

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...