Skocz do zawartości

Właśnie porzuciłem...


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie porzucilem doom 3. Nie skonczylem go na xboxie na premiere bo byl dla mnie zbyt straszny i nie moglem w to grac.

 

Tym razem taki straszny nie byl. Autocelowanka ani wspomagania brak wiec przypomnialy sie pieknie czasy medal oh honor i ustawianie celownika na wysokosci lba i latanie w lewo i prawo. No i niesamowity korytarz. Co w sumie mi sie podobalo. Niby brak mapy, niby podobne te lokacje a i tak sie nie da zgubic. No i okej. Fajnie sie gralo nawet. 

 

No i sie wpierdo.lil jakis zjebany bug i winda nie chce zjechac w pewnym momencie. Ogladalem filmiki dwa razy. Robie wszystko jak nalezy. 

 

Poszukalem troche i pisza o tym bugu. No troche slabe 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cyber Shadow

 

Byłem zachwycony The Messenger, którego ukończyłem z przyjemnością, więc czym prędzej chciałem zacząć przygodę z podobną grą. Wybór padł na Cyber Shadow no i po zachęcającym początku szybko zapał mi minął. Wolniejsze tempo, mniejsza różnorodność gameplayu i generyczne miejscówki mnie zniechęciły. Po prostu wszystko tutaj jest półkę niżej niż w The Messenger. Grałem w wersji PC, która miała też problemy techniczne (dziwne slowdowny). Gra przez kilka miesięcy leżała na dysku i podchodziłem do niej kilka razy z przerwami, ale ostatecznie odpuszczam. Może kiedy indziej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

UFC 4 - strasznie zamulona rozgrywka, do tego przesadnie zamotane sterowanie (każdy przycisk L/R robi jakieś modyfikatory i można je jeszcze łączyć, kto to wymyślił...) dodatkowo przy każdym odpaleniu trzeba oglądać intro. Szkoda czasu.

Dirt 5 - gdyby nie ta kolorystyka to może bym trochę pograł, ale te przejaskrawione kolory i wieśniacki 'klimat' odrzuciły mnie tak samo jak od OnRusha. Mam nadzieję że to była porażka sprzedażowa i dawne Evolution Studios powróci do tego co robiło za czasów DriveCluba i dwóch pierwszych MotorStormów bo to co ostatnio prezentują to jest jakiś żart, szczególnie pod względem modelu jazdy i designu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

UFC 4 - strasznie zamulona rozgrywka, do tego przesadnie zamotane sterowanie (każdy przycisk L/R robi jakieś modyfikatory i można je jeszcze łączyć, kto to wymyślił...) dodatkowo przy każdym odpaleniu trzeba oglądać intro. Szkoda czasu.

 

 

a, to można olać

 

Eh, Fight Night to miał dopiero sterowanie cymesik, tęsknię za tą serią. :( 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Rez Infinite - dałem tej grze 3 szanse, w tym raz na PS VR i kompletnie nie czaję dobrych opinii na temat tej 'gry'. Strzelanina to to jest cienka, gra rytmiczna tym bardziej, specyficzna muzyka która kompletnie nie trafia w mój gust. Tytuł który jest kultowy chyba tylko dla tego że wygląda oryginalnie. Przy Boom Boom Rocket to to nawet nie stało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja z Goga porzuciłem Still Life 2 Klasyk przygodówkę.
Wszystko fajnie szło, sprawa porwania reporterki idzie do przodu, a tu zonk. Jakiś bug z kolejnością wyboru wątków i nie mogę dalej ruszyć. Dałem sobie spokój. Niestety, ale to nie już 1, która mi się klimatem bardziej podobała. A tak chciałem sobie ograć klasyki, które mnie ominęły.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

PREY- to moglaby byc gra w moim top 10 ale w pewnym momencie... przerosl mnie cholera poziom trudnosci. Od pewnego momentu( ogrody botaniczne) brakuje maszyn do wytwarzania amunicji, ja sie ze wszystkiego wystrzelalem, pojawiaja mi sie mocarne mimy... üierdole to

Nie mam juz skad wziasc sprzetu do walki,leczenia, psi

Nie wiem jak ci ktorzy ja ukonczyli zrobili to ale gratuluje

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, triboy napisał:

Tak, jedyna bolączka tego tytułu - loadingi.

i 30 fpsów na konsolach

 

sam z początku odbiłem się od tej gry przez laga w sterowaniu (który wynikał wlaśnie z 30 klatek), ale jakiś czas temu wróciłem na XSX i na obecnej generacji w 60 klatkach i z błyskawicznymi loadingami grało się cymesik

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, okens said:

PREY- to moglaby byc gra w moim top 10 ale w pewnym momencie... przerosl mnie cholera poziom trudnosci. Od pewnego momentu( ogrody botaniczne) brakuje maszyn do wytwarzania amunicji, ja sie ze wszystkiego wystrzelalem, pojawiaja mi sie mocarne mimy... üierdole to

Nie mam juz skad wziasc sprzetu do walki,leczenia, psi

Nie wiem jak ci ktorzy ja ukonczyli zrobili to ale gratuluje

Miałem też taki moment słabości. Uspokój się, pomyśl, rozłóż dobrze skille. Ta gra ma dość wysok próg wejścia, ale potem wsiąknąłem i żałowałem, że już koniec.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.05.2022 o 13:51, ASX napisał:

no nie mają szczęścia chłopaki, robią dobre/bardzo dobre gierki ale ich gierki nie sprzedają się najlepiej, delikatnie mówiąc. Przydałby im się jakiś hicior i tego serdecznie im życzę.


Dla mnie każda ich gierka to jest hicior, tyle że niestety nie sprzedażowy - jedno z moich ulubionych studiów, choć musze przyznać, że w tego Redfalla uwierzę, jak sam zagram, bo wciąż podchodzę sceptycznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.