Jump to content

Alan Wake Remastered


Figuś

Recommended Posts

  • 2 months later...
54 minuty temu, Il Brutto napisał:

Mogliby od razu dac American Nightmare bo z tego co pamietam to byla oddzielna gierka a nie zadne DLC, ale fajnie sie tam strzelalo nawet.

To jest kontynuacja historii z podstawki. Mieli robić normalny sequel ale wydawcy się nie zgodzili. Teraz kiedy prawa do marki wróciły do nich zrobią w końcu po swojemu.

Link to comment

Dokładnie trzy razy, budżetowy zabieg, ale fabularnie jest wytłumaczone. Najsłabsza gra Remedy(nie grałem w te samochodziki Death Rally), no ale jako przedstawiciel cyfrówek z Xbox Arcade jest spoko, do tego skojarzenie z Hellblade - tak ja tutaj twórcy nazywają grę indie AAA, tak Remedy zrobili to dużo wcześniej, bo gra wygląda bardzo dobrze mimo budżetu. Do tego wybitna kreacja live action

Spoiler

mr. zgrzyta

i znowu dojebana muzyka i kawałki.

Spoiler

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Cytat

Alan Wake Remastered is the original experience you fell in love with all those years ago. We did not want to change that. But the visuals all around, including the character model of Alan Wake himself and the cinematics, have been updated and improved with some choice next-generation upgrades.

 

Link to comment

jeśli moderacja uzna że nowy temat nie jest potrzebny to ofc mozna przerzucić,

 

z tego co rozumiem to będzie coś pomiędzy remasterem (stary kod źródłowy) a rimejkiem (nowy silnik, nexgenowe ficzery czyli pewnie ray-tracing). Ciężko ocenić

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.