Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

19 minutes ago, kanabis said:

A ja tam pogodzilem sie ze nie bede mial konsoli na premiere. W sumie po podaniu ceny demons souls hajp mi opadl xD 

 

Kupie na swieta, a i demonsy beda troche tansze. 

XD, już klikam kup teraz XD 

snap237.jpg

 

11 minutes ago, Figuś said:

Wielkanocne? :Coolface:

 

Bożego Narodzenia, byłby najrozsądniejszy termin. I cena konsoli będzie niższa, bo jakąś obniżkę dadzą na konsolę. I może ceny gier też obniżą jak im sprzedaż nie będzie szła jak zakładają, oby gracze nie dawali się golić. No i samych gier dla których już będzie warto kupić PS5 powinno być więcej. 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, kanabis said:

A ja tam pogodzilem sie ze nie bede mial konsoli na premiere. W sumie po podaniu ceny demons souls hajp mi opadl xD 

 

Kupie na swieta, a i demonsy beda troche tansze. 

Ja tam mogę poczekać. Sporo gier kupiłem przed premierą, ale jeszcze więcej na wyprzedażach. 

 

Co mnie jednak boli, że pełna wersja gry jest dostępna tylko cyfrowo i w pre orderze za 450zł. Nawet jak bronie, zbroja tarcza i inne rzeczy są słabe, to i tak muszę mieć. Nie lubię grać w obciętą grę. Tak samo musiałem kupić ff7R by mieć wszystkie 3 bonusowe summony. 

 

Nie podoba mi się ta tendencja, że jak nie kupimy cyfrowego preordera, to już nigdy nie zrobimy gry na 100%.

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, u55r napisał:

 

Bożego Narodzenia, byłby najrozsądniejszy termin. I cena konsoli będzie niższa, bo jakąś obniżkę dadzą na konsolę. I może ceny gier też obniżą jak im sprzedaż nie będzie szła jak zakładają, oby gracze nie dawali się golić. No i samych gier dla których już będzie warto kupić PS5 powinno być więcej. 

 

W miesiac od premiery

- tansze konsole

- tansze gry

- wiecej nowych gier

 

Daj mi troche tego twojego optymizmu chociaz na jeden dzien

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, kanabis napisał:

No tak tylko ze w ciagu tych 4 lat w promocjach na jakies black fridaye, wielkanoc, boze narodzenie ps4 kosztuje 699/799zl. Nikt normalny przeciez nie kupi ps4 w standardowej cenie pozapromocyjnej czyli 1300zl.

Cena się będzie utrzymywała długo, pojawią sie bundle, dodatkowy pad, czy gra.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2020 o 19:46, czarek250885 napisał:

Do tej pory masz możliwość. Baza xboxa nie jest taka duża w Polsce więc z kupnem nie ma problemu. Na ps5 w dwa dni wszystko poszło. Inna sprawa, ze może MS dał większą partię na nasz kraj i dla tego wciąż mamy możliwość składania preordera. 

Aaaa, źle spojrzałem. Bo Ty zamawiałeś X'a, a ja PS'a :)

 

W dniu 2.10.2020 o 22:09, schabek napisał:

 

Watpie ze to prawda bo chyba mi to na ppe wpadlo ale playstation polska mialo poinformowac ze oficjalnymi partnerami sa tylko te sklepy ktore wystawily preordery czyli mm, me, xkom, empik i chyba neonet. Co jest oczywiscie dziwne bo euro zawsze dzialalo z sony.

 

I tez stawiam te sklepy zaczely zbierac bez konkretnych info od sony ws dostepnosci, wlasciwie to jest pewne.

 

Powiem tak, jezeli ja mialbym sie na swoja sztuke nie zalapac (a zamowilem i oplacilem w ciagu godziny od uruchomienia preordera na me) to nie zawracam sobie juz nawet nimi glowy przez najblizsze 2-3 lata i ide po xboxa. To by faktycznie oznaczalo ze sie kompletnie nie przygotowali na premiere i osmieszyli rzucajac do ogolnopolskiej sieci 50-100sztuk bo wiecej osob nie zamowilo pewnie przede mna (srodek tygodnia, praca, szkola a i oficjalnego komunikatu startu preorderow tez nie bylo). Nawet bym sie nie zdziwil jakos bardzo patrzac na to jak sie pochowali w norach i siedza cicho.

O krórej zamawiałeś? Play Station Polska wrzucając na Twittera info o preorderach dało linka tylko do Media Markt. Media Expert chyba chwilę wcześniej wskoczył. Anyway - ja zamówiłem ok 1 w nocy z MM

Odnośnik do komentarza
32 minutes ago, bartaspoz said:

a zamówiłem ok 1 w nocy z MM

 

:[ Media Markt a to pazerne siurki. Juz od północy zrobili zamowienia. Mogli poinformować że 17 wrzesnia uruchomią pri-ordery po tej zapowiedzi od Sony. W tej kwestii M$ pięknie potraktowało graczy. Jak byłem odpowiednio wcześniej przygotowany to mam XBoxa Series X. 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, u55r said:

 

:[ Media Markt a to pazerne siurki. Juz od północy zrobili zamowienia. Mogli poinformować że 17 wrzesnia uruchomią pri-ordery po tej zapowiedzi od Sony. W tej kwestii M$ pięknie potraktowało graczy. Jak byłem odpowiednio wcześniej przygotowany to mam XBoxa Series X. 

Tak pięknie M$ graczy potraktowało że wszędzie gdzie ogół społeczeństwa jest zamożniejszy 90% preorderów zgarnęły BOTY.....btw ludzie w Europie zamawiają Series X z Polski bo nadal jest dostepny z oficjalnego sklepu wraz z darmową wysyłką :D

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, shy4 napisał:

Tak pięknie M$ graczy potraktowało że wszędzie gdzie ogół społeczeństwa jest zamożniejszy 90% preorderów zgarnęły BOTY.....btw ludzie w Europie zamawiają Series X z Polski bo nadal jest dostepny z oficjalnego sklepu wraz z darmową wysyłką :D

No ale z pl te konsole nie jadą, tylko ms to wysyła z jakiś magazynów z eu, więc im chyba ryba, że w sklepie z pl zamawiają. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...