Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj testowwlem moj nowy zakup czyli Arctisy 7x. Skorzystałem z ostatniej promocji na DTS, a Atmos’a mam juz od dluzszego czasu. I tak jak sluchawki dzialaja przecudnie na performance w zakladce Game tak musze jeszcze sprawdzic o co chodzi z tymi calymi usteieniami na lapku. Mowia, ze z wlasnymi ustawieniami sluchawki wyja jeszcze lepiej. 
Prawda to? Performance nie jest top topów? A moze ustwic swoje 3 customy? 
 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie nowego headsetu M$. Kupiłem na prezent dla syna i jest to bardzo udany zakup. Headset działa z xonex plus jednocześnie telefon albo laptop i wszystko chodzi super, zero opóźnień nawet przy włączonym DA, bardzo dobra jakość dźwięku z solidnym basem według mnie lepszym niz ss7x. Bardzo udana konstrukcja, są lekkie i dobrze leżą na głowie małej czy dużej bardzo intuicyjnie rozłożone sterowanie, generalnie same plusy i za te pieniądze produkt godny polecenia 

Odnośnik do komentarza
On 4/1/2021 at 11:18 AM, Soul said:

Ja teraz przeszedłem z Cloud II na właśnie nowe słuchawki od MS różnica jest ogromna, grają dużo lepiej głośniej gram w nowego CODa i jest bajka i to, że nie ma sticka na USB tylko łączą się jak pad i jest moim zdaniem mega rozwiązaniem :) 

 

22 hours ago, Absolem said:

Odnośnie nowego headsetu M$. Kupiłem na prezent dla syna i jest to bardzo udany zakup. Headset działa z xonex plus jednocześnie telefon albo laptop i wszystko chodzi super, zero opóźnień nawet przy włączonym DA, bardzo dobra jakość dźwięku z solidnym basem według mnie lepszym niz ss7x. Bardzo udana konstrukcja, są lekkie i dobrze leżą na głowie małej czy dużej bardzo intuicyjnie rozłożone sterowanie, generalnie same plusy i za te pieniądze produkt godny polecenia 



+1 do powyższych wypowiedzi, posiadam headset MS i oprócz konsoli używam z TV głownie netflix, YT oraz laptop. Zero laga. dziwęk dobry. Jedynie co denerwuje to brak desynchronizacji z konoslą i za każdym razem jak uruchamiasz headset to włącza się konsola. Nie mam prównania z innymi headsetami bezprzewodowymi ale w tych pieniądzach ja jestem zadowolony i mogę polecić. 

Odnośnik do komentarza

Gdyby ktoś chciał zakupić nowe słuchawki od MS to aktualnie w Media Markt są za 418 zł zawsze to troszeczkę taniej .

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-sluchawkowy-microsoft-xbox-wireless-headset?utm_campaign=tradedoubler&utm_source=tradedoubler&utm_medium=affiliate&utm_content=lowcygier.pl+PL&utm_term=MMGeneral

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A mi się wydaje, że były po 700, a że był popyt i mała dostępność podnieśli na 800. Sam kupiłem za bodajże 719 ( po zniżce pracowniczej kumpla w media) i się cieszyłem, że prawie jak początkowa cena sugerowana.

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, BatataPl napisał:

Gdyby ktoś chciał zakupić nowe słuchawki od MS to aktualnie w Media Markt są za 418 zł zawsze to troszeczkę taniej .

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-sluchawkowy-microsoft-xbox-wireless-headset?utm_campaign=tradedoubler&utm_source=tradedoubler&utm_medium=affiliate&utm_content=lowcygier.pl+PL&utm_term=MMGeneral

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

no i cyk wszystko wyprzedane a moje zamówienie anulowane xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...