Skocz do zawartości

Forspoken


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

66.6 opencritic incoming :D. Day 23927482 dla mnie. Zdziwię się, jak będzie inaczej. Z drugiej strony kibicuje, żeby jednak nie był to jakiś totalny kupsztal, bo jakby nie było jest to jakiś tam eksperyment, a nie kolejna część znanej serii, a takim tytułom zawsze się powinno kibicować. W demo nie grałem, więc więcej niż opinie z forum i jakiś jeden średni gemeplay powiedzieć nie mogę, zobaczymy jak wersja finalna. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, bastek66 napisał:

Filmik usunęli ale na kanale jest więcej fragmentów https://www.youtube.com/@AHAN3762/videos

Poza tym np.

 

taka żenada że aż skręca


O ja pierdolę, czyli demo to był tylko przedsmak tego, jak zjebaną ona jest postacią i jak wkurwiające ma teksty.
Nie powiem, kusi zagrać i przejść tylko i wyłącznie, by mieć immunitet na jebanie tego woke-gówna :kaz:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Nie wiem skąd wzięło się przekonanie że słabe gry są idealne do abonamentu. 

Dla mnie gierkami idealnymi do abonamentu są dobre gry.

Pewnie dlatego że przyjęło się że głośniejsze gry z gamepassa mają żółty kolor w oceniaczce na MC. Często są głośno zapowiadają, są nadzieje, a kończy się na przeciętnym doświadczeniu, podsumowywanym tekstem "no ale przynajmniej nie zapłaciłem, dziękuję Spencer". Tak z obserwacji na tym forum przez ostatnie 2 lata :D

 

Forspoken tutaj świetnie się chyba dopasowuje, trailery, szumne wykorzystanie siły PS5, a ostatecznie mało kto chce za to zapłacić pieniądze.

Edytowane przez Rtooj
  • This 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, łom napisał:

I kolejna gra z nasranymi trybami (3 zwykłe + 3 dla TV 120 Hz) gdzie żaden nie jest dopracowany.

6 trybów do wyboru? :ermm: 

Człowiek się chyba za stary robi na te konsole, dobrze, że na PC Plug and Play, włączam i gram.

Spoiler

:master:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...