Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wet_willy napisał:

@czarek250885 nie bawilem sie nawet w polowie tak dobrze jak w Remasterku Ratcheta z PS4.

No właśnie ten Remaster na ps4 to był mój pierwszy kontakt z Ratchetem. Ogólnie przygodowki to nie mój target, jednakże ten nowy to miazga wizualna. Ja jestem zadowolony, gra daje mnóstwo fanu, jednakże osoba, która pewnie nie jedną przygodowke ma zaliczoną może czuć się zawiedzona. Tak czy inaczej na moim etapie życia, gdzie nie ma już tyle czasu na grę, pozycję do 20h to mój target, z dobrą fabułą na krótkie sesje. Przez ostatni rok wręcz idealne były gry AA 6-8h typu Never Alone, Brothers, czy The season after fall. Tak więc ocena długości gry to rzecz umowna z perspektywy czasu jaki posiadamy. Ja Ratcheta nim zrobię na 100% czuję, że zajmie mi to około 17h bez poradników, więc idealnie. 

PS ta nowa część to najpiękniejsza wizualnie gra jaką grałem w życiu, czujesz jakbyś oglądał film w którym bierzesz udział, co spełnia marzenia z dzieciństwa, co jakby gry wyglądały jak filmiki z intra.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Square napisał:

Konsola mi pokazuje 10h, licznik ukończenia chyba ok 50% więc nie mam się co martwić, bo pewnie dobije do 18-20h spokojnie, a później Challenge Mode.

Platyna niby może wpaść szybko, bo nie ma jak w poprzednich częściach zbierania wszystkich śrubek i chyba innych rzeczy, ale i tak te 10h to niezły troll.

Quaz w recenzji powiedział, ze gra na trudnym zajęła mu 17h, a nie zrobił wszystkiego. 
 

dodatkowo wspomniał, ze gierka oferuje New game + z nowymi pukawkami, ulepszeniami.

Odnośnik do komentarza

Wbiłem platynę dzisiaj i czas wg profilowego to 19 godzin. Trochę mi też zeszło na nagrywanie filmików, itd. Także powiedzmy, że okolice 15 godzin. 

Czasowo mocno odciąża brak konieczności rozgrywania trybu Challenge Mode pod platynę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie go rozegrać i wszystko ulepszyć, więc myślę, że wtedy spokojnie można dobić do tych 25 godzin. Czyli dostajemy standardowy czas jak na każdego Ratcheta, plus minus rzecz jasna.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W CiT nie grałem, ale wprawnemu graczowi nie powinno tutaj sprawić nic większej trudności. Jedynie czasowo może wyjść dużo, jeśli ktoś bardzo będzie chciał wbijać bronie omega na 100%, wtedy trzeba sporo farmić, zapewne na arenach. Swoją drogą, coś czuję, że wrzucą dodatkowe trofea za tryb Challenge Mode i wymaksowanie przynajmniej kilku broni. 

Odnośnik do komentarza
Dobra udało mi się pograć dziś 40 min. Co za sztos. Na najtrudniejszym poziomie nie jest jakoś łatwo. Patrząc na moje 30-60 min sesje i to, że maskuje zawsze takie gierki to starczy gdzieś na 3-4 tyg na pierwsze przejście XD 

Ten początek jak się skacze po wymiarach i nagle wpada do piratów :banderas:
No i uzmysłowiłem sobie, jak fajni byli piraci. Teraz pytanie do tych co są dalej. Będzie jakiś cały lvl z piratami?
 
 
Będzie
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Jak to wygląda w 4k na oled to ja nie mam pytań. Gram 30 fps, sorry ale lubię wypalanie gałek ocznych.

Jak będzie wyglądać taki Uncharted 5... Jakich pięknych czasów dożyliśmy.

No na moim OLED CX55 niszczator straszny. Zabawne, że z nowej generacji najdroższy jest zawsze TV. Ale warto było:) teraz można docenić każdy detal.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Patricko napisał:

Wbiłem platynę dzisiaj i czas wg profilowego to 19 godzin. Trochę mi też zeszło na nagrywanie filmików, itd. Także powiedzmy, że okolice 15 godzin. 

Czasowo mocno odciąża brak konieczności rozgrywania trybu Challenge Mode pod platynę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie go rozegrać i wszystko ulepszyć, więc myślę, że wtedy spokojnie można dobić do tych 25 godzin. Czyli dostajemy standardowy czas jak na każdego Ratcheta, plus minus rzecz jasna.

Co? Wczoraj premiera, a Ty właśnie splatynowałeś z 19 godzinami na liczniku? Matko i córko :obama: Ale widać, że gra podzeszła, gratulacje! ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja spróbowałem na chwilę 30fps i mimo zauważalnie lepszej grafy nie dam rady. Może jakbym jak w spiderze gralntak od początku. Ale to jednak strzelanka, więc wolę klatki.

 

Ogólnie co świat to lepszy. Aż chce się szukać znajdziek. Fabuła nawet fajna i z jajem jak zawsze prawie. RT też spoko. 

 

To skakanie miedzy światami to tak dla mnie średnio robi. Bronie też na razie gorsze od poprzednika. Ale jeszcze się zobaczy.

 

W ogole to miałem chwilę zobaczyć, bo FF7 Intermission a jednak gram. No kurde lubię tego lombaxa. Sony mogłoby Jaka wskrzesić....

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Voytec napisał:

Co? Wczoraj premiera, a Ty właśnie splatynowałeś z 19 godzinami na liczniku? Matko i córko :obama: Ale widać, że gra podzeszła, gratulacje! ;) 

Lato, pogoda, piątunio, ogródki, restauracje, Euro, pewno jakaś rodzina/laska, a dorosłe chłopy naście godzin w dobę grają:obama:

Odnośnik do komentarza

Dziś kolejne 1:20h za mną. Jestem na 3 lvl. Boże jakie to zajebiste, jakie miodne, płynne, mega urozmaicona rozgrywka. Przez trzy lvl już 3 różne gameplaye (Lombaxy, Clank, Usterka). O grafice już nie wspominam, bo wygląda to jak piękna wysokobudżetowa animacja, ale co warto podkreślić to historia. Fajna, wciągająca. Ja pykam, a syn siedzi i ogląda. 

Cudowna gra. Jak utrzyma poziom, to moje goty już chyba w czerwcu wyszło!

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...