Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Patologią, może nawet nie Decka, chociaż ona mocno decka dotyka, są te wszystkie loadery i weryfikacje online. Odpalam Mass Effect? Zaloguj się do EA cośtam. GTA? To samo, logowanie gdzieśtam. Ciągle dociągają się jakieś pliki 50-100 mega, ciągle coś się dzieje. Mam teraz 20 min do rozpoczęcia roboty, chciałem pyknąć w GTA V i dupa. Gra się uruchomiła, powiadomiła, że jestem offline i się wyłącza. Musiałem udostępnić neta z telefonu, pobrał się jakiś plik 80 mega i gra się odpala. Z 20 min zrobiło się 10. Chore

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, iluck85 napisał:

@drozdu7 i co zaważyło na decyzji? 

W sumie kilka rzeczy. 

Po pierwsze to to że mam w domu dwie duże konsole i jak znam siebie to te duże gry raczej zawsze bym wybierał na Xboxie lub Ps5. Tak myślę, chociaż granie przenośne nieraz już mnie pozytywnie zaskoczyło taką wczuwka nie gorszą niż na stacjonarkach.

Po drugie SD od początku wydawał mi się taki konsolowy w pewnym sensie, jak by to ująć hmm spersonalizowany? Z tymi wtyczkami, emudeckiem itp.

A po trzecie to cena, bo wyrwałem kilkumiesięczną używkę. Myślami też już wybiegam do przodu do premiery nowego Nintendo które obiecałem sobie na premierę ;)

 

Mam nadzieję na miło spędzony czas ze Steam Deckiem

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Homelander napisał:

Patologią, może nawet nie Decka, chociaż ona mocno decka dotyka, są te wszystkie loadery i weryfikacje online. Odpalam Mass Effect? Zaloguj się do EA cośtam. GTA? To samo, logowanie gdzieśtam. Ciągle dociągają się jakieś pliki 50-100 mega, ciągle coś się dzieje. Mam teraz 20 min do rozpoczęcia roboty, chciałem pyknąć w GTA V i dupa. Gra się uruchomiła, powiadomiła, że jestem offline i się wyłącza. Musiałem udostępnić neta z telefonu, pobrał się jakiś plik 80 mega i gra się odpala. Z 20 min zrobiło się 10. Chore

 

 

I tu na białym koniu wjeżdża arbenic. Polecam, kosztuję grosze, a odpalasz i grasz. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, suCCHy96 napisał:

Panowie jeśli ktoś chciałby pograć w gry z PS3 które nie działały lub działały bardzo słabo poprzez Emudeck to polecam wam ten poradnik: https://youtu.be/6mYFbsNW2TE?si=vJt1OYEelzwJ5FMT

 

 

 

Ale on przecież w tym filmie nic nie mówi o optymalizacyjnych ustawieniach opcji emulatora, więc przy problematycznych grach i tak trzeba kombinować i szukać i nie ma znaczenia czy odpalasz je z emudecka czy ze standalone, to ten sam emulator. To po prostu zwykły film jak skonfigurować PS3 do działania na decku i w tej kwestii jest poprawny.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, maciucha napisał:

Tak. Zwłaszcza w gta 5 i mass effecta.

 

Ja decka odpalam offline i podłączam do sieci tylko jak chce wysłać save na chmurę.


Tak, greg odpala GTA kwadrans przed robotą :) 

W tym konkretnym przypadku popierdółka arbenic sprawdzi się idealnie.

I dla mnie lepiej taki Golden Sun wygląda, bo na większym ekranie już jest lekki meh. 
Te stare gierki to arbenic cudo.Psx w górę Pocket PC. 

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, drozdu7 said:

W sumie kilka rzeczy. 

Po pierwsze to to że mam w domu dwie duże konsole i jak znam siebie to te duże gry raczej zawsze bym wybierał na Xboxie lub Ps5. Tak myślę, chociaż granie przenośne nieraz już mnie pozytywnie zaskoczyło taką wczuwka nie gorszą niż na stacjonarkach.

Po drugie SD od początku wydawał mi się taki konsolowy w pewnym sensie, jak by to ująć hmm spersonalizowany? Z tymi wtyczkami, emudeckiem itp.

A po trzecie to cena, bo wyrwałem kilkumiesięczną używkę. Myślami też już wybiegam do przodu do premiery nowego Nintendo które obiecałem sobie na premierę ;)

 

Mam nadzieję na miło spędzony czas ze Steam Deckiem

 

 

 

Z Deckiem mam ten problem, że on bardzo stara się być konsolowy i w większości czasu mu wychodzi. Ale czasem wjeżdża jakaś bzdura typu weryfikacja online gierki, durny loader, wybieranie protona, czy wyjazd do menu i ta iluzja konsolowości znika. Nic wielkiego, ale czasem potrafi zirytować. Natomiast przez ogromną większość czasu to absolutnie fantastyczny sprzęt

1 minute ago, iluck85 said:


Tak, greg odpala GTA kwadrans przed robotą :) 

W tym konkretnym przypadku popierdółka arbenic sprawdzi się idealnie.

I dla mnie lepiej taki Golden Sun wygląda, bo na większym ekranie już jest lekki meh. 
Te stare gierki to arbenic cudo.Psx w górę Pocket PC. 

 

Jak będę chciał odpalić Ambernica to odpalę Ambernica. Jak będę chciał odpalić Zeldę to odpalę Zeldę. Ale w tym wypadku chciałem odpalić GTA i przejść sobie prolog

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, iluck85 napisał:


Tak, greg odpala GTA kwadrans przed robotą :) 

W tym konkretnym przypadku popierdółka arbenic sprawdzi się idealnie.

I dla mnie lepiej taki Golden Sun wygląda, bo na większym ekranie już jest lekki meh. 
Te stare gierki to arbenic cudo.Psx w górę Pocket PC. 

Przecież sam pisał że odpala gta kwadrans przed robota XD

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, maciucha napisał:

Przecież sam pisał że odpala gta kwadrans przed robota XD

 

Tak, dlatego dla mnie takie odpalanie mija się z celem. To tak jakbym Zelde BOTW miał odpalić na kwadrans. No niby można i jakiś Shrine zaliczyć, ale zero wczuwy bym miał. Mnie to dziwi akurat, ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Just now, iluck85 said:

 

Tak, dlatego dla mnie takie odpalanie mija się z celem. To tak jakbym Zelde BOTW miał odpalić na kwadrans. No niby można i jakiś Shrine zaliczyć, ale zero wczuwy bym miał. Mnie to dziwi akurat, ale co kto lubi.

 

No ale właśnie po to mam handhelda. Mam parenaście czy paredziesiąt minut i mogę popykać. Wiadomo, że nie odpalę tak The Last of Us, Uncharted czy Gearsów. Ale Wiedźmin, Zelda czy GTA właśnie? Idealnie nadają się te gry i do długich sesji i do krótkich posiedzeń. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z racji świąt i rozgrzebanego Dead Island 2 na XsX nie było kiedy na dłużej przysiąść. Dopiero wczoraj pograłem trochę.

Bardzo fajnie się na tym pyka. Nie miałem konta na Steamie i pierwszym zakupem byl Max Payne 3 na promce. Oczywiście musiałem założyć tego Rockstar Launcher ;) ale samo granie miodzio, ustawienia wysokie i 60 FPS. W porównaniu do wersji na Xboxie wszystko ostre.

Później kupiłem sobie Inscryption bo już wcześniej czytałem sporo dobrego o tej grze. No i faktycznie coś w sobie ma, chociaż po prawie dwóch godzinach nie mam pojęcia o co w niej chodzi ;)

 

Żałuję że akurat ominęła mnie ta wyprzedaż, a nie ukrywam że chce na Steamie też kupować w dość przystępnych cenach.

 

Trochę się ogarnę to będę chciał tego Emudecka sprawdzić. Ale do tego chyba potrzebny dysk z wejściem usbc, z tego co widzę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...