Skocz do zawartości

Prince of Persia: The Sands of Time - nie do końca wyjaśnione czy Remake czy Remaster XD


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze, że ubi pewnie będzie decydowało o przyszłości serii patrząc na słupki sprzedażowe tego potworka :/ 

Trzeba będzie poczekać na wersję na next-geny z rt i kupi się w jakiejś promce. 

 

W sumie już mogli wydać też remaster popa z 2008. Przy tym cel-shading'u nie musieliby za wiele poprawiać, a przy okazji w końcu bym ograł ten epilog, który wtedy wycieli i wrzucili do dlc :< 

 

edit: miły dodatek, ale za wiele to nie pomaga

Cytat

The game comes with the original 1989 game too. "Unlock Prince of Persia, the original game from 1989 (’92 Mac version), along your adventure then access it from main menu whenever you want."

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

A może ten projekt to po prostu test dla świeżego zespołu w Pune? Dali im jakiś niewymagający projekt żeby sprawdzić jak sobie poradzą.
 

Gra robiłaby o wiele lepsze wrażenie gdyby te twarze nie przypominały facjat z oryginalnej Mafii. Piaski Czasu i późniejsze Warrior Within to były fantastyczne gry (Two Thrones już zbyt wtórne) i nagrałem się w nie wystarczająco, więc Remake mam gdzieś. Chętnie bym przyjął zupełnie nowego Prince’a, z nowymi mechanikami, bez cofania czasu. 

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Remake PS2 gry, zeby wyglądała jak PS3 gra, wydana na PS4 zaraz przed premiera PS5.....co tu się dzieje lol

 

ale co się dziwić kiedy tutaj można zobaczyć jak wykonawcy używają klawiatury po 13 latach pracy w Ubi

 

https://clips.twitch.tv/BlightedVictoriousSalsifyPeoplesChamp

Edytowane przez Labtec
  • Lubię! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.09.2020 o 07:21, Paolo de Vesir napisał:

Śmiechy hihy mamy już za sobą, a teraz przyznać się kto pomimo obrzydliwej grafiki i tak z uśmiechem na twarzy przyłoży rękę do tej zbrodniczej zagrywki? Bo nie oszukujmy się, nostalgia to suka. :)

Lepiej zagrać na PS2. Ostatnio przechodziłem i nie zestarzała się tak że nie da się grać. I taniej wyjdzie, używana PS2 70zł i Piaski czasu około 30zl. A nówka za tego potworka pewnie z 250ziko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ten remake to jakaś kpina. Pomijam już aspekty techniczne, bo to wygląda jakby nad nim pracowali za darmo po godzinach. Nie rozumiem sensu odświeżania jedynie pierwszej części trylogii - w jakim celu? Żeby w razie ewentualnego sukcesu sprzedać nam też drugi raz Warrior Within i Two Thrones? Uwielbiam oryginalne piaski czasu, jeszcze w zeszłym roku specjalnie wykopałem z szafy PS3 żeby sobie je odświeżyć. Ja to odbieram jako brak szacunku dla fanów trylogii. 

Odnośnik do komentarza

Zapewne jest jak piszesz. Ubi zakopało PoPa pod grubą warstwą gier z serii Assassin's Creed i pewnie ten "remake" robiony jest po taniości, aby sprawdzić, czy jeszcze będzie jakieś zainteresowanie w temacie. Pewnie kilkanaście tysięcy kopii zejdzie, ale czy to wystarczy, aby dać zielone światło nowego projektowi z serii. Wnioskując po ostatnich gra Ubi to nowy PoP miałby pewnie strukturę otwartego świata i mega dużą mapę, a to kosztuje, więc jest jak jest z tą grą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...