Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak, ale jak to się ma do jego "We believe in generations"?
Wygląda to tak, jakby stwierdzili, że skoro nie za bardzo wypada teraz brać kasę za remastery (choć Spidermana próbuja opchnąć po raz drugi), bo trzeba było dać wsteczną przez ten cholerny Microsoft, to może chociaż odbiją sobie poprzez sprzedaż większej ilości sztuk dzięki starej generacji.
Ja tam ogram zarówno nowego God of War, jak i Horizon II (no i Moralesa może kiedyś, bo zupełnie nie mam na niego parcia) na PS4 i nawet mi powieka nie drgnie - ta konsola już nieraz pokazywała takie cuda (choćby poprzednie części tych tytułów właśnie), że zupełnie się nie przejmuję rzekomo słabszą wersją - byle framerate trzymał te 30fps w 1080p i jest zayebiście.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ratchet na pewno nie wyjdzie, to nie przejdzie przy błyskawicznej zmianie światów.

Czy dobrze, że jest długie wsparcie? I tak, i nie. Na prawdziwie nextgenowe gry będzie trzeba poczekać(chociaż Demonsy już teraz robią robotę), ale taki Horizon/God of War smażą się od odpowiednio 3/2 lata, więc specjalnie mnie to nie dziwi, że nie są pisane pod nową generację.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wredny napisał:

Niby tak, ale jak to się ma do jego "We believe in generations"?
Wygląda to tak, jakby stwierdzili, że skoro nie za bardzo wypada teraz brać kasę za remastery (choć Spidermana próbuja opchnąć po raz drugi), bo trzeba było dać wsteczną przez ten cholerny Microsoft, to może chociaż odbiją sobie poprzez sprzedaż większej ilości sztuk dzięki starej generacji.
Ja tam ogram zarówno nowego God of War, jak i Horizon II (no i Moralesa może kiedyś, bo zupełnie nie mam na niego parcia) na PS4 i nawet mi powieka nie drgnie - ta konsola już nieraz pokazywała takie cuda (choćby poprzednie części tych tytułów właśnie), że zupełnie się nie przejmuję rzekomo słabszą wersją - byle framerate trzymał te 30fps w 1080p i jest zayebiście.

No niestety/stety prawdziwe generacje już umarły. 
Widzisz, jest to dobre rozwiązanie. Ty ograsz na PS4, ja na PS5, każdy będzie happy, zarówno gracze jak i korpo. 
 

Co do tych „next genowych” gier to jak pograłem w taką FH4 czy G5 w 4k/60 to ja naprawdę pod względem grafiki dużo więcej nie oczekuje. Co innego fizyka czy si. 
Po tym co pokazują „startowe” gierki z xone z paczami pod XSX to jestem spokojny jak będą wyglądać takie cross geny jak Horizon 2 czy GoW2...

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że wszystkich gier nie mogą wypuszczać na PS4 i PS5, bo w tym modelu biznesowym gry mają sprzedawać konsole.
PS5 musi się sprzedawać. Będą po prostu mieszać przez cały 2021 lub dłużej aby zapewnić płynne przejście.

Troche cross, troche only PS5.

Gdyby teraz sprzedawali gry tylko na PS5 to ile osób kupi jak baza konsol będzie mała, koszty produkcji gry mogły by się nie zwrócić nawet.

 

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Naturalnym jest, że z czasem ludzie zaczną przechodzić bardziej w stronę next-genów, zwłaszcza jeśli wersja na obecną generację miałaby być gorszej jakości niż na PS5. Jednak jakby nie patrzeć za samą cross-genowością GoWa przemawia fakt, że to najbardziej popularne marki wychodzą na oba sprzęty Sony.

 

Na PS5 only wyjdą te które sprzedażowo odstają od takiego GoWa (10+ mlnów) - Demonsy na Ps3 zeszły chyba w 1.7mln egzemplarzy, a Ratchet uchodził do czasu spidera za "najlepiej sprzedającą się grę Insomniac" i wg. różnych szacunków zszedł w... ok. 2mln. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

No i kolejna gra, która nie daje mi argumentu do kupna PS5, ja piedole, podejście Sony w tych ostatnich czasach, to jest zyebane. Niby miałem brać sobie bundle z GoW2 i H2, a tu będą jeszcze na crossgenie chodzić :|. Jedynym gamechangerem to będą klatki, te 60 fps - nie wiem, czy w Horizon 2 dadzą radę, ale GoW2 spokojnie uciągnie.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Faka napisał:

No i kolejna gra, która nie daje mi argumentu do kupna PS5, ja piedole, podejście Sony w tych ostatnich czasach, to jest zyebane. Niby miałem brać sobie bundle z GoW2 i H2, a tu będą jeszcze na crossgenie chodzić :|. Jedynym gamechangerem to będą klatki, te 60 fps - nie wiem, czy w Horizon 2 dadzą radę, ale GoW2 spokojnie uciągnie.

 

ale masz problemy :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Faka napisał:

No i kolejna gra, która nie daje mi argumentu do kupna PS5, ja piedole, podejście Sony w tych ostatnich czasach, to jest zyebane. Niby miałem brać sobie bundle z GoW2 i H2, a tu będą jeszcze na crossgenie chodzić :|. Jedynym gamechangerem to będą klatki, te 60 fps - nie wiem, czy w Horizon 2 dadzą radę, ale GoW2 spokojnie uciągnie.

 

Ciężko uwierzyć, by Horizon 2 na PS5 nie miał przynajmniej jakiegoś performance mode, skoro wyjdzie i na czwórce. 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Fanek napisał:

 

ale masz problemy :(

 

To debilizm i kłamliwa narracja firmy, już yebać tego sony nie można i skomentować ich podejścia do graczy.

 

10 minut temu, Ludwes napisał:

 

Ciężko uwierzyć, by Horizon 2 na PS5 nie miał przynajmniej jakiegoś performance mode, skoro wyjdzie i na czwórce. 

 

No może i tak być, ale nie nastawiałbym się na te betonowe 60 fps na PS5.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Aby tylko bhoy wyrosl na heteroseksualnego mezczyzne :/

 

A ja bym wolal stale 30fps ale zeby grafika mi rozje,bala galki oczne. Duzo bardziej na to licze jesli chodzi o next gen niz wzrost klatek. Mam nadzieje ze taki tryb bedzie dostepny :)

Oczywiscie najlepiej zeby byoo i jedno i drugie ale tak to tylko na pc

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, kanabis napisał:

Aby tylko bhoy wyrosl na heteroseksualnego mezczyzne :/

 

A ja bym wolal stale 30fps ale zeby grafika mi rozje,bala galki oczne. Duzo bardziej na to licze jesli chodzi o next gen niz wzrost klatek. Mam nadzieje ze taki tryb bedzie dostepny :)

Oczywiscie najlepiej zeby byoo i jedno i drugie ale tak to tylko na pc

Tak roz(pipi)ie tj. 4k w 30 fps i szachownica w 60 fps, czyli trochę ostrzejszy obraz, a piszesz jakby miało być tak, że jedno ustawienie to grafika high a drugie low. Tylko w jakiej grze na konsolach było to tak zrobione? 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, tata_arek napisał:


Spiderman Miles Morales - ray tracing robi robotę w tej grze.

Może i tak ale nie powiesz mi, że bez ray tracingu ten spidrerman jest zupełnie inną grą, na dodatek dużo brzydszą. 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, tata_arek napisał:


Zupełnie inną nie. Dużo brzydszą? Hmm, tak czy inaczej jest ładny, ale z RT dużo ładniejszy.

 

Dla mnie o wiele bardziej istotne od tego całego ray-tracingu jest 60 klatek. Odkąd posmakowałem tego w praktycznie każdej grze na XSX to teraz powrót do 30 jest cholernie bolesny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
5 godzin temu, Ma_niek napisał:

Wzięli jakaś babę co była niby dziennikarka w ign i youtuberka na scenarzystę :-D tym się lepiej martwcie w kontekście nowej gry od Santa Monica

Podobno od kilku lat zajmowała się scenopisarstwem ale szczerze mówiąc to nie słyszałem o jej dokonaniach w tym aspekcie. :reggie: 

 

Nie no kurde, gorzej jak w poprzedniczce być chyba nie może. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, suteq napisał:

Podobno od kilku lat zajmowała się scenopisarstwem ale szczerze mówiąc to nie słyszałem o jej dokonaniach w tym aspekcie. :reggie:

Nie wiem po co maniek robi dramę jak ona tam jest na początek tylko JUNIOR scenarzystką, więc za dużo do gadania to pewnie nie ma. Tym bardziej, że fabuła dwójki w głównej mierze jest już zamknięta, jeśli celują w ten przyszły rok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, suteq napisał:

Podobno od kilku lat zajmowała się scenopisarstwem ale szczerze mówiąc to nie słyszałem o jej dokonaniach w tym aspekcie. :reggie: 

 

Nie no kurde, gorzej jak w poprzedniczce być chyba nie może. 

Kim by tam nie była to nie ma szans że  spyerdoli jakąś grę tak mocno jak łysy gowa3 :pawel:

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, MatekDM napisał:

 

Dla mnie o wiele bardziej istotne od tego całego ray-tracingu jest 60 klatek. Odkąd posmakowałem tego w praktycznie każdej grze na XSX to teraz powrót do 30 jest cholernie bolesny.

 

To ja się cieszę, że różnicę widzę tylko w bezpośrednim porównaniu, albo przy przełączaniu w locie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.