Skocz do zawartości

Prince of Persia: The Sands of Time - nie do końca wyjaśnione czy Remake czy Remaster XD


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze jest to, że to faktycznie jest REMAKE, bo i modele postaci i lokacje zmienione, ale k#rwa :whyyy:
Przecież to wygląda na wczesne PS3, albo na jakiegoś indyka spod dłuta małego, irańskiego developera, kleconego podczas pustynnej burzy.
Tak jak wyżej powiedziano - Crash i Spyro dostają cudownie odpicowane trylogie, a tu taki potworek...
No nie powiem - zupełnie nie czekałem, ale jak już zobaczyłem, to mają mnie wk#rwionego :shotgun:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Śmiechy hihy mamy już za sobą, a teraz przyznać się kto pomimo obrzydliwej grafiki i tak z uśmiechem na twarzy przyłoży rękę do tej zbrodniczej zagrywki? Bo nie oszukujmy się, nostalgia to suka. :)

Ja Cię proszę...szanujmy się :) sam pamiętam że podobały mi się te gierki na ps2 no ale tu wygląda to na drewno straszne. 

Odnośnik do komentarza

Sands of time dla mnie za bajkowe zawsze było wiec meh

 

Ale Warrior Within z Godsmackiem w tle, fajną fabułką i dupeczkami to była luksja. Mój ulubiony popek od zawsze na zawsze <3 

Ale wtedy desginerem generalnym tego projektu był koles ktory miał zayebiste pomysły na dobry klimat, a teraz w ubi same przegrywy życiowe ;/ 

 

No i tam podkłada głos tez Monica Bellucci :banderas:  

 

Mikael Labat - jedna z ciekawszych postaci w szeregach ubisoftu nadała grze takiego charakteru (taki ubisoftowy kojima w sumie):

 

 

 

A teraz tam wszyscy widzieli kto tym zarządza na forwardzie - hindusi i kumary co uja sie znają na trendach, bo patrzą tylko w słupki sprzedażowe i klepią co popularne :/ 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...