Skocz do zawartości

Alan Wake Remastered


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Mam nadzieję, że to badanie gruntu przed potencjalną dwójką. Remedy jest ostatnio na fali, więc warto iść za ciosem i kminić nad sequelem tego sztosa.

 

Myśle, że nie tyle kminią sequel, co już aktywnie nad nim pracują. ;) 

 

W pełni finansowany przez Epic Games (tak jak ten remaster).

 

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
Cytat

Remedy Entertainment, developer of record-breaking Control, nominated for 11 BAFTA® Games Awards and recipient of over 20 “Game of the Year” awards, has signed with Epic Games to publish Remedy’s next two unannounced video games. The games are part of Epic Games’ new, developer-first publishing effort, giving full creative freedom and IP ownership to its development partners.

The first project is Remedy’s most ambitious one yet, an AAA multi-platform game already in pre-production. The second is a new, smaller-scale project set in the same franchise. Both games are being developed on Remedy’s proprietary, state-of-the-art Northlight game engine and tools.

 

;)

 

Już w marcu Jeff Grubb (tak, wiem, niektórzy mają na niego alergie :D ) w swoim podcaście mówił, że Remedy rozpoczęło pracę nad sequelem Alana.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Sep napisał:

Jedna z gier którą zawsze chciałem sprawdzić i zazdrościłem że jest na xboxie. No to teraz będzie okazja wreszcie to nadrobić :)

Ja miałem okazję sprawdzić, ale zdążyłem przejść tylko ok 1/3 gry, bo musiałem oddać koledze. Nie była to moja ulubiona gra na 360, ale z chęcią był ją przeszedł w odpicowanej oprawie.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra nowina.

Od zawsze chciałem w to szarpnąć - mam nawet oryginalną grę - wersja na 360e,  i już bym nawet odpalał na łoniaczku jednak te black crashe w lasku jakoś skutecznie mnie blokowały od tego zamiaru.

Teraz natomiast oddadzą nam w łapy remastera, który mam nadzieję, będzie śmigał jak ta lala i wreszcie ogram tego sztosa jak należy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...