Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Grafikę? przeciez gameplay ze starfilda wyglądał jak jakis pastgen, do tego działał w 10 fpsach, a animacje przeciwników i gunplay to już w ogóle najlepiej przemilczeć...

Albo gra zaliczy jeszcze pare przesunięć, albo spodziewam się noty na poziomie Fallouta 76.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Czoperrr napisał:

Starfield będzie hitem na miarę Skyrim nie ma co do tego wątpliwości, ale sam nie uciągnie Xboxa.

na szczęście będzie mieć jeszcze Forze Motorosport i Redfalla do pomocy :lapka:

 

co do grafiki, to poza problemami frameratem (mam nadzieje że poradzą sobie z tym do premiery ) i drewnianymi typowymi dla Bethesdy animacjami, nie za bardzo jest się do czego przyczepić. Wygląda elegancko tak jak powinien prezentować się Skyrim w kosmosie

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś lubi gry bethesdy to pewnie będzie się dobrze bawił mimo klasycznego działania gry jak gówno i techonlogicznego zacofania. Ja jak usłyszałem o 1000 planet to przypomniały mi się setki tych samych jaskiń ze skyrima i zrobiło mi się niedobrze więc chyba sobie odpuszcze bo jakimś fanem sf to ja nie jestem ale mam nadzieje że będzie fajna giereczka

Odnośnik do komentarza

Giereczka będzie nawet bardzo fajna, f3 i f4 tez uważam za dobre gry w których spędziłem sporo czasu - mimo nie nadzwyczajnej oprawy. Mam natomiast cholerne obawy o techniczna stronę i pewnie to będzie casus w którym na premiere nie wjedzie albo się kupi GP za 4 pln i sprawdzi żeby stwierdzić czy czekać czy grać.

No i jakiś VATS bym chciał bo to strzelanie jak w shooterach nigdy mi w w/w grach nie pasowało i lubiłem ten pseudo turowy styl walki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie również podobał się Fallout 3/4. Nawet pomimo faktu, że technologicznie i (co gorsza) fabularnie nie zachwycał. Zgodzę się też z tym, że odmiana systemu V.A.T.S. przydałaby się w Starfield. Nic to. Czekam. Raczej bez szans, by powtórzyć fenomen takiego Skyrim, ale może być bardzo dobrze. Tego życzmy grze. I oby w dniu premiery była dopracowana najlepiej jak to tylko możliwe. Wiadomo jak to u nich z tym bywa. :unknown:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie widziałem tam nic czego by Xbox nie uciągnał. Po prostu znowu kuleje optymalizacja silnika Bethesdy, nie jest to pierwszy taki przypadek. Plotki co do tgo, że "engine is a mess" wczoraj się potwierdziły. Z potytywów - Skyrim po początkowych problemach działał całkiem znośnie na PS3 to Xbox z Starfield także sobie poradzi. Nie wiem natomiast jak to będzie z Series S...

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Czoperrr napisał:

Nie widziałem tam nic czego by Xbox nie uciągnał. Po prostu znowu kuleje optymalizacja silnika Bethesdy, nie jest to pierwszy taki przypadek. Plotki co do tgo, że "engine is a mess" wczoraj się potwierdziły. Z potytywów - Skyrim po początkowych problemach działał całkiem znośnie na PS3 to Xbox z Starfield także sobie poradzi. Nie wiem natomiast jak to będzie z Series S...

 

1440p60 na Series X

1080p30 na Series S

 

Tak to widzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...