Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lpcl

Po ograniu black mesa naszła mnie ochota na hl2, ale oczywiście cyfrowo nie da rady kupić na xboxa więc wezmę pewnie na pc, poza tym jest w 60 fps a nie tych nieszczęsnych 30. Jedynie kusi mnie ta wersja bo w 4k i na konsoli wcześniej nie ogrywałem więc zawsze jakaś odmiana, w sumie pewnie na gorsze bo jednak myszką lepiej się celuje. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.05.2021 o 14:23, Bigby napisał:

Fifa 21, Football Manager 2021 (przypomniałem sobie jak bardzo ta seria wciąga), Battlefield 5 i Days Gone.

 

Ten ostatni to póki co jedna z najlepszych gier w jakie grałem w ostatnich miesiącach.

 

Update:

FM to cholerny pożeracz czasu. 33 godziny w ciągu tygodnia. :obama:

Odnośnik do komentarza

Fakt, ale po pewnym czasie robi się to nudne i powtarzalne.
Na początku miałem jaranko, ale później przerodziło się w czyszczenie mapy bez większego polotu.
No i nie pomagał fakt, że im dalej w las, tym gorzej gra chodziła - straszny pop-up, gubienie klatek... No i ta koszmarna walka z innymi stworzeniami - dziwny lock-on i wariująca kamera.
Ale ogólnie to fajny średniak, nadal miło wspominam i tak jak @20inchDT pisze - spoko odmóżdżacz, jak człowiek jest zjebany po robocie i nie ma sił/klimatu na coś poważniejszego, po prostu trzeba zdać sobie sprawę, że po minięciu pierwszego zachwytu zacznie się zauważać mankamenty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja wsiąkłem w Maneatera - podoba mi się taki humor, sposób progresu i w sumie ogólna lekkość całości. Fajny odmóżdżacz.

Polecam jak najszybciej odblokowac "bone fins". Jak sie robi unik, to rekin robi mlynek i zadaje dmg. Łodzie z łowcami szybko padaja, a oni nie zadaja obrazen, bo podczas uniku jest sie nietykalnym :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

Fakt, ale po pewnym czasie robi się to nudne i powtarzalne.
Na początku miałem jaranko, ale później przerodziło się w czyszczenie mapy bez większego polotu.

 

Dlatego nie popełnię błędu który popełniłem przy open-worldach zeszłej generacji - olewam aktywności poboczne na rzecz wątku głównego. To niesamowicie poprawiło moje wrażenia z tego typu gier. Polecam!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja standardowo cały czas mecze multi w COD COLD WAR, a czasem z doskoku przejadę jakąś rundkę w FORZA 4 oraz pyknę dla odprężenia jakiś jeden lewelek w DOOM ETHERNAL po raz nty... 

Ostatnio przeszedłem dodatek dla GEARSÓW, bo podstawkę to na ONE X kiedyś pykłem, a od wczoraj leży mi na półce AC VALHALLA. 

Muszę go dziś oblukać w wolnej chwili. 

Czekam jeszcze na wer. pudełkową NECROMUNDA HIRED GUN i SNIPERa bo wszystko odnośnie gdzie można postrzelać lubie :-) 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem A Plague Tale: Innocence. Brakuje gier osadzonych w realiach średniowiecza, a nie będących RGP fantasy. Gameplay bazujący na elementach skradankowych i "eskortowaniu" młodszego brata, czasem urozmaicany sekwencjami ucieczek czy prostymi zagadkami. Do tego brzmi i wygląda świetnie. Optymalizacja chyba trochę kuleje bo po raz pierwszy usłyszałem głośny szum mojego Xboxa (od miesiąca mam go we wnęce pod telewizorem i chyba nie jest to dobry pomysł).

Edytowane przez Czoperrr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, maxoffe napisał:

Ja standardowo cały czas mecze multi w COD COLD WAR, a czasem z doskoku przejadę jakąś rundkę w FORZA 4 oraz pyknę dla odprężenia jakiś jeden lewelek w DOOM ETHERNAL po raz nty... 

Ostatnio przeszedłem dodatek dla GEARSÓW, bo podstawkę to na ONE X kiedyś pykłem, a od wczoraj leży mi na półce AC VALHALLA. 

Muszę go dziś oblukać w wolnej chwili. 

Czekam jeszcze na wer. pudełkową NECROMUNDA HIRED GUN i SNIPERa bo wszystko odnośnie gdzie można postrzelać lubie :-) 

A w h5 multi grałeś? Nie żebym namawiał. xd

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2021 o 08:38, lpcl napisał:

A w h5 multi grałeś? Nie żebym namawiał. xd 

Grałem ale z tego co pamiętam zaraz po premierze. 

I chyba coś mi jakoś nie pod pasowało bo nie gram, stąd domniemywam że musiało nie trafić w moje gusta. 

Ale jednak dałeś mi do myślenia, bo nie wiem już sam co mi w tym H5 nie pasiło w multi. 

Eh chyba jak znajdę chwilę to ściągnę i sprawdzę jeszcze raz. 

A nóż widelec teraz mi podejdzie :-) 

 

PS/ 

Halo5 ściągnięte nawet od bólu można pyknać w multi, zagrałem jakiś meczyk i choć dupy nie urywa to może być. W wolnej chwili może popykam trochę. 

 

Jednak wczoraj wieczorkiem koło godz. 20 przysiadłem sobie do AC VALHALLA i mówię odpalę i sprawdzę sobie tego Assasina. Pogram z godzinkę, a później zrobię parę rundek w CODa lub obejrzę coś na Netflixie... 

I jakie było moje zdziwienie jak trochę pograłem i zerknąłem na zegarek???? 

A no takie że świat Vikingow w grze wciągnął mnie na tyle że ocknąłem się prawie o 3 nad ranem :-) 

Nawet nie myślałem że już tak późno i jeszcze chciałem chwilę pograć ale robiąc sejwa rzuciła mi się w oczy na nim godzina 2:53... W pewnej chwili myślałem że godzina w konsoli się prestawiła bo to nie mozliwe, aż zerknąłem na zegarek. 

Także gierka naprawdę wypas, a broniłem się przed nią bo nie przepadałem za ostatnimi Assasinami, a teraz widzę że to był błąd. 

I tylko ze poczytałem, a bardziej pooglądałem Wasze screeny z tego tytułu i to mnie częściowo przekonało do zakupu... 

Jeśli zatem ktoś z Was, podobnie jak ja nie przepada za tą serią to szczerze polecam... 

Piękny świat (ach te zachody i wschody słońca), świetne walki, podbijanie obcych osad, eksploracja i szukanie skarbów czy różnego rodzaju dodatków, a do tego możliwość polowania na zwierzynę czyni z tej gry naprawdę kozaka który potrafi odciąć od rzeczywistości na wiele godzin :-)  

A to niewielu grom się zdarza by aż tak zupełnie odciely mnie od partyjek w CODa. 

Eh i teraz mam problem, bo gra mega mnie wciągła, a za chwilę nowy Sniper i ten Hired Gun w świecie Warrhamera, a tuż tuż także premiera nowego Ratcheta.... 

Qźwa biorę chyba na miesiąc urlop bo mi czasu zabraknie :-) 

A ktoś mówił że latem nie ma w co grać i ogólnie posucha. 

 

 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...