Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś wróciłem, porobiłem kilka Hunting Grounds i aren do walk wręcz, a nawet trafiłem na jakiegoś sidequesta, na którego powinienem trafić zaraz na początku (level 5) i było spoko, dopóki nie odpaliłem misji głównej ("Singularity").
Kurde, ale mnie Aloy denerwuje w tej części - w HZD porównywałem ją do Geralta w spódnicy - charakterek, sarkazm, ale sympatyczna, a tutaj to yebana, praktycznie na każdym kroku wywyższająca się i zarozumiała jędza. No niesympatyczna fhooy się stała i widać tu template "strong female protagonist 2021/22" - to samo, co w netflixowych filmach - baba, która nie daje się lubić.
Niby czasami jest OK, ale później trafiam na taki dialog, że mam ochotę jej z liścia wyebać :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie w ogóle nie, zreszta babka ratuje swiat i ciągle musi dyskutować z jakimiś odrealnionymi od rzeczywistości plemionami. 

 

W gierkę wsiąkłem, gra się bardzo przyjemnie, fabuła byłaby interesujaca, bo zarys ma spoko, ale jak zwykle u GG jest podana w bardzo nieciekawy sposób. Jak 155 raz zaczynam rozmowę i widzę milion opcji do pytań, to jak najszybciej wybieram "ok, którędy droga".

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem dzisiaj pierwszy raz dwójeczkę na ps5 w 60fps i No ładne to ale trochę ziarno i rozdzialka nie robi wrażenia ale da sie to przeżyć. Natomiast jak przełączyłem w 30fps to myślałem ze rzygne, można w to grać w ogole? Ja nie wiem czy sie odzwyczaiłem od 30 klatek (od premiery ps5 w każda gre oprócz dmc5 grałem w 60) czy tam naprawdę jest coś skopane.

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam pojęcia jak ludzie grają w 30 fps.
Też próbowałem bo w 60 duży downgrade ale no nie dałem rady.
Wszystko takie powolne ślamazarne, jakby z input lagiem i każdy obrót kamery to ból głowy.
A przecież tu cała gra polega na celowaniu w słabe punkty maszyn.
Przeważnie jeszcze w zwolnieniu na focusie.
Nie polecam 30 klatek...

I lepiej nie googluj tematu horizon performance mode bo dopiero zwrócisz uwagę na pewne rzeczy i już nie odzobaczysz.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, YETI napisał:

Początek gry graficznie jest bardzo ładny, później mamy środek, czyli Las Vegas, które rozczarowuje. Wówczas dochodzimy do zachodu i wykonanie misji pobocznej trwa ponad godzinę, bo co chwile trafiamy na takie widoki, że kopara ląduje na samej ziemi. Plaże, bagna, tropikalne lasy, pięknie to wygląda i pomyśleć, że to gra pisana pod starą generację.

0065a2f8fd6e4611412bdede45997e89.jpg1c67c0050aa592f490cf3a01bbdec709.jpg2a95ff47e3cb47b90f1f63a1b0cbc9cb.jpgedcc6f8028e3742bfbed938d354dfac6.jpgd95c5d5c2db61315ecea331262e70982.jpg39d8e21e0aea1f2d98a5d1494b01ef12.jpgce4752d36b2d8d8ebbbb34afe7b0ad7b.jpg

 

Czego oczekiwać od pustyni, tam robi robotę misja pod wodą i w sumie plenery ze zniszczonymi maszynami typu Horus oraz wzbijanie piachu w powietrze przez biegnącą Aloy. :P

Poczekaj jak dojdziesz jeszcze dalej na zachód, bo ze zdjęć widzę, że raczej jesteś dopiero na wybrzeżu, w okolicach Tide's Reach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.05.2022 o 23:17, Schranz1985 napisał:

Ja nie mam pojęcia jak ludzie grają w 30 fps.
Też próbowałem bo w 60 duży downgrade ale no nie dałem rady.
Wszystko takie powolne 

 

Ja próbowałem i poległem.Trzydzieści klatek w tym tytule to porażka. Kupując gierkę liczyłem na fajerwerki graficzne i takie są jak się stoi w miejscu w trybie 30 klatkowym. Odpalasz ludzkie 60 klatek i masz PS4 Amator. Jako że sama gra jest średnio porywająca to olałem. Zero motywacji do grania. Jakbym chciał asasyna w średniej grafice ... to bym sobie kupił asasyna.

  • Plusik 4
  • Haha 3
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, LiŚciu said:

Coś poprawili w trybie 60fps jeśli chodzi o jakość grafiki na ps5 czy nadal jest jak pisało kilka osób ze słabo z grafika?

Nic nie poprawili.

Ta gra jest jedną z najlepszych graficznie gier jakie grałem na tej generacji.

Trzeba zapytać osoby które krytykują grę w 60 FPS jaki open world na konsolach zbliżył się do poziomu graficznego tej produkcji.

Na myśl przechodzi mi tylko ghost of thushima po upgrejdzie do ps5.

 

Czy sunwing to jedyny latający mount ?

Ale zajebiście zrobili te latanie,aż się prosi o więcej latających maszyn.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...