Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

WdGJp32.jpg

TyEGbqA.jpg

zGfjw7i.jpg

IxPFCaa.jpg
nDD8ao9.jpg

 

 

Miazga :mog: Ja w pełni rozumiem biznes. 116 milionów posiadaczy PS4(Pro) to olbrzymia baza potencjalnych klientów, ale mam nadzieję, że coraz więcej gier będzie ukazywało się tylko na obecna generację. Nowy Raczet i Klank prezentuje się bowiem OBŁĘDNIE. Coś wprost nieprawdopodobnego jaką otrzymaliśmy jakość szaty graficznej. Natomiast sama gra - rewelacja. Gra się równie kapitalnie jak w znakomity rimejk z 2016r. Gorąco polecam. :good2:
 

Jeżeli kogoś interesuje, to faktycznie dostępne są trzy tryby graficzne: wierność odtwarzania obrazu (30 klatek plus ray tracing, dodatkowe efekty wizualne, ulepszone oświetlenie, zwiększona szczegółowość scenerii, to wszytko polane sosem 4k), wydajność i śledzenie promieni (60 k/s, RT, modyfikuje efekty wizualne i szczegółowość scenerii oraz oferuje niższą rozdzielczość), jak i wydajność (alternatywna wersja 60 klatek, usuwa śledzenie promieni na rzecz rozdzielczości, która jest zwiększona).

Każdy wybierze opcje, która mu pasuje. Kombo 4k + 30 k/s prezentuje się najbardziej imponująco, ale gwarantuje, że wystarczy sprawdzić opcję 60 klatek, by przy niej pozostać.
 

Co jeszcze - polonizacja wypada bardzo dobrze (choć hamerykański Klank rządzi i tak). Dodatkowych opcji jest od groma - sterowanie i skróty oferujące m. in.. uproszczenie w przemieszczaniu się, sporo słupków trudności (nie tylko izi, średni, trudny), a tryb foto jest kapitalny.


Piękna, kapitalna gra. :kaz::yahoo:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gra w 60 klatkach i tak wygląda przecudnie, a jednak oferuje niesamowity komfort grania. :good2:

VBXjnxM.jpg
i7jMzR3.jpg

Na Ojczysława, czy innego Omni Mena.... ta jakość tekstur i ilość obiektów poraża. :banderas: Skurczybyki, co oni wycisnęli z tej maszyny za 2400. Najpierw Demon's Souls teraz Raczet i Klank. Nic to, uciekam chłonąć przygodę. Udanej gry wszystkim :drinks:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Sylvan Wielki napisał:

Gra w 60 klatkach i tak wygląda przecudnie, a jednak oferuje niesamowity komfort grania. :good2:

VBXjnxM.jpg
i7jMzR3.jpg

Na Ojczysława, czy innego Omni Mena.... ta jakość tekstur i ilość obiektów poraża. :banderas: Skurczybyki, co oni wycisnęli z tej maszyny za 2400. Najpierw Demon's Souls teraz Raczet i Klank. Nic to, uciekam chłonąć przygodę. Udanej gry wszystkim :drinks:

To uciekaj... I obys mi tu nie pisal, ze juz skonczyles bo ja zamierzam eksplorowac caly weekend :P

 

P.S 

Jak doszedles gdzies dalej to napisz, jak wyglada upgrade broni i czy jest w ogole? 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Patricko napisał:

Broń jak w większości Ratchetów, poprzez używanie wbijasz level, a w sklepiku robisz ulepszenia, im wyższy level tym więcej ulepszeń.

Wlasnie ten ficzer ulepszen z kafelkami bardzo mi sie podobal. Zmienili cos w tym kierunku, czy jest podobnie(w robocie jeszcze)?

Odnośnik do komentarza

Jestem po 1,5h sesji i muszę powiedzieć jedno, matko jak to wygląda. Często się łapie na tym, że wydaje mi się, że oglądam jakiś film animowany, nawet dzieci w pewnym momencie pytają tato ty w to grasz? Są tak samo zaskoczone jak ja. Jeśli to jest wstęp do next gena, to tylko pomyśleć co zaserwują nam za 2-3 lata? Niesamowite co studia Sony potrafią stworzyć to głowa mała. Odstawiając grafikę na bok, dostajemy ten sam sprawdzony gameplay, co nie jest minusem bo i on został wzbogacony o nowe ruchu i smaczki. Czasami na ekranie mamy taką dyskotekę barw, eksplozji, oraz cząsteczek fruwających w różnych kierunkach, że nie idzie tego ogarnąć, ale to może już nie ten wiek. Sama gra daje mnóstwo frajdy, graficzne całkiem nowa liga, gameplayowo nadal to, co wszyscy już znamy, z drugiej strony co tu jeszcze można zmienić? Polecam kazdemu, choć wiem, że cena może odstraszać, jednakże ile takich gier wychodzi w ciągu roku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Moldar napisał:

Jest opcja angielski dub i polskie napisy?


W opcjach można włączyć angielski dubbing. Jest też możliwość włączenia napisów. Te drugie działają tak, że nawet przy polskim dubbingu można je wyświetlać. Wówczas nawet jak ktoś coś burknie pod nosem, jest to odznaczone w tekście. Dobra, bo czytelna sprawa - jak ktoś lubi. Natomiast chciałem ci sprawdzić, jak to wypada z j. ang. ale gdy go włączam, otrzymuje komunikat, że należy do menu wyjść, wówczas się załącza (gdy zmieniamy tryby graficzne, to uruchomiają się cofając przy tym postać do ostatniego punktu kontrolnego). Niestety spróbowałem tak dwukrotnie i wciąż PL jest. :unknown:

@MEVEK, a jak tam z tym u ciebie, bo kolega Moldar pyta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...