Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Załapałem się na promkę, PSN + za 67 zł / 3mce zamiast 100 więc też zaczynam walczyć online. Będzie mi szło słabo i to może demotywować ale z czasem będzie mi szło lepiej. Najgorzej jest gdy muszę zarabiać crdyty na drogie auta pojawiające się w Legendary. Brakuje mi jeszcze 220 aut więc kupując dwa w ciągu dnia powinno mi zejść przez wakacje do zapełnienia garażu. 

 

Grunt do dobry plan :kekw:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
44 minutes ago, Kalten80 said:

Za klika dni przesiadam się na PS5. Czy moglibyście podpowiedzieć mi jak przenieść z PS4 GT7? Wystarczy wykupić ten upgrade, zainstalować grę i ściągnąć save'y z chmury? Domyślam się że postęp w grze wtedy się przeniesie. Co z trofeami? Trzeba będzie je robić od nowa dla wersji PS5? 

 

Save Game zapisuje się w chmurze polypgony digital więc tego nie trzeba nigdzie wysyłać. Jak włożysz płytkę z grą w wersji na PS4 do konsoli PS5 to ona zapyta ciebie, którą chcesz wersję grać. PS4 czy PS5. Wybierasz PS5 i wtedy ściąga się patch dla tej wersji, tylko nie wiem czy płatny czy darmowy. I od pierwszego uruchomienia GT7 na PS5 wpadną ci wszystkie trofea. Będziesz mieć drugi komplet jeśli zrobiłeś :platinum: na PS4, a jeśli nie to tylko te które masz na PS4. :hi:

Postęp będzie identyczny jak na PS4, wszystkie zaliczone wyścigi przeniosą się na PS5, razem z garażem i kredytami.

 

Natomiast zauważyłem jednego babola i nie wiem jak to wytłumaczyć. Mianowicie powiedzmy w licencjach lub track experience, na PS4 powiedzmy wbiłem czas 2:10.300 na złoto i mi zaliczyło ten puchar, ale gdy teraz jestem na PS5 to mam ten czas z PS4 ale limit jest zupełnie inny, powiedzmy 2:09.700 :dunno: Złoto oczywiście mam ale z gorszym czasem. :sorry:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, darkos napisał:

Natomiast zauważyłem jednego babola i nie wiem jak to wytłumaczyć. Mianowicie powiedzmy w licencjach lub track experience, na PS4 powiedzmy wbiłem czas 2:10.300 na złoto i mi zaliczyło ten puchar, ale gdy teraz jestem na PS5 to mam ten czas z PS4 ale limit jest zupełnie inny, powiedzmy 2:09.700 :dunno: Złoto oczywiście mam ale z gorszym czasem. :sorry:

Ktoś tu kiedyś pisał, że niektóre czasy pozmieniali i jest trudniej/łatwiej.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że może być ciężko. Skoro nie bardzo byli chętni przy GT5/6, kiedy pisałem tu kilka razy, a do tego wtedy granie online było bezpłatne na PS3, to tym bardziej wątpię teraz. Ja chętnie bym czasem pojechał, ale nie widzi mi się płacić za plusa jak za zboże, kiedy może raz czy dwa w miesiącu bym chciał się chwilę pościgać :dunno:

Odnośnik do komentarza

No jak ktoś nie kupuje plusa i tak to może średnio się kalkulować płacenie tylko w tym celu.

W GT5 swego czasu była na forum liga i jakoś chyba co 2 tygodnie jeździliśmy kilka wyścigów na punkty itd. Dobrze to wspominam.

My w GT7 we 3 gramy co jakiś czas, ale im więcej osób tym wyścigi ciekawsze... a jeździć w otwartym pokoju z randomami raczej nie lubimy.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
21 hours ago, Emet said:

Sorry za post pod postem... ale tak sobie pomyślałem, że może byśmy się zorganizowali któregoś dnia na jakąś sesyjkę w GT7? Przynajmniej kilka osób.

Ja mam poza sobą jeszcze 2 osoby, s którymi co jakiś czas robimy sobie wieczory z GT7.

 

Wchodze w to :drakeyeah:

Teraz mam faze zarabiania kasy na auta na Sardynii. 

Ale chetnie pośmigałbym z ludźmi. Szybki nie jestem ale bede mieć frajde z realistycznych wyścigów. :macek:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Emet napisał:

No jak ktoś nie kupuje plusa i tak to może średnio się kalkulować płacenie tylko w tym celu.

W GT5 swego czasu była na forum liga i jakoś chyba co 2 tygodnie jeździliśmy kilka wyścigów na punkty itd. Dobrze to wspominam.

My w GT7 we 3 gramy co jakiś czas, ale im więcej osób tym wyścigi ciekawsze... a jeździć w otwartym pokoju z randomami raczej nie lubimy.

Też mogę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...