Skocz do zawartości

Abandoned


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna dobra rzecz może wyniknąć z tego jeśli to scam, dzięki rozgłosowi raczej nikt już nie będzie chciał z nim podejmować współpracy, no chyba że kolejne 'projekty' będą sygnowane innym nazwiskiem. Ta tabelka wygląda trochę jak to co robi PlayWay z setkami symulatorów, wrzucają na Steama zapowiedzi ze screenshotami i trailerami z dupy bez nawet kawałka gry żeby tylko zobaczyć czy jest zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Redmitsu napisał:

Tylko ze dziwi mnie w takim razie ze każdy dał się ponieść hajpowi i uwierzył w ten scam, sam yoshida, kojima itp 

w takim razie Hasanowi trzeba przyznać ze jest dobry w tym co robi :)

w którym miejscu Yoshida i/lub Kojima dali wyraz temu że uwierzyli Hasanowi? poproszę jakiś dowód, wypowiedź, wywiad cokolwiek 

 

bo wydaje mi się że ani jeden ani drugi nigdy oficjalnie nie wypowiedzieli się na temat Abandoned. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie pokazuje to jedynie, że ludzie są potężnie spragnieni nowego Silent Hilla.

 

W psychologii jest termin opisujący sytuację w której ludzie tak bardzo potrafią przekonać się do własnego zdania czy uwierzyć tak mocno, że wydaje im się, że widzą np. twarze świętych, ale za Chiny Ludowe nie pamiętam jak się to nazywa. :dunno: 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ASX napisał:

 No to czekamy, jeśli to faktycznie Silent Hill od Kojimy to jestem gotów przeprosić tych z których się śmiałem, posypać głowę popiołem i skasować swoje konto :)

 

O shhhit asax, posyp głowę. Megatona.

 

Tak zupełnie serio, ciekawie się czyta o ludziach którzy doszukują się wskazówek w dźwiękach wydawanych przez konsole. Był kiedyś taki japoński jutuber co wąchał PS, może to on xD

iaksfgtmvre71.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, RoL napisał:

Jeszcze lepiej xD

3 minuty temu, zloto napisał:

 

O shhhit asax, posyp głowę. Megatona.

 

Tak zupełnie serio, ciekawie się czyta o ludziach którzy doszukują się wskazówek w dźwiękach wydawanych przez konsole. Był kiedyś taki japoński jutuber co wąchał PS, może to on xD

iaksfgtmvre71.jpg

Tylko nie to:pechowiec:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...