Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Cześć! Niedawno zakupiłem Xbox Series S oraz monitor iiyama G-Master G2530HSU Black Hawk. Od pierwszej gry jaką pobrałem, a była to FIFA 21 zauważyłem dziwny zielony cień(?)/rozmycie(?), które zostawia za sobą zawodnik. Problem ten zauważyłem też w grze Hellblade: Senua's Sacrifice tylko, że tutaj jest dużo wyraźniej dostrzegalny, ale tylko w pewnych rodzajach lokacji, takich w których barwy są zimniejsze - obraz wtedy jest mocno ziarnisty, a obiekty zostawiają za sobą właśnie takie zielonkawe rozmycie, tak jak w wyżej wspomnianej FIFIE. Co dziwne, ten problem nie występował w grze Firewatch. Grzebałem trochę w ustawieniach, próbowałem konfigurować obraz, ale nic się nie zmieniło:/ Wie ktoś o co może chodzić? Z góry dzięki i zostawiam zdjęcia moich ustawień obrazu.

 

Cytat

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam. U mnie właśnie pojawił się drift w lewym analogu w dodatkowym padzie. Pad zakupiony 3 miesiące wcześniej niż konsola i pad jest w wersji Anniversary Edition czyli przezroczysty z zielonymi wstawkami. Odsylal ktoś już takiego do serwisu i dostał spowrotem takiego samego? Bo nie wiem czy może nie reklamować na rekojmie do Neonetu najpierw. Co myślicie? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.12.2022 o 23:45, drabollo napisał:

Witam. U mnie właśnie pojawił się drift w lewym analogu w dodatkowym padzie. Pad zakupiony 3 miesiące wcześniej niż konsola i pad jest w wersji Anniversary Edition czyli przezroczysty z zielonymi wstawkami. Odsylal ktoś już takiego do serwisu i dostał spowrotem takiego samego? Bo nie wiem czy może nie reklamować na rekojmie do Neonetu najpierw. Co myślicie? 

Ja mam takiego i odsyłałem go na gwarancję. 

Bez obaw, dostaniesz z powrotem ten sam model.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś tak, że po włączeniu konsoli jest tylko czarny ekran? Konsola się włącza, TV przełącza się na instant game response, ale nie mam obrazu, na czuja mogę nawet normalnie wyłączyć konsole z pada, czyli jestem w menu, tylko że nic się nie wyświetla. Możliwe, że HDMI w konsoli zdycha? 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Wooyek napisał:

Miał ktoś tak, że po włączeniu konsoli jest tylko czarny ekran? Konsola się włącza, TV przełącza się na instant game response, ale nie mam obrazu, na czuja mogę nawet normalnie wyłączyć konsole z pada, czyli jestem w menu, tylko że nic się nie wyświetla. Możliwe, że HDMI w konsoli zdycha? 

Miałem ostatnio to samo? A jaki masz TV? Bo nie wiem czy to nie jakiś problem z TV. Ostatnio mi pomogło całkowite odłączenie wszystkiego od sieci i po włączeniu zadziałało. U mnie LG OLED.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

U mnie się to dzieje w takim razie już na dwóch HDMI, bo ciągle miałem konsole podłączoną do pierwszego HDMI, później przełączyłem na drugie HDMI i też się zdarzyło, dlatego pomyślałem, że to konsola, bo przecież nie mogę mieć dwóch HDMI w TV zjebanych, gdzie drugiego nigdy używałem. 

Odnośnik do komentarza

Na moim egzemplarzu czasem gryzie się z HDMI CEC kiedy konsola jest w trybie uśpienia. Uruchamiam konsolę ale telewizor się nie załącza i nie reaguje na pilot, muszę wtyczkę od tv wyciągać z zasilania.

Jak pamiętam że konsola jest w trybie uśpienia to włączam najpierw tv pilotem i jest ok. Tyle że od jakichś dwóch miesięcy jak xbox ma coś w kolejce do pobrania to zamiast się wyłaczyć jak jej każę przechodzi w tryb uśpienia do momentu zakończenia pobierania, co u mnie może trwać długimi godzinami, i jest klops.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam problem z series s. Konsolę kupiłem używaną i już raz musiałem dać ją do serwisu ponieważ nie reagowała na nic, w serwisie powiedzieli mi że ją zresetowali i nie trzeba nic wymieniać 

i dziś miałem taką samą sytuację że konsola się wyłączyła podczas grania. Dodam że od momentu naprawy przez serwis minął miesiąc.

teraz przychodzi pytanie co powoduje psucie się sprzętu? 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...