Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Tony 2 :wub: Kiedy to było? 20 lat temu? Na PC jakieś karkołomne próby grania, na klawiaturze chyba. Godzinami się zagrywałem. 

Ostatnio grałem z kumplem na jego kopii na PS4. 

Wróciłbym do łamania swojego zawodnika na wszystkim i na wszelkie możliwe sposoby, bo z tym kojarzy mi się seria THPS. 

neck-stand.jpeg.aa76e1cab81bfc00bb699ecaa53b78d1.jpeg

Mam nadzieję że mem ok, bo to mój styl ;)

 

Jestem najpierw zielony, więc preferuję wersję X1, jednak jak będzie brakować chętnych to można mnie przerzucić do koszyczka niebieskich ;)

Edytowane przez marbel007
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, oFi napisał:

Nie biorę udziału bo moja nostalgia zaczyna się z częścią trzecią :kojima:

I tak bym Cię prawdopodobnie nie dopuścił, bo na tym memie to nie jest tailslide, więc od razu widać, że fotomontaż. Tailslide robi się, jak sama nazwa wskasuje, na tyle (ogonie) dechy. Porażająca ignorancja.

 

Dla przypomnienia - dopuszczonych użytkowników oznaczam reakcją "Dzięki", choć z racji ograniczenia w puli moich reakcji odbywa się to z opóźnieniem, więc cierpliwości. Generalnie ma to być tylko potwierdzenie dla Was, że przyjąłem zgłoszenie.

 

1630250612464.jpg.992e7dfc7fd32e325e74661f32966c9c.jpg

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.08.2021 o 16:14, second napisał:

Nie biorę udziału, bo grę mam od premiery i gram do tej pory 

5b1a838ed5af1.thumb.png.8d17ffcc3474a57bde82d4dd530e1217.png

 

Trochę niepełnosprawna wersja zdarzeń. Poniżej pełna fabuła.

sub-buzz-19060-1537308893-1.png

 

th.jpg.2bcd5f0f807d0762afdb719bd539c019.jpg

Tymczasem XM. poprosił, aby mu zarezerwować w puli bonusowej L.A. Noire, więc fant wypada z listy. Jeśli ktoś uzależniał swój udział w obecnej edycji od tego bonusu to zapraszam do wyjścia.

Edytowane przez Kmiot
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zamykam listę. Przydział miejsc wygląda dość prosto.

Większość była zainteresowana wersją PS4. Do tej grupy trafiają:

@suteq @BRY@N @łom @Ma_niek @baniek @kotlet_schabowy @eloszki @zagul

 

Na wersję z X1 zdecydowali się tylko:

@marbel007 @Kosmos

 

Pozostałym czterem Panom było to obojętne, więc rachunek jest prosty - wszyscy trafiają do drużyny zielonej.

@Pupcio @Moldar @creatinfreak @MYSZa7 - bierzecie udział w losowaniu o wersję na X1. Zaleta jest taka, że szanse na wygraną są tam odrobinę większe.

 

To jest ten czas na ewentualną zmianę drużyny, rezygnację czy pertraktacje. Powiedzmy, że do północy macie czas.

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...