Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pad z niedziałającym jackiem wysłany na gwarancję 26.01., 04.02 dotarła przesyłka z nowym padem. Całość trwała 8 dni roboczych z czego większość to transport. Już następnego dnia od przyjęcia pada wysłali nowego. Bardzo fajnie działa ten serwis, jestem mile zaskoczony. Nawet nie trzeba opisywać problemu tylko wystarczy wybrać predefiniowany z listy. Jedynie szkoda, że gwarancja tego wymienionego kontrolera trwa tyle ile starego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podłączyłem zewnętrzny dysk twardy, na dysku wewnętrznym mam jeszcze sporo miejsca. Przy instalacji nowych gier z płyty (FC6, DL2) i konieczności pobrania aktualizacji gry nie chcą się instalować na dysku wewnętrznym. Domyślne miejsce instalacji to dysk zewnętrzny, w przypadku instalacji nowych gier pojawia się komunikat o konieczności instalacji na dysku wewnętrznym. Po zaakceptowaniu instalacji na wewnętrznym proces się zatrzymuje i nic się nie dzieje. W efekcie muszę instalować gry na dysku zewnętrznym a potem przerzucać je na dysk wewnętrzny. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakiś czas temu przy okazji wymiany pasty na procesorze, postanowiłem że przeczyszczę sobie alkoholem izopropropylowym pada od Xboxa, alkohol jak wiadomo nie przewodzi prądu i szybko odparowuje więc myślałem że nic się nie stanie , ale jednak zrobiło mi się jakieś spięcie na lewej gałce i sama mi szalała.

 

Odczekałem kilka dni, z nadzieją że może samo się naprawi, ale się nie naprawiło. Więc wysłałem go na gwarancje, cała procedura zajęła około tygodnia i dostałem nowego pada. Dodam jeszcze że to pad z edycji 20 lecia więc trochę się cykałem że mogą mi odesłać zwykłego, czarnego, na szczęście niepotrzebnie, bo dostałem takiego samego.

 

Także tak wygląda moja przygoda z serwisem gwarancyjnym. Lekcja na przyszłość: uważać na alkohol.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2022 o 11:25, ASX napisał:

Jakiś czas temu przy okazji wymiany pasty na procesorze, postanowiłem że przeczyszczę sobie alkoholem izopropropylowym pada od Xboxa, alkohol jak wiadomo nie przewodzi prądu i szybko odparowuje więc myślałem że nic się nie stanie , ale jednak zrobiło mi się jakieś spięcie na lewej gałce i sama mi szalała.

 

Odczekałem kilka dni, z nadzieją że może samo się naprawi, ale się nie naprawiło. Więc wysłałem go na gwarancje, cała procedura zajęła około tygodnia i dostałem nowego pada. Dodam jeszcze że to pad z edycji 20 lecia więc trochę się cykałem że mogą mi odesłać zwykłego, czarnego, na szczęście niepotrzebnie, bo dostałem takiego samego.

 

Także tak wygląda moja przygoda z serwisem gwarancyjnym. Lekcja na przyszłość: uważać na alkohol.

 

 

 

Lekcja przyjęta, no ale ja tam osobiście to wolę alkohol w gardło wlewać także pada nim nie uszkodzę :D 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kurde, Xbox zaczął czasami wchodzić na wysokie obroty. Mam go poziomo w szafce od TV, miejsca ma sporo nawet zlikwidowałem górną półkę by miał sporo powietrza - jakieś 30cm po boku, 35 u góry i 25 z tyłu. Wszystko było spoko ale kiedy jest już ciepłej w mieszkaniu (23 stopnie) to po kilku godzinach zaczął mi wczoraj głośno pracować. Nie jest to poziom PS4 bo jednak wentylator X to inna klasa ale jednak jest to zauważalne :frog:

 

Widziałem na forum, że ludzie mają swoje konsolę bardziej uuciśnięte(@blantman). Zmuszony byłem znów obrócić konsolę tak, że wylot mam centralnie na zewnątrz, wygląda to śmiesznie ale zapewnie pomoże.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Czoperrr napisał:

Kurde, Xbox zaczął czasami wchodzić na wysokie obroty. Mam go poziomo w szafce od TV, miejsca ma sporo nawet zlikwidowałem górną półkę by miał sporo powietrza - jakieś 30cm po boku, 35 u góry i 25 z tyłu. Wszystko było spoko ale kiedy jest już ciepłej w mieszkaniu (23 stopnie) to po kilku godzinach zaczął mi wczoraj głośno pracować. Nie jest to poziom PS4 bo jednak wentylator X to inna klasa ale jednak jest to zauważalne :frog:

 

Widziałem na forum, że ludzie mają swoje konsolę bardziej uuciśnięte(@blantman). Zmuszony byłem znów obrócić konsolę tak, że wylot mam centralnie na zewnątrz, wygląda to śmiesznie ale zapewnie pomoże.

Chyba pomyliłem ci się z innym użytkownikiem bo u mnie Xbox ma duuuuzo miejsca i spokojnie obok by się ps5 zmieściło 

IMG_20220521_132004.jpg

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Czoperrr napisał:

Blantman gra w same indyki 2D to mu się w szafce nie gotuje :D

oj nie oczywiście przeszedłem kilka gier z gp jak life is strange true colors (ale też wymagająca graficznie gra) czy citizen sleeper. Jednak dużo gram gierek AAA które są wymagające dla konsoli. z ostatnich 2 miesięcy przykłady. Taki Eledn Ring zdarzało się 8-9 h jednego dnia konsola cichutka i nic się nie przegrzewa. A ile ja gierek na tym już skończyłem przez 1,5 roku między innymi dzięki gp ale też kupowaniu na premiere wielu wspaniałych pozycji. 

 

222.JPG

111.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...