Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawych czasów dożyliśmy. Konsola 3000, gogle 3000, kiera 7000, telewizor 10000... takie nie za tanie to hobby się zrobiło. 

A żeby jeszcze w pełni to wszystko wykorzystać, to by się przydał komp za 15k hehe

 

 

 

 

a i tak większą radochę sprawiało mi kiedyś pierwsze GT na szaraczku ogrywane jeszcze na padzie bez analogów 

Edytowane przez Michał102
  • Haha 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Wróciłem dzisiaj po drugiej przerwie do wymasterowania dwóch torów, które dodali i sprawdzenia multika. 

 

Tory poszły sprawnie, jakoś za prosto. 

 

Jednak multi to jest niegrywalne gówno obesrane przez ludzi na których trafiam. Serio, większość myli ta grę z need for speedem, w efekcie czego ani razu nie udało mi się przejechać wyścigu na czysto. 

 

System punktowania chyba też nie działa zbyt dobrze, bo spadłem do poziomu B przez to że głąby we mnie uderzały, a ja wpadałem w bandy albo w innych. 

 

Chyba jednak nie wrócę na dobre... 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Michał102 napisał:

i tak większą radochę sprawiało mi kiedyś pierwsze GT na szaraczku ogrywane jeszcze na padzie bez analogów


co za boomerskie gadanie, typowa tęsknota nie za konkretna gra a byciem dzieckiem i uczuciami z tym związane.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony takie coś robi wrażenie...  z drugiej modele takich pierdół, które jak widać składają się z dużej ilości polygonów (idealnie okrągłe talerze, bułki, nawet ziarna słonecznika na bułce w 3D) zabierają czas i moc obliczeniową na bardziej istotne i widoczne elementy otoczenia bliżej samej trasy. Wolałbym np bardziej gęstą trawkę na poboczu i więcej drobnych detali typu kamyczki itp, jak np. w FH5.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MaZZeo napisał:


co za boomerskie gadanie, typowa tęsknota nie za konkretna gra a byciem dzieckiem i uczuciami z tym związane.

Tej, ale to chyba wiadome jest i nie pomyślałeś sobie, że teraz bym wolał podłączyć szaraka pod 14 calowego kineskopa i nawalać w GT1. 

 

Chociaż całkiem niedawno odpaliłem sobie jedyneczke na emu na kompie i za wuj nie mogłem się oderwać. Ten klimat, ten dźwięk, ta magia i pieprz...

Ogólnie nie lubię wracać do starych gier, bo ogólnie kończy się to strasznym rozczarowaniem i zaburzeniem dawnych wspomnień, ale GT1 się to jakoś nie ima i gra cały czas mnie rajcuje

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Michał102 napisał:

Tej, ale to chyba wiadome jest i nie pomyślałeś sobie, że teraz bym wolał podłączyć szaraka pod 14 calowego kineskopa i nawalać w GT1. 

 

Chociaż całkiem niedawno odpaliłem sobie jedyneczke na emu na kompie i za wuj nie mogłem się oderwać. Ten klimat, ten dźwięk, ta magia i pieprz...

Ogólnie nie lubię wracać do starych gier, bo ogólnie kończy się to strasznym rozczarowaniem i zaburzeniem dawnych wspomnień, ale GT1 się to jakoś nie ima i gra cały czas mnie rajcuje

Autentycznie coś w tym jest. Ja też raczej nie lubię grać w stare gierki (z różnych powodów - grafika, drętwota gameplayowa itp) ale o dziwo w GT1 mogę nadal śmiało pograć i jest to przyjemne.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Emet napisał:

Z jednej strony takie coś robi wrażenie...  z drugiej modele takich pierdół, które jak widać składają się z dużej ilości polygonów (idealnie okrągłe talerze, bułki, nawet ziarna słonecznika na bułce w 3D) zabierają czas i moc obliczeniową na bardziej istotne i widoczne elementy otoczenia bliżej samej trasy. Wolałbym np bardziej gęstą trawkę na poboczu i więcej drobnych detali typu kamyczki itp, jak np. w FH5.

A to podczas wyścigu czy z tego trybu do fotek?

Odnośnik do komentarza

A ja lubię takie detale. Nadają kolorytu i indywidualnego charakteru tym często surowym z natury torom wyścigowych. Nie jest to naturalnie nic niezbędnego, bez czego nie można byłoby się obejść w ścigałce pokroju GT, ale zdecydowanie wolę, by poświęcali swój czas na takie właśnie szczegóły otoczenia, niż na kolejne bzdurne tryby pokroju misji księżycowych czy Music Rally.

Odnośnik do komentarza

Oddałbym całą te grafikę za lepszą fizykę jazdy. Dużo teraz gram w Assetto Corse (nie Competizione) na PS4Pro i tamten model jazdy bardziej mi odpowiada. Gdy jadę wyścig i mam 30 okrążeń to jestem w stanie jechać równym tempem (pod warunkiem oczywiście że nie spowolnią mnie inne auta) i moje czasy mieszczą się w zakresie 0:00:100. Nigdy nie udaje mi się jechać tak samo w GT7 :dunno: 

Muszę jednak przyznać że reszta w GT jednak mi pasuje, i już chyba nawet tęsknie za siódemką. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2023 o 09:49, Michał102 napisał:

Chociaż całkiem niedawno odpaliłem sobie jedyneczke na emu na kompie i za wuj nie mogłem się oderwać. Ten klimat, ten dźwięk, ta magia i pieprz...

Ogólnie nie lubię wracać do starych gier, bo ogólnie kończy się to strasznym rozczarowaniem i zaburzeniem dawnych wspomnień, ale GT1 się to jakoś nie ima i gra cały czas mnie rajcuje

Jak by Cię wzięło na GT2 to można je całkiem nieźle dopakować

 

Odnośnik do komentarza
On 2/28/2023 at 1:02 PM, Michał102 said:

 

Czemu nie grasz w competizione? 

Poprawa fizyki i ffb wzgledem AC jest tam ogromna. Aż żal nie wykorzystać tego w fanatecu. 

 

:dunno: Podoba mi się po prostu. Jest Nordschleife a w Competizione nie ma więc wyciskam ile mogę zanim skończę pierwszą cześć dostając :platinum: dzbana. Ale ostatecznie przeskoczę do Competizione. :hi:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...