Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wyczuwam mocny recykling boss fightów :lul:

W sensie po trofeach widać, że jest tam dużo unikalnych fabularnych (nie czytałem nazw itp. tylko ich ilość) Ale typ z oponą na głowie, albo piłą zamiast mordy będzie się chyba pojawiał dość często jako sub bossy itp xd

 

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Akurat trend tego, że o grze się więcej mówi przed niż po to klasyka forumka i i tak się żyje w tej kurwie - branżuni. Zwłaszcza jak głupio przyznać potem przed sobą i innymi, że w sumie to po premierze coś okazuje się faktycznym średniakiem.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Ty z kolei przeginasz w drugą stronę i CW za mocno Ci ostatnio wchodzi - wróć do rzeczywistości, odpal demko, przejdź i później z pełną premedytacją pisz, że to średniak.
Chyba, że tak bardzo przeszkadza Ci, że to w sumie kolejny soulslike, tyle że w slasherowatym wdzianku, ale wtedy - po co pisać smuty i rozdawać chujowe reakcje w temacie gierki, której gatunek wybitnie Ci nie leży?:dunno:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Branżunia, branżuniom, ale latanie i plucie jadem w temacie i po za nim na temat gry, która się nie podoba to już wyższy poziom upośledzenia umysłowego vide Paolo de Oszołom.

To w ogóle nie symptom trzasku dupy, to normalne, że wszysycy wbijają do tematów o grach, które im nie siedzą i darcie japy 'przestańcie się dobrze bawić', tak trzeba, gitówa wtedy xDD

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Wredny napisał:

Ty z kolei przeginasz w drugą stronę i CW za mocno Ci ostatnio wchodzi - wróć do rzeczywistości, odpal demko, przejdź i później z pełną premedytacją pisz, że to średniak.
Chyba, że tak bardzo przeszkadza Ci, że to w sumie kolejny soulslike, tyle że w slasherowatym wdzianku, ale wtedy - po co pisać smuty i rozdawać chujowe reakcje w temacie gierki, której gatunek wybitnie Ci nie leży?

 

Nie pisałem o Stelarze, a demko odpaliłem i mnie kompletnie nie kręci. C'est la vie.

 

4 minuty temu, Szermac napisał:

Branżunia, branżuniom, ale latanie i plucie jadem w temacie i po za nim na temat gry, która się nie podoba to już wyższy poziom upośledzenia umysłowego vide Paolo de Oszołom.

 

 

Aż mi się przypomniało jak ludzie kazali wypierdalać ASXowi jak tylko coś o SoT wspomniał, ale wtedy to było na to generalne przyzwolenie forum. Kurcze, ciekawe co się w zmieniło w tym przypadku. :notsure: W ogóle cała logika pokroju - nie podoba się, nie pisz - to jest niesamowita beka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

W ogóle cała logika pokroju - nie podoba się, nie pisz - to jest niesamowita beka.


Jest pewna różnica pomiędzy "nie podoba się, nie pisz", a "napisałeś, że Ci się nie podoba, ale nie musisz teraz o tym przypominać co parę postów i zaśmiecać tematu swoim marnym trollingiem" :reggie:

Odnośnik do komentarza

Oho, aż mam flashbacki z przepremierowego szału przy dużych grach pokroju Death Stranding, powszechnym było, że jak ktoś za mocno odlatywał to się takiego sprowadzało na ziemię, ale tutaj widzę jest mocne leave britney alone xd No na tym polega foruming kolego, czasem troll czasem na serio - tematy gier to nie rezerwaty i tym bardziej, że jesteśmy przed premierą, a czytasz od kilku stron o mesjaszowaniu, nazywania twórcy nowym Kojimą i graniu jedną ręką XDDD 

 

Po premierze, temat rzecz święta, ale na razie to jest kompletna wolna amerykanka i jak kogoś to boli, no smutno.

 

edit: ew. możemy uprawiać normalny posting, więc zostawimy tu głównie cotka i ofiego i na zmianę jeden będzie odliczał dni do premiery, a drugi spermił do wirtualnej laski :rotfl:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...