Skocz do zawartości

Alan Wake Remastered


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że zatwardziali niebiescy będą mogli ograć jedną z najlepszych (dla mnie chyba najlepszą) gier na 360tkę, z DUSZĄ. Przeszedłem ją 3 razy, ale zawieruszyło mi się pudełko, a ostatni raz pękał wersja z GPU.

Tak więc kupię do kolekcji i aby wspomóc tego zajebiście stylowego deva, aby czasami nie przerzucili się na multi loot gassy.

 

Co do dwójeczki to nie wiem co bym się musiało stać abym nie wziął day 1. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, ASX napisał:

masz rację, ten remastero to bardzo fajny wstęp i  okazja by zapoznać się z historią Alana przed dwójką, która wiadomo że powstaje ale jest to tajemnica poliszynela. 

 

Ja pisałem tylko ze swojej perspektywy, osoby która grała w 2010 r. w oryginał że mnie ten remaster ze względu na nikły zakres zmian w nowej nie przekonuje do wydania na nowo pieniędzy. 

Myśle, że zakres zmian jak na Remaster nienajgorszy, wręcz dość standardowy. Poprawione modele postaci, rozdzialka, klatkaz, ray tracing. Będzie git. Zaskakująca cena jak na nowe wydanie w dzisiejszych czasach. Grałem 10 lat temu, ogram z duża przyjemnością jeszcze raz na PS5. 
 

Szkoda, że American Nightmare został pominięty, a z tego co pamietam jest przecież kanoniczny?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figuś napisał:

Według sklepów przy wersjach pudełkowych będą PL napisy, w PSS faktycznie brak takiego info co jest dziwne. Na marketplace Xboxa PL napisy też są wymienione czyli na 99.9% w wersji PSS też będą.

Zazwyczaj na store info o napisach pojawia się po premierze gry. Pewnie przy innych grach w preorderze też nie ma podanych języków.

Odnośnik do komentarza

Jak lubię Alana Wake i potrafię wracać do gry raz na rok/dwa/trzy lata tak tutaj czuję się zawiedziony. Nie mam już wersji na x360 ale kupiłem na PC, gdzie ostatnio w tą wersję grałem. Całkiem dobrze to wyglądało, a gra jak dla mnie nadrabiała klimatem. Nie wiem czy macie tego świadomość ale Remedy chce za (wydawało by się) atrakcyjną cenę sprzedać nam jeszcze raz tą samą grę z najnowszym patchem. Przynajmniej ja to tak widzę po tym co wyczytałem w tym temacie. Mają z tego tytułu drugiego minusa po ich pomyśle aby należało jeszcze raz kupić Control (tym razem w wersji Ultimate) aby cieszyć się możliwościami next genów. Słabe to. Zdanie zmienię jak dodadzą możliwość ściągnięcia darmowego patcha na PC, który podciągnie grę do tej wersji. Ewentualnie jak dadzą do PS+ ;) Może też być GP ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...