Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie to się porusza. Ustawiony tryb wydajności bez śledzenia promieni. Ilość tych czasteczkowych efektów podczas rozwalania skrzyń, setek pochłanianych przez postać śrubek czy intensywność akcji powala. Nefarious City masakrycznie wygląda, dziesiątki tych neonów, padający deszcz i setki statków w tle, bez żadnej przycinki i spadków rozdzielczości w tle. Brawo, Insomniacy. Dotarłem kilka poziomów dalej. Takie wrażenie wywarł na mnie kilkanaście lat temu Star Fox Adventures. Piękno wcielone. Ustawiłem na Hardzie ale chyba najwyższy przełącze. Aha, gra mi raz dziwnie scrushowała konsolę kiedy chciałem zmienić na oryginalny dubbing, ale potem było perfecto. 

Odnośnik do komentarza

Poszła platyna. W sumie za łatwa nawet, bo mi się więcej nie chce. Wygląd, historyjka, mieszanie postaci w nowym wymiarze spoko. Ale bajery z wymiarami (przeskakiwaniem) takie sobie. W sumie to nadal ten sam ratchet. Miła gierka, ale żadna rewolucja. A za grafikę samą goty toto nie jest. 

 

Dawać Jaka (z Dexterem) Sony!

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Nemesis napisał:

Szczerze? Dla mnie cały ten RT to przereklamowany szajs. Odbija się tylko na ostrości grafiki, zwłaszcza kiedy lubisz wydajność w grze, jak ja. Nie szkoda Ci czasu na każdorazowe przeglądanie się postacią na powierzchni? I też nie każdej. To dla mnie póki co zdało najlepiej egzamin w Control. 

 

To w Control grałeś w 30fpsach skoro piszesz, że zdało egzamin? Ja włączyłem tylko na początku w pierwszym korytarzu i od razu przełączyłem na wydajność.

 

Wychodzi na to, że 60fps + RT to będzie grafika generacji PS5, i ja się pytam po co komu HDMI 2.1 :)

Odnośnik do komentarza

Giereczka pierwsza klasa, jestem bardzo zadowolony

 

Inna sprawa, że grałem tylko w Size Matters i chwilę w remastera na ps4

 

W każdym razie trylogia na ps vita już się grzeje. Zakupiona dawno temu, ale jeszcze nie ograna (hehe, za 30 zł w jakimś promo, oczywiście cyfrowa)

Edytowane przez beardo0
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja się wyłamię i przyznam, ze jakos gra mi się bez szału. Nawet grafika nie wypala oczu (no moze poza oswietleniem i ładnymi futerkami na stworzonkach). A tak to gameplay dość bazowy dla tego gatunku, sterowanie czasem 'clunky' jak wpadnę gdzieś między jedną a drugą przeszkodę, muzyka w ogóle nie wpada mi w ucho, ot włączam na 30min wieczorem i kończę.

 

:(

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
On 6/21/2021 at 12:28 PM, Square said:

Ludzie snują marzenia na zbiorcze wydanie kolekcji wersji z PS2 na 20-to lecie serii. Byłbym pierwszy w kolejce, ale wiem, że nie ma co na to liczyć.

 

zaopatrzyłem się kiedyś w wszystkie części na PS3 cyfrowo, no trochę tego jest (9 czy 10 gier)

 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MEVEK napisał:

Dzis myslalem ze juz mam glitcha, kiedy sie okazalo, ze musze zebrac wiecej kwiatkow, aby latajacy dino zaczal strzelac. Troche glupota, bo gra nic o tym nie mowi i mozesz tak sobie latac w nieskonczonosc wciaz probujac zebrac brakujace kwiatki. Ze 20 min sie meczylem :mevek:

Też miałem z tym problem. Głupota bez wyjaśnienia, że im więcej zbierzesz tym potwór silniejszy:reggie:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, _Red_ napisał:

A ja się wyłamię i przyznam, ze jakos gra mi się bez szału. Nawet grafika nie wypala oczu (no moze poza oswietleniem i ładnymi futerkami na stworzonkach). A tak to gameplay dość bazowy dla tego gatunku, sterowanie czasem 'clunky' jak wpadnę gdzieś między jedną a drugą przeszkodę, muzyka w ogóle nie wpada mi w ucho, ot włączam na 30min wieczorem i kończę.

 

:(

 

Ja tak po środku, gra się fajnie i raczej po 2h na raz, ale to jednak tylko kolejny Ratchet który wygląda jak ruchoma bajka Pixara, nie ma tu w zasadzie nic więcej co by zrobiło wrażenie, może dlatego że nie ma jakiegoś przepychu, tylko jazda wokół wielkiego robota tak naprawdę była na razie mocna, reszta to takie pif paf pistoletami na wodę.

Zdecydowanie gra nie ma podstaw by zbierać więcej niż 8/10. Remastery pozostałych? o w życiu, chyba że w plusie dadzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...