Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Szybkie pytanko. Czy ktoś z was gra na telewizorze typu oled? Stoje przed zmianą telewizora (na większy 65 cali) i w sumie chciałem jakiegoś LCD lub minileda ale niestety w tym roku nie ma nic ciekawego więc zostaje oled. Trochę boję się wypalen. W Gt7 mam. Przejechane 400 godzin i zastanawiam się czy licznik nie byłby już wypalony? Może ktoś coś? Dziękuję. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, pawman napisał:

Cześć. Szybkie pytanko. Czy ktoś z was gra na telewizorze typu oled? Stoje przed zmianą telewizora (na większy 65 cali) i w sumie chciałem jakiegoś LCD lub minileda ale niestety w tym roku nie ma nic ciekawego więc zostaje oled. Trochę boję się wypalen. W Gt7 mam. Przejechane 400 godzin i zastanawiam się czy licznik nie byłby już wypalony? Może ktoś coś? Dziękuję. Pozdrawiam 

Mam LG CX kupiony w styczniu 2021. Napieprzam na nim telewizję, streaming i gry. Żadnych wypaleń. To problemy starszych modeli.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Z ciekawości zainstalowałem sobie wersję na PS4 i... jestem w szoku. Nie wiedziałem, że różnice w grafice są tak ogromne.

To, że loadingi są dłuższe wiadomo -  wczytanie wyścigu na PS4 to kilkanaście sekund (z SSD w PS5) a w wersji PS5 to 1-3 sekundy.

Całe oświetlenie jest jakieś takie bardziej... płytkie.

Co jednak najbardziej mnie zaskoczyło to to jak dużo jest mniej detali w otoczeniu. Ludzie, różne drobne obiekty, trawa itp.

Na niektórych trasach nie ma w ogóle drzew, które są na PS5. Na innych jest ich jakieś 30-60% tego co na PS5.

Dodatkowo są to prawie zawsze płaskie drzewa. 

Np. na nowszych lub podrasowanych trasach na PS5 70-95% drzew przy trasie jest 3D. Na tych samych trasach ma PS4 jest 100 lub przynajmniej 99% płaskich drzew.

Żadne porównanie na YT tego nie pokazuje (a przynajmniej ja nie widziałem takiego).

Serio różnica jest OGROMNA i zdecydowanie warto dopłacić do wersji PS5 jeśli ktoś na PS5 orgywa tę z PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dolacze sie do powyzszego pytanka. Jestem casualowym dad gamerem, jedyne gt jakie gralem to gt5 i calkiem mi sie podobalo. Warto brac jesli gram sobie na luzie na padzie? Duzo contentu? Mysle jeszcze nad wrc bo za malolata gralem na pc w colina i tez pamietam duzo frajdy wiec waham sie nad tymi dwoma tytulami.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, danielskii napisał:

Dolacze sie do powyzszego pytanka. Jestem casualowym dad gamerem, jedyne gt jakie gralem to gt5 i calkiem mi sie podobalo. Warto brac jesli gram sobie na luzie na padzie? Duzo contentu? Mysle jeszcze nad wrc bo za malolata gralem na pc w colina i tez pamietam duzo frajdy wiec waham sie nad tymi dwoma tytulami.

Bierz GT7. Masa grania.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, AdiCarrion napisał:

Panowie, jak w chwili obecnej po tych wszystkich updatach wygląda rozgrywka dla pojedynczego gracza?

Oprócz coffebreak jest coś jeszcze do roboty, jakieś wyzwania kariera, serie wyścigów?

Paradoksalnie ostatnia Forza spowodowała,że zatęskniłem do GT ;) 


Wygląda w zasadzie tak samo jak na premierę, tylko jest więcej wszystkiego. Coffeebreak nigdy nie było, Cafe to zastępstwo kariery i są tam normalne wyścigi i mistrzostwa. Oprócz tego są misje, które są moim zdaniem najlepszą częścią gry (niestety twórcy chyba o nich zapomnieli). Z nowych trybów, które rzeczywiście doszły od premiery są chyba tylko czasówki, które odświeżają się cyklicznie i można w nich zarobić dużo kredytów i czasem samochody.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Update zapowiada się grubo. 4-player split screen? Tego to się chyba nikt nie spodziewał. Pewnie jakbym GT7 nie było crossgenem, który hula również na ps4, to o takim trybie nie byłoby mowy.

 

Przyczepię się jednak i powiem, że nie jestem zadowolony z wyboru nowego toru. Nie trawię tych tras śnieżnych i rajdowych w serii Gran Turismo. Mogliby sobie dać z nimi całkowicie spokój, niż bawić się w takie półśrodki. Ani model jazdy na nich nie jest jakiś dobry, ani ich implementacja ciekawa. Znacznie chętniej przywitałbym powrót jakiegoś klasycznego fikcyjniaka z currentgenową oprawą, jak np. Autumn Ring, Midfield Raceway czy Apricot Hill; czy też nowego autentyka pokroju Silverstone lub Monaco.

 

Jak ktoś już przetestuje Zośkę, to niech się wypowie, jak wypada ona w zestawieniu ze standardowym A.I w grze, a także czy można wyłączyć te cringe'owe emotikonki, wyświetlające się nad autami rywala i prezentujące reakcje emocjonalne oponentów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...