Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Prowadzenie/przebieg kariery opisany w tej recenzji przez @Roger zachęcił mnie mocno do powrotu do serii GT. Brzmi to naprawdę fajnie + sentyment lvl 100. No i intro:banderas:

 

https://www.ppe.pl/recenzje/297117/gran-turismo-7-recenzja-gry-stara-formula-podana-w-nowym-menu-doslownie.html?fbclid=IwAR3LKUmM19Y80EZxtAIzaICkSLFGzkR5MGSVVCNtip3bD3bhH72TQIKIkjY


Poczekam na beta testy i pewno wezmę za jakiś czas dla kariery oraz tej całej ich otoczki, miłości (jak to przedstawiają) dla fur! 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Szajka napisał:

Jest ulepszanie samochodów? Pamiętam,że w GT Sport nie było i był to dla mnie srogi zawód. W GT na PSX było to pięknie rozwiązane,o ile mnie pamięć nie myli to było tam stage 1, stage 2 itd. GT Sport mnie przez brak tych ulepszeń mocno odrzuciło.

Tak jest i nawet wizualny. Zerknij na reckę Rogera. Wsio opisał. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, balon napisał:

Prowadzenie/przebieg kariery opisany w tej recenzji przez @Roger zachęcił mnie mocno do powrotu do serii GT. Brzmi to naprawdę fajnie + sentyment lvl 100. No i intro:banderas:

 

https://www.ppe.pl/recenzje/297117/gran-turismo-7-recenzja-gry-stara-formula-podana-w-nowym-menu-doslownie.html?fbclid=IwAR3LKUmM19Y80EZxtAIzaICkSLFGzkR5MGSVVCNtip3bD3bhH72TQIKIkjY


Poczekam na beta testy i pewno wezmę za jakiś czas dla kariery oraz tej całej ich otoczki, miłości (jak to przedstawiają) dla fur! 

 

Tak, dokładnie, jest to stare dobre GT ze wszystkimi zaletami i wadami. Mi te wady w większości nie przeszkadzają (brak zniszczeń nie ma tu aż takiego znaczenia, bardziej boli brak nowych tras i SI, które wciąż nie jest idealne), dlatego w extrimowej skali ocen byłoby to 9-. Serio, jeśli tęskniłeś za singlowym GT, grzebaniem w autach, tuningiem, licencjami (a tu pucharki można nawet wbijać masterując KAŻDY sektor na każdej dostępnej trasie) to przepadniesz. Szkoda tylko, że giełda aut używanych jest taka skromna liczyłem, że znajdę tu więcej fajnych, nieco zapomnianych fur do podrasowania. Ale może wraz z dodawaniem kolejnych aut będzie lepiej. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Cała ta idea Cafe wygląda mega ciekawie, plus klimat w garażu, mechanicy, sam wygląd menusów przy tuningu, dopracowanie nawet wyglądu tłumika który zakładasz, wygląd giełdy, gdzie zdjęcie aut faktycznie wyglądają jakby robił je Mirek z Radomia do ogłoszenia. Robi to klimat, którego Forza nigdy nie miała.

Odnośnik do komentarza

Masterowanie sektorów i tras wraz z pucharkami było też w GT Sport, nazwano to Circuit Experience i dla mnie wraz z Mission Challenge były to najlepsze elementy single player bo dostawało się konkretny samochód i zadanie. Nie było mowy o uzbieraniu kasy na auto które odstawiało przeciwników na pierwszej prostej. Z recek wynika że baza jest bardzo dobra, jak wsparcie gry po premierze będzie na poziomie GT Sport to można spodziewać się przynajmniej dwóch tras i paru samochodów co miesiąc, no i niech to AI Sophy wrzucą jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Patricko napisał:

Tu macie wszystkie licencje na złoto, które zrobiłem. Jedynie na ostatnią musiałem włączyć kilka asyst, bo ostatnia prosta na SPA przy niewidocznym mokrym torze to była masakra jakaś. Nawet z tymi asystami ledwo tam przechodziłem :) 

 

 

 

 

Mam wrazenie, ze to wyglada tak samo jak 24 lata temu kiedy pierwszy raz mialem stycznosc z ta seria. Nostalgia to suka, biore cyfre.

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, poniedzialek1001 said:

Wytłumaczy mi to ktoś.

 

Niedojebanie mózgowe recenzentów, którzy dostali gre za darmo przed premierą. Wiec żeby ulizać dupska sponsora dali wysokie oceny i w przyszłości dostana kolejne gry. 

 

Prawdziwe oceny gra dostaje od graczy jakiś tydzień po premierze. :hi:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...