Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Wszystko tak naprawdę zweryfikują porty na PC, jeśli gry takie Ratchet, Demons Souls czy Returnal ruszą na słabszych specyfikacjach niż PS5 to będzie można włożyć teksty że gry te powstały z myślą o PS5 i nie mogły wyjść na PS4 między bajki


 

 

Grając w Horizona na PS5 od razu widać, że to tytuł cross-generacyjny z PS4. Najbardziej widzę to po geometrii skał, które jak dla mnie są ubogie. Do tego wszędzie jest ta sama trawa i inne powtarzające się assety. Stoi to w przeciwieństwie do takiego Demon’s Souls, gdzie w niektórych miejscach tekstury na podłożu mają niespotykaną ilość detali i obiektów 3d na ziemi. W Horizonie np. tekstury ścieżek mają nikłą ilość detali i są płaskie. W Horizonie boli również brak jakiejkolwiek destrukcji elementów otoczenia. Podobne różnice widać w Ratchecie, ale tam dochodzi kwestia przełączania światów.

 

Dało by się przeportować, ale jak już wyżej zostało wspomniane, nie musiało by to być zgodne z wizją twórców.

 

Sorry za offtop. Chciałem dodać swoje trzy grosze, bo wszystkie te tytuły mam porządnie ograne.

 

Wracając do God of Wara. Nie chciałem zamawiać day one, bo chciałem ukończyć najpierw to co aktualnie ogrywam, ale hype mi się włączył dość mocno. Nie ogladam zadnych video recenzji. Chce sam odkryc kazdego przeciwnika i lokacje. Widzialem chyba tylko jedej trailer i polecam takie podejscie.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie

 

ale na forum PSNProfiles jest coś takiego

Cytat

This will probably get buried but I loved the game, too, and also gave it a 10/10. However, I did want to tell people that it took me 44 hours to beat it doing most side stuff on hard and 52 hours to platinum it. It'll probably be slightly less for those who play on normal and are able to look up things on the rare occasion that they get stuck. It is very doable without a guide, as I obviously did it without one.

 

Odnośnik do komentarza

Pamietam dead space 2 i trophy “hard to the core” (max 3 save, zgon= wracasz do ostatniego save’a):banderas:

Szkoda bo zawsze lubilem przechodzic gierki na najwyzszym poziomie. Ostatniego Gow przeszedlem i ubilem wszystkie valkirie na „give me god of war”

ale jak teraz trophy za to nie bedzie to chyba wybiore harda bo zwyczajnie nie mam juz tyle czasu na gry. Czesto slysze, ze nowe czesci gow maja chuiowy system walki. Proponuje odpalic gre na czyms wyzej niz normal/hard to docenicie kazdy jeden atak w wachlarzu umjetenosci Kratosa :)

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Lukas_AT napisał:

Grając w Horizona na PS5 od razu widać, że to tytuł cross-generacyjny z PS4. Najbardziej widzę to po geometrii skał, które jak dla mnie są ubogie. Do tego wszędzie jest ta sama trawa i inne powtarzające się assety. Stoi to w przeciwieństwie do takiego Demon’s Souls, gdzie w niektórych miejscach tekstury na podłożu mają niespotykaną ilość detali i obiektów 3d na ziemi.

 

trochę nie teges porównanie, Open world do małych zamkniętych lokacji z DeS.

Odnośnik do komentarza

no i geometria skał, czy tekstury podłoża oraz ilość obiektów 3d na ziemi to nie jest coś co wyklucza powstanie wersji na PS4, bo to są tylko pewne detale które można odpowiednio przyciąć, a nie fundament gry który wymaga zmiany całego szkieletu rozgrywki, by gra ruszyła na słabszym sprzęcie. 

dla porównania:

Spoiler

WelldocumentedTiredDobermanpinscher-size

 

no ale już się nie czepiam i nie robię offtopu :lapka:

Odnośnik do komentarza

Hype spory, dawać mnie to!

 

Btw. Forumowicze nie chce ktoś kluczyka na cyfrową wersję w dobrej cenie? Będę miał w edycji kolekcjonerskiej, ale osobiście pluję na cyfrę i zbieram wydania fizyczne. Więc dzięki wspaniałomyślności Sony muszę opchnąć kodzik i wrócić do sklepu po płytkę ;( Jak coś dm

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Lukas_AT napisał:

Pamietam jakie trofki mialy eksy Sony na PS3. Wtedy to bylo wyzwanie. Kto pamieta Killzone 2, Motorstorm Pacific Rift albo The Last of Us to wie o czym mowie. Brakuje troche takich trudnych trofeow, ale nie wymagajacych grindu.

O tak trofea w grach na PS3 były mega trudne, exy od czasów PS4 zaczynają mieć proste platyny, osiagalne dla zwykłych graczy, jak Ja :D. Na PS3 trzeba było się sporo spocić, teraz już by mi się nie chciało:).

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

O tak trofea w grach na PS3 były mega trudne, exy od czasów PS4 zaczynają mieć proste platyny, osiagalne dla zwykłych graczy, jak Ja :D. Na PS3 trzeba było się sporo spocić, teraz już by mi się nie chciało:).

Czytałem gdzies post powerpyxa, ze robia to ze względu na to, że takie platyny zwiekszaja szansę na zakup gry. Są ludzie, ktorzy nie zagraja w grę jak 100% wymaga "pracy" :balon:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...