Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Basior napisał:

Ogólnie poleca ktoś coś z obecnej wyprzedaży? Najelpiej idory, takie co jeszcze ich na konsolach nie ma

Część jest też z konsol ale wszystko co tu wymieniają działa super na decku

 

https://steamdeckhq.com/news/spring-sale-2024-steam-deck-recommendations-1/

https://steamdeckhq.com/news/spring-sale-2024-steam-deck-recommendations-2/

Edytowane przez Daffy
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Witam :].

 

Posiadam konsole podpiętą pod TV przez stację dokującą Anker. Sparowałem słuchawki z mikrofonem z konsolką, ale efekt jest taki, że zarówno odgłosy z gry, jak i rozmowy słyszę przez słuchawki. Jak zrobić żeby było jak na konsoli, tj. odgłosy z gry na TV, a rozmowy w słuchawkach? Zakładam, że da się tak zrobić, bo inaczej po co w ogóle byłby chat skoro nakłada się na dźwięk z gry?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie Chrono Cross i niby veryfied ale ekran tytułowy to czarna plama i wybieranie na oślep . Dodatkowo nie widzę moda na 60 klatek w czasie eksploracji, a byłem święcie przekonany że wersja na PC chodzi całkowicie w takim klatkarzu. No nic, chyba zwrócę.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Daffy napisał:

Wg neta proton experimental działa, a patch na pc z 60fps z tego co kojarzę dotyczył tylko walk

 

Sprawdziłem experimental jak i 6 innych. W każdym przypadku braku obrazu po odpaleniu gry i trzeba na oślep wybierać.

 

Natomiast co do patcha to 60 klatek dodał też na konsolach. Kupiłem specjalnie na Decku by mieć również podczas eksploracji. Okazuje się, że mod działał z wersją sprzed patcha.

 

Jebać to. Kupię sobie na Xboxie jak będzie znowu promka. Leci zwrot.

Odnośnik do komentarza

Dodajmy że kolejna z dużych premier tygodnia czyli DD2 na decku na open worldzie chodzi w 15fps czyli raczej możemy przyjąć, że można ją dopisać do listy gier przerastających decka bo za chuja tego devi patchami nie wyciągną.

 

Btw ciekawy przypadek ogólnie bo dotychczas RE engine radził sobie świetnie ale wyjście na grę z otwartym światem niesamowicie obciążyło silnik.

Odnośnik do komentarza

Ja mam decka od listopada i jestem naprawdę zadowolony, sprzęcik jest rewelacyjny. Ale trochę nie podoba mi się jakość wykonania, na początku jak niektórzy może kojarzą spadła mi sprężynka z RT, niby ją nałożyłem i działa ok, ale i tak odczucie nacisku jest troszkę inne, niż w przypadku LT. Ostatnio prawy drążek zaczął mi jakoś ocierać przy wygięciu do dołu. I znowu niby nic strasznego, ale jednak przeszkadza, bo czasem jest wyczuwalny leciutki opór przy ruszaniu drążkiem. I ostatnia rzecz to, że plastikowa obudowa przy wyświetlaczu nie jest spasowana na sztywno, można było zastosować jakąś gumę czy inny materiał, żeby plastik nie trzeszczał i się nie wyginał. I żeby nie było, że ja z tym deckiem niewiadomo co robię, to używam go tylko w domu i w pracy. Zawsze po skończeniu sesji ląduje w etui, nikt go nie używa oprócz mnie i generalnie dbam o niego. Może mi się trafił jakiś lekko felerny egzemplarz, a może za taką cenę nie ma co wymagać jakości. Chciałbym zobaczyć jak to jest u konkurencji, czy nintendo albo asus też mają takie materiały kiepskiej jakości. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...