Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Kazub napisał:

 

większość mainstreamowych, dużych produkcji ma defaultowy poziom trudności (domyślnie "normal") projektowany z myślą o każdym, kto potrafi utrzymać pada w dłoniach. 

myślę, że dla wielu graczy ten poziom powyżej normal jest tym normalem właściwym.  

Dokładnie, obecny normal to taki odpowiednik najniższego poziomu za czasów PS3. Gra praktycznie sama się przechodzi, giniemy chyba tylko przez własną nieuwagę.

Ragnarok będzie grany od harda, najwyższy poziom trudności zapewne będzie mocno wymagający i frustrujący, więc sobie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.11.2022 o 14:48, Square napisał:

Ciekawe czy i tym razem najwyższy poziom nie będzie pozwalał na zmianę. Nie ma trofika, więc nic nie stoi za tym aby miał być zablokowany, ale pewnie tak będzie. Niby twórcy wrzucają tyle tych opcji dostępności, ale dalej pojawiają się kwiatki.

 

W dniu 5.11.2022 o 14:50, Figuś napisał:

nie pozwala z tego co skillup mówił

a jednak pozwala, ale bez powrotu na najwyższy

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Wiolku napisał:

Ciekawe jak wyjaśnią, że Kratos znów zaczyna od zera jeśli chodzi o skillsy. W jedynce ok, chłop unikał walk, wiódł normal live i zapomniałam. A tu? Ciekawe, co robił z synem między jedynką, a dwójką? 

 

Obstawiam że np. na początku będzie walczył z Thorem i on mu odbierze część mocy.

To tylko moje przemyślenia, nie żadne spoilery.

A co robił z synem? Na końcówce pierwszej części wygląda na to że leżeli w łóżku parę lat, jak się położyłem w zbroi tak się w niej po kilku latach zgodnie z info z gry obudziłem bo przyszedł Thor po cukier.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Wiecie.. powinno byc tak, ze ci co nie grali zaczynaja od 0 a reszta z delikatnymi ulepszeniami.

 

A tak nawiasem mowiac mogliby uwzgledniac savea z poprzedniej czesci i dawac za to jakies bonusy. Wiem ze to juz kolejna generacja ale mimo to sejwy da sie przenosic. Pamietam iz w jakiejs grze to bylo juz kiedys zaimplementowane. Ficzer w pyte.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Wiolku napisał:

Ciekawe jak wyjaśnią, że Kratos znów zaczyna od zera jeśli chodzi o skillsy. W jedynce ok, chłop unikał walk, wiódł normal live i zapomniałam. A tu? Ciekawe, co robił z synem między jedynką, a dwójką? 

 

W HZD Alojka wyjaśniała podczas jednej z rozmów że "straciła większość sprzętu", zatem przynajmniej połowicznie jest uzadadnione zdobywanie nowego sprzętu. Konieczności wbijania skilli już nie wyjaśniono choć względem jedynki nie było ich już tak dużo. Ciekaw jestem jak w Ragnaroku wybrną w tym aspekcie, jakieś zdarzenie lub konwersacja będą mile widziane.

Odnośnik do komentarza

A to gdzieś potwierdzone że startuje się od zera? Ja spodziewam się że na początku będzie tak z 30% więcej ruchów niż w GoW 2018 dla każdej broni (bo jak by dali od początku wszystko to mogło by przytłoczyć w szczególności nowych graczy) a pod koniec rozgrywki pewnie wyjdzie na to że jest ich o wiele więcej niż w GoW 2018.

Odnośnik do komentarza

Bije się z myślami czy brać. Z jednej strony miałem już nie brać preorderów. Ale z drugiej to w końcu kratos do jasnej cholery, jedna z moich serii życia. To musi być dopracowane. Jak żyć tyle gier nie skończonych, multi napierdalane a człowiek chce kupić kolejna gierkę i to za takie pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Jak kasa nie jest jakimś wielkim problemem to pewnie, że brać. Zwłaszcza jak gra czy seria jest dla Ciebie ważna. Jak jednak jest to kosztem wyrzeczenia to chyba nie. Bo inaczej już byś się dawno przygotował. Ja nie biorę, bo i czesc z 2018 ograłem dopiero w tym roku, zaległości mam sporo, a że sama gra trafiła do bundla to i kodziki na facebooku niedługo będą po 30$ albo mniej

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, creatinfreak napisał:

Bije się z myślami czy brać. Z jednej strony miałem już nie brać preorderów. Ale z drugiej to w końcu kratos do jasnej cholery, jedna z moich serii życia. To musi być dopracowane. Jak żyć tyle gier nie skończonych, multi napierdalane a człowiek chce kupić kolejna gierkę i to za takie pieniądze.

Zawsze możesz przejść i odsprzedać z niewielką strata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...